Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ahh kuzum benim ben de özlüyorum valla ama bi kısım temmuza taşındı, bi kısım hala Haziran'da sürünüyoruz ben yarın bi test yapıcam yumurtlamadan sonra 11.gün oluyor. Umutlanmak istemiyorum ama ben hep göğüs hassasiyetinden anlarım gebeliğim ve adetten önce sıfır his olur. Şimdi yine hassas uçları falan. Acaba diyorum ama çok da kaptırmıyorum, tedavisiz pek mümkün değil çünkü. Sen nasılsın, nasıl gidiyor süreç?

A a a sen o zaman haziranda kal kuzum ordanda anneler topiğine insallah hadi bişey kalmamıs insallah pozitif haberler verirsin kuzum bizede

Bende hamile kalirsam ayni doktora gidip bana yasmin yazmistiniz dicem

A a a sen o zaman haziranda kal kuzum ordanda anneler topiğine insallah hadi bişey kalmamıs insallah pozitif haberler verirsin kuzum bizede
Amin diyeyim tatlım sadece çok gaz var ve meme hassasiyeti var. Başka bişey yok. Bunlar da normalde regl öncesi yaşadığım şeyler olmadığı için ufak bi umut belirdi ama hayırlısı yumurtlama dönemine girdin mi sen? Tedavi olmuyorsun dimi?

İnsallah kuzum bebiştendir yaa güzel sonuclarını ver bize de yok ben daha bu hafta giricem yumurtlamaya ama hiç bişe ne ovülasyon ne doktor ne bişe sadece mfk eş paketi uyguluyorum bu ay yoruldum cnku 3 çatlatma iğnesi basarısız oldu hormon hormon yeter

Hanımlar yumurtlama zamanında ilişki esnasında alt karnınızda tam rahimde ağrı oluyor mu? Benim hep yumurtlama zamanlarımda oluyor
Kiz yatak döşek yattim dün o kadar agrili sanciliydi ekstradanda gaz sancisi yapti.. degerlendirme yaptik dün ama gel bide bana sor bizde durumlar böyle catlamisiz sanirim en alttaki biraz önce yaptigim digerleri dün

Eklentiler

• B549E24D-097D-4DAE-AA46-3E266A023E0D.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 46
Ayy ben kaç kere 3ledim yaa haklısın ben de o süreçlerden çok yoruldum ama kendiliğinden gelmiyor ki insafsız minnoşlar 2 aydır ben de hiçbişey yapmıyorum. Sen geçen ay da mfk kullanmamış mıydın? Çok pahalı yaa bulaşamıyorum ben ona

Kullandım kuzum bu ikinci eş paketim benim doktor en fazla 3 diyor 3 ten sonra kullandırtmıyo ztn bakıcam artık benimde ikinci sansım

Kiz yatak döşek yattim dün o kadar agrili sanciliydi ekstradanda gaz sancisi yapti.. degerlendirme yaptik dün ama gel bide bana sor bizde durumlar böyle catlamisiz sanirim en alttaki biraz önce yaptigim digerleri dün
Oooo tam yapıstırmalık kuzum

Aynen canım çatlamaya başlamış. Bende bir saat sonra yapicam bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…