Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Selam kusum
Napalim bekliyoruz
Karne günü vs ayağına çok yorulduk bugün. Sen neler yapıyorsun
Bende uğraşıyorum kuzum yaz temizliği yaptırdım mis gibi bu ay rahatım hormon yok iğne yok ohh bee sadece mfk devamkeee sen ne alemdesin bu ay

İnanki tüm enerjimi somurmuş okul isleri bugun
Ben daha anaokulu olduğu halde geç şurada çekeyim geç burada çekeyim vs vs diye zorlandim
Bi de çocuğun 3 gündür bi bas ağrısı var aksam boğazı da şişti. Allah sifa versin kızıma ya çok hastalaniyor bu çocuğum şükür Rabbim dermansız dert vermesin
Sende 2 tane bi de hayal edemiyorum

Bende uğraşıyorum kuzum yaz temizliği yaptırdım mis gibi bu ay rahatım hormon yok iğne yok ohh bee sadece mfk devamkeee sen ne alemdesin bu ay
Ben 2. Ve son kez femara+ovitrelle kullandım bu ay
Ama ilginç geçen ay 14 gün habire kramp giriyordu bu sefer vurduğum günden beri hiç bisi yok
Bakalım hayırlısı inşallah
Bu ay da olmazsa seveceeeegiiiim gezeceeegiiiiim

Saç dökülmen yok dimi ? Aman bana femara deme vallahi mahvetti beni 3 çatlatmam başasırız artık görmek istemiyom hiçbişey

Kuzum gerçekten bu şekilde hamile kalsan da geçmez 40 hafta
Takmamak cooook zor ben kimyasallar ve negatiflerle herhalde kaşarlandim artık ama rahat olmak en güzeli

Saç dökülmen yok dimi ? Aman bana femara deme vallahi mahvetti beni 3 çatlatmam başasırız artık görmek istemiyom hiçbişey
Saç dokulmem durdu canım ama 2 gün aşırı aşırı oldu. Benim normalde de sacim çok dökülür ama bu ekstraydi şükür durdu

En iyisi zaten herkese düşünmüyoruz demek benim sadece annem biliyor istediğimizi. Soran eden, kendince akıl veren çok oluyor stresten ziyade bu duruma öfkeleniyorum

Bu arada ben senin yerinde olsaydım yasmine (en azından bu ay) başlamazdım. 3 yumurtan var değerlendir gitsin :)) Bakarsın o ay bu aydır Murphy kanunları işler ve tam saldım dediğin yerde bebişin seni bulur !

Minnoş kuşum böyle düşünme deme öyle belki ilaç yan etki bişey yapmıştır doktorun yazdığı var ya belki ondandır böyle olması tahlilleri ne zaman vermiştin ki yazamadım bugün biraz koşturmalı geçti

Kuzum inşallah sağlıkla ilerlesin valla ben umutluyum kendini hiç üzme strese sokma değerlerin yükselmesi için ne söyledi normal miymiş düşük mü yoksa ilk değere bakıpta mı söyledi bunları Allahın izniyle güzel haberler alıcaz inanıyorum ❤

Kuzum dogum kontrol kullanmiycam bugun sumuksu akintim oldu lekeyle karisik büyük ihtimal yumurtalardan biri catladi suanda ikinci catlamaya calisiyor sanirim aşırı sancim var anlatamam ovu hala pik
Hemen fırsat bu fırsat değerlendir boşver doktoru şimdilik herşey onların dediği gibi olsaydı Allah isterse herşey olur kuzum doktorlara kalsa 6 aylık ömrü biçiveriyolar insana az hasta oldun mu boşversene Teyzem içinde imkansız artık bebeğin olmaz demişlerdi bi kaç ay sonra hamile haberini aldık oğlu var şimdi 7 yaşında hatta teyzem gidip hani imkansızdı diyince şaşırmışlar

Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim şifa versin inşallah çocuklar hastalanınca çok zor oluyo ya

Her şey olabilir dedi kanama büyük sancı gibi şeyler yaşamazsan 1 hafta sonra git dr a dedi durum hala bu şekildeyse artık müdahale edilmesi gerekirmiş

Kızlar ya benimde reglinin 2. Günüydü öğlenden beri şeffaf akıntıyla kırmızı kanla geliyo kanamam dün çamur gibiydi bugün böyle oldu bi halt anladıysam arap olayım artık

Kızlar ya benimde reglinin 2. Günüydü öğlenden beri şeffaf akıntıyla kırmızı kanla geliyo kanamam dün çamur gibiydi bugün böyle oldu bi halt anladıysam arap olayım artık
He bide göğüslerim sızlıyo kendi kendine abuk subuk bi hal aldı gerçekten saçma sapan

Hanımlar yumurtlama zamanında ilişki esnasında alt karnınızda tam rahimde ağrı oluyor mu? Benim hep yumurtlama zamanlarımda oluyor

Canım doktor hatırlamayabilir günde kaç tane hastaya bakıyor. Bence doğum kontrol ilacını kullanma sen yinede yumurtan da çatlamış büyük ihtimalle değerlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…