Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benimde alt kasık sancim cok var dün yumurtlama sancisiydi bugunde baya belli ediyor kendini catlayamayan yumurtami var ya acaba

Bisey olmaz kuzum ben degerlendirdim belki bu aksamda degerlendiririm sonrasi beklemeye gecmek istiyorum kendimi relax a hazirlayip
Benim yarın sabah istanbula gitmem gerekicek 3-4 gün yokum ani karar bu aksam degerlendiririm artık yumurtlama ne zaman olur bilmiyorum bu ay da yattı benim

Bisey olmaz kuzum ben degerlendirdim belki bu aksamda degerlendiririm sonrasi beklemeye gecmek istiyorum kendimi relax a hazirlayip
Yarın yada öbür gün yumurtlama olurdu diye tahmin ediyorum ama. Bu gece 12den sonra degerlendiricem artı tutarsa tutar

Eklentiler

• 16555624928826157779993272975989.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 23
Evet kuzum ya insan endiseleniyor Benim ilk gittigim bana neler dedi ona inanip kalsaydim orda simdi coktan beni ameliyat etmislerdi bileeee

Ayyyy çok sevindim sonuçların güzel çıkmasına yavrum valla o kadar bilgim yok kistler konusunda canım ama en azından diğer testlerinin güzel çıkmasına çoooook sevindimmm
Bende cok sevindim canim gebelige engel birseyim yok çok şükür sadece su kistler korkutuyor beni iki taraftada var cunku

Yani İnan ne yaşıyorum bilmiyorum ne ağrı ne sancı ne leke resmen hamileyim ama değilim tıp literatürüne girmeliyim bence hocam burdan maç dönmez bu bebek ne gelmek ne gitmek istiyor
Cok belirsiz bi durum anlamis degilim cok sevinmistik kursagimizda kaldi varmi yokmu anlayamadik

Arkadasim eşinin varikosel ameliyatindan 9 ay sonra hamile kaldi insallah surecin uzamaz ama geçen ki sonuc ileri hareketlilik sınırdaydi bide şu mfk ylami konussan
Düşünmedim değil canım ama nasıl ulasacam Instagramdan mesaj atıyorum dönmüyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…