Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım arada kasık ağrım dışında hiç bir şeyim yok. Bugün Diyarbakır’da verdim kan 140 çıktı 94 ten 140 a. Kafayı yememek elde değil salı giderim dr a artık yapılır bir müdahale inşallah M Mavimiresl
Hakkında en hayırlısı neyse o olsun canım🙏🏻 Sen zarar görme şu süreçte de gerisi hallolur

Ayy çok isterim temmuz ayında hamile kalayım ama duzensiz adet oluyorum kanamalar da azalmis durumda son 2 adet dönemi. Bilmiyorum belki şans getirir bu liste bana 😊 eklerseniz sevinirim. Adet duzensiz ama nasil tarih vereyim bilemedim🤦🏻‍♀️ temmuz sonu diyin siz bana belki olur G Gzmyts53

Son düzenleme:
Aşırı diş ağrılarım var..3 gün gece uyuyamıyorum..kulağıma vuruyor ağrısı..Azerbaycan'dan ilaçim vardı..onu kullanıyordum..sonra okudumki gebelik düşünenlere olmazmış...bende neeerde artık kaçıncı toz olarak içtim..ağrı olunca unutuyorum her şeyi..parol eczanede dediler...hiç kesmiyor.Çok uzatdim gitmeyim çektirmeye..ama bence çektirecem..çok korkuyorum..diş görülmüyor..nasıl çikartıcak🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️çocuk çıktı aklimdan

Sende bir problem var mı peki eş paketi artı azosperm yeterli cnku o eger kilo ve pcos varsa adalis ve advictor de kullanıyorsun
Canım ben zayıfım aksine kilo sorunum yok bir defa klomen kullandım yumurta gelişti çatladı yumurtalıklarda tembellik falan yok. rahim filmi çekildim sonucum daha çıkmadı ama doktor eşime tüplerde bir sorun yok dedi. Pcos yok. Sadece bende lekelekenmeler uzun sürüyor onuda iki farklı doktora gittim ikiside sorun olarak görmedi. Her ay düzenli adet görüyorum çünkü. Yani şuan için görünen tek sorun eşimde ileri hızlı hareketlilik sıfır

Sabah gidicem canım ben bakalım ne oldu kaldı yumurtalar görücez. Ya inşallah çok yumurta büyümemiştir de iptal olmaz aşılama bu ilaçlar başımı çok ağrıtıyor benim.

Amiiin inşallah bu ay hepimizin son ayı olur da hamiş hamiş göbek büyütürüz. Ya diyet yapıyorum salı günü doktor dedi diye. Ama varya nasıl tatlı canım çekiyor. Kocama diyorum sırf istediğimi yemek için bile hamile kalabilrim şuan o kadar bıktım ya🤣sabah yazarım canım haberleri

Ya vallahi benim de günlerim çok yoğun geçiyor ders çalışıyorum bir sürü emlakçı görüşmeleri yapıyorum yemek temizlik derken günler bitiveriyor. Şu taşınma işini halledip bi rahata kavuşsam rahatlıycam. İki gün değerlendirmişsin bir gün ara vermen iyi olmuş bence canım. İnofolic gerçekten çok büyük ama ya bismillah deyip yutuyorum gidiyor. Şifa olsun da inşallah sorun değil yutarım ben. Bende çok baş ağrısı yapıyor bu ilaçlar ya gonalf ve letu beni bitirdi başım sürekli ağrıyor inşallah yarın tamam olmuş der doktor da daha kullanmam

Kuzu pik mi bilmiyorum ya ben kaset kullanmıştım böyle c den daha koyu olmuştu benimki bağırıyordu yani ben pik oldum diye ama sen yine de değerlendirmişsindir inşallah bu geceyi
Bizde yeni ev aldik kuzum kayinvalidemle kayinpeder gelecek oturcak sıfır daire cok begenerek aldik kendi kafama göre yerlestirmeyi düşünüyorum malum onlar yaşlı hemde kp nakil hastasi skntili biraz yakin olsun istedik yürüme 15 dakika, cok fazla yakinada gerek yok 😜 bende onun alisverislerini tamamlamaya çalışıyorum tül perde avize alinacaklar vs birazini hallettim dün bayramdan sonra tasinirlar telaseli gececek. Kv dem diyoki kızım sen hamile kalmadan tasinsaydik 😂😂 bende her ay hamile kala kala bi şey oldum sanki dedim güldüm 😂 yumurtlama degerlendirildi simdi beklemeye gectim kuzum siliklesmeye gectigi gün degerlendiremedim tek artik yorulmustum. Letu sultan da sac dökmesi yapti diye hatirliyorum sende dikkat et ama klomen banada bas agrisi ve gorme bulanikligi yapmisti insallah bugun guzel haberlerini ver bize

