Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzum hayal görmüyosun bende görüyorum koş kan ver aşko yada dur koşma yürüyerek sakin sakin git ❤❤

Kızlar sizde bakın var mı bişey

Eklentiler

• 72D93973-E158-45D4-923B-21A1F0CF8380.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 41
  • AD65F182-6370-4F67-8047-0F397B3E78AA.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 41
G Gzmyts53 hayırlı olsun kuzum gördüm çok sevindim. Rabbim bu sefer sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Sanırım biz Aralık ayında üzülen anne adaylarını ayağımı sürükleyerek arkamdan getirdim. Sen R Random3 ben. Şimdi sıra bitliKedi de inşallah. Rabbim en kısa sürede onada sağlıklı sıhhatli bir şekilde nasip etsin.
M MiuLego sen ne yaptın canım benim. Var mı bir gelişme? doktor kontrolüne gittin mi? bak S sultansultan90 o kadar tedavi ile sonuç vermedi mfk ilaçları kullanınca 3 ay sonra hamile. acaba sende mi onun aldığı ilaçlardan kullansan?

Amin canım inşallah, kanda da pozitifi görüp sağlıkla ilerler inşallah tek duam bu bir daha aynı üzüntüleri yaşamak istemem senin bebişin cinsiyeti belli olmuştur belkide

Bu arada bebişi sormuşsun heyecandan ona cevap vermeyi unuttum. doktor büyük ihtimalle kız dedi ama fetal dna sonucunu bekliyoruz canım net birşey söylemek için. Oda 10 iş gününe çıkar dediler 17 gün oldu çıkmadı. Bende de biraz onun gerginiliği var canım.

Amin canım inşallah, kanda da pozitifi görüp sağlıkla ilerler inşallah tek duam bu bir daha aynı üzüntüleri yaşamak istemem senin bebişin cinsiyeti belli olmuştur belkide
Büyük ihtimalle kız dedi doktorumuz 12. haftada. Sağlıklı sıhhatli olsun da cinsiyet hiç önemli değil kuzum. Dediğin gibi aynı üzüntüleri yaşamayalım yeter bize.

Niqu da mfkyla kaldı bgