Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İnsallah kapisiyolardir icerde sen gircn ben gircem sen döllüycen ben döllüycem diye😃😂 kuzum sen benden sonra regl oldun 1-2 gun var aramizda benim bat 2 temmuz seninki tahmini 2-3 olur diye tahmin ediyorum belki benimki uzar çünkü ben yumurtlama gordukten 16. Gün regl oluyorum ve erken yumurtlama görüyordm bu sefer 14. Döngü günümde gördüm ama zaten ogrenirsek eğer haziranin sonlarina dogru ogrenmis oluruz insallah. Rabbim emeklerimizi isteklerimizi boşa cikarmasin hepimizin gönlüne göre hayirlisini nasip etsin
Aynen bence de. Ayy umarım görürüz🤩

Laboquick mi alsam sadece yoksa hem prefdictor hem labıquick mi? Off predictor da pahalı ya 😭 azaltma düşüncesi bile daha çok içmeme sebep oluyor çok içiyorum
2 tane predictor al sitelere bak indirimli var ikili, kargoda bedava n11 den bi bak istersen. Ben predictor leri 3 tane almistim indirimli adet oldugm dönemde freely de kargo bedava 34 liraydi.

2 tane predictor al sitelere bak indirimli var ikili, kargoda bedava n11 den bi bak istersen. Ben predictor leri 3 tane almistim indirimli adet oldugm dönemde freely de kargo bedava 34 liraydi.
Bakayım hemen. Sadece trendyoldan bakmıştım. Diğer sitelere de bakıyorum

Bakayım hemen. Sadece trendyoldan bakmıştım. Diğer sitelere de bakıyorum
Bu arada geçen gun o begenmedigimiz testler bile comfort prodoctor vs eczaneler de 50 liraydi tekli predictor 80 liraydi 🙄 bide miratech erken gebelik testide favorim kuzu cok kaliteli ve asla yaniltmiyor eczanelerde de 20 liraya satılıyor bence cokda pahali degil

Hani o cirkin yumurtlama seysi geldi ya onun üzerine 10 gün sayipmi atsam acaba 😅
Çok mantıklı😍

Böyle bir şey gördüm. Laboquick in de erken gebeliği varmış. Alsam mı ne diyosun

Eklentiler

• 15F0AE4B-75F4-4A9A-ABAD-8E00773E5146.png
    15F0AE4B-75F4-4A9A-ABAD-8E00773E5146.png
    205,5 KB · Görüntüleme: 34
Bu arada geçen gun o begenmedigimiz testler bile comfort prodoctor vs eczaneler de 50 liraydi tekli predictor 80 liraydi 🙄 bide miratech erken gebelik testide favorim kuzu cok kaliteli ve asla yaniltmiyor eczanelerde de 20 liraya satılıyor bence cokda pahali degil
Miratech çok iyiymiş. Eczanede diğerleri korkunç fiyat cidden

Kuzum ileri hızlı %0 çıkmış bu testte. Bize doktor fotodakilerden birini kullanabilirsn demişti ben promenk aldım. 2. Ayında şuan eşim içiyor.

Ekstra olarak da her gün,

-çiğ fındık, fıstık, ceviz ve kabak çekirdeği
-keçiboynuzu özü sabah akşam 1 yk
-bitter çikolata

Yediriyorum. Domates ve suyunun, ıspanağın ve bol yeşilliğin iyi geleceği yazıyordu çok araştırdım.

Aklında bulunsun:)
Teşekkür ederim canım. Peki senin eşinin yüzde kaçtı ve şuan ne durumda

Kızçeler merhaba. Bugün doktora gitcem smear vermek için acaba acıyor mu ilk defa vercem?

X