bitliKedi bitliKedi kuzum acikca konusmak gerekirse degerlerine bakarak ben artik bebekten umudu kestim ve aklimda sen varsin senin sagligin biran önce bu durumdan hayirlisiyla kurtulmayi nasip etsin Rabbim. Tabii ki yüzümüze gülerse farkli olur Rabbimin mucizeleri bitmez🤲 Ama suan tek düşündüğüm sensin

Ay hadi inşallah ya yarın da testlerimizi paylaşalım bu ay sürekli koşturuyorum bu koşturmaya bebek olursa valla mucize olacak güzel sonuçlar alalım 🙏🏻🤣

Aşko eşim gece çalışıyor anca sabahları uykusu çok olmazsa yapabilecez inşallah kandırabilirim 🤣🤣

Ay yok anam benim koca 5 - 6 saat uyuyup sonra hep uyanık sabah ölü gibi oluyor şimdiden işlemeye çalışacam 🤣🤣. Bana şans dileyin 🤣
Kuzu o iş sende güveniyorum ben sana 😂 enişteyi cazibenle bastan çıkarır ve istedigini alırsın 😂😂😂

Canım ben zayıfım aksine kilo sorunum yok bir defa klomen kullandım yumurta gelişti çatladı yumurtalıklarda tembellik falan yok. rahim filmi çekildim sonucum daha çıkmadı ama doktor eşime tüplerde bir sorun yok dedi. Pcos yok. Sadece bende lekelekenmeler uzun sürüyor onuda iki farklı doktora gittim ikiside sorun olarak görmedi. Her ay düzenli adet görüyorum çünkü. Yani şuan için görünen tek sorun eşimde ileri hızlı hareketlilik sıfır
Tamam kuzum eş paketi alın genede en azından sende folik asit arı sütü propolis diğer vitaminlerini almıs ol eşinle kullan ek olarak azosperm alsın eşinde veya hap yutmak zor gelirse mfk balları var azosperme ek olarak onları alabilirsniz canım

Ablamlar bende kalıyor çocuklarıyla hiç gecelik modumuz yok inan aşılamadan bir farkı yok ilişkinin bu aralar eşimin baya libidosu düşük 🤣🤣 aslında ona da hak veriyorum gündüz sadece 5-6 saat uyuyor sonra hep uyanık 🤣
Benim ki de öyle 24 24 çalışıyor garibim takati kalmıyor ama işte işve cilve yola getiriyorum🤣🤣

Bizde yeni ev aldik kuzum kayinvalidemle kayinpeder gelecek oturcak sıfır daire cok begenerek aldik kendi kafama göre yerlestirmeyi düşünüyorum malum onlar yaşlı hemde kp nakil hastasi skntili biraz yakin olsun istedik yürüme 15 dakika, cok fazla yakinada gerek yok 😜 bende onun alisverislerini tamamlamaya çalışıyorum tül perde avize alinacaklar vs birazini hallettim dün bayramdan sonra tasinirlar telaseli gececek. Kv dem diyoki kızım sen hamile kalmadan tasinsaydik 😂😂 bende her ay hamile kala kala bi şey oldum sanki dedim güldüm 😂 yumurtlama degerlendirildi simdi beklemeye gectim kuzum siliklesmeye gectigi gün degerlendiremedim tek artik yorulmustum. Letu sultan da sac dökmesi yapti diye hatirliyorum sende dikkat et ama klomen banada bas agrisi ve gorme bulanikligi yapmisti insallah bugun guzel haberlerini ver bize
Hayırlı olsun eviniz kuzum eviniz. 15 dk da olsa yakın olması iyidir yaşlılar eliniz üzerlerinde olur en azından. Saç dökülmesi bende de var ya birde yüzümde lekeler oldu dermatoloğa gittim ama o da ilaç veremem tedavi görüyorsun dedi artık kozmetik ürünler önerdi onlarla lekeleri açmaya çalışıyorum.

A ad000 R Random3 M Mavimiresl bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 unuttuğum diğer kızlar.
Ben şimdi çıktım muayneden sağda 14 15 solda 10 mm olmak üzere 3 yumurta gördük yarın ilişki çarşamba kontrole gelicem tekrar. O zamana kadar ilaçlara devam. Güzel büyümüş ama geçenki aşılamada zar zor bi tane büyütmüştük

Günaydın kızlar. Erken gebelik ya da normal genelik testi ne almak lazım ya. Hepsi yanlış sonuç veriyor gibi geliyor bana. Güvenilir sonuç veren tavsiye edeceğimiz marka var mı?

Evde hiç yok testim alayım diyorum

Hakkında en hayırlısı neyse o olsun canım🙏🏻 Sen zarar görme şu süreçte de gerisi hallolur
Kızlar sonuç ortada hiç ümidim yok. Çarşamba Malatya’da iyi bir dr dan randevu aldım inşallah artık sonlanır bu süreç gerçekten belirsizlik çok üzdü beni yani sanırım dış gebelikten çıktı artık bu olay boş gebelik olduğunu düşünüyorum. Hani üzülme olayını geçtim şuan tek isteğim sağlıklı bir şekilde ondan ayrılmak derdim R Random3 M Mavimiresl Veziir Veziir Childdevelopment Childdevelopment S sultansultan90

Günaydın kızlar. Erken gebelik ya da normal genelik testi ne almak lazım ya. Hepsi yanlış sonuç veriyor gibi geliyor bana. Güvenilir sonuç veren tavsiye edeceğimiz marka var mı?

Evde hiç yok testim alayım diyorum
Ben laboquick alıcam bu kez kuzu hiç yalancı hayalet falan çıkardığını duymadım. İnternette 10 tanesi 44 tl diye görmüştüm

Kızlar sonuç ortada hiç ümidim yok. Çarşamba Malatya’da iyi bir dr dan randevu aldım inşallah artık sonlanır bu süreç gerçekten belirsizlik çok üzdü beni yani sanırım dış gebelikten çıktı artık bu olay boş gebelik olduğunu düşünüyorum. Hani üzülme olayını geçtim şuan tek isteğim sağlıklı bir şekilde ondan ayrılmak derdim R Random3 M Mavimiresl Veziir Veziir Childdevelopment Childdevelopment S sultansultan90
Kuzu hayırlısı ile sonlansın madem yükselmiyor sonlandırmak en doğrusu. En azından hamile kalıyorsun inşallah hemen arkasından sağlıklı bir şekilde hamile kalırsın 🤲

Kuzum herşeyden önce senin sağlığın daha önemli tabikide haber ver mutlaka canım stres yapma sen hayırlısı olsun gerçekten herşeyin bazen cok istiyoruz işte o yüzden hayırlısını dileyelim hep

Hayırlı olsun eviniz kuzum eviniz. 15 dk da olsa yakın olması iyidir yaşlılar eliniz üzerlerinde olur en azından. Saç dökülmesi bende de var ya birde yüzümde lekeler oldu dermatoloğa gittim ama o da ilaç veremem tedavi görüyorsun dedi artık kozmetik ürünler önerdi onlarla lekeleri açmaya çalışıyorum.

A ad000 R Random3 M Mavimiresl bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 unuttuğum diğer kızlar.
Ben şimdi çıktım muayneden sağda 14 15 solda 10 mm olmak üzere 3 yumurta gördük yarın ilişki çarşamba kontrole gelicem tekrar. O zamana kadar ilaçlara devam. Güzel büyümüş ama geçenki aşılamada zar zor bi tane büyütmüştük
Ohhhh masallah kuzum süper vallahi iğne için 18 görmeniz lazım ne zaman planladı peki çatlatma

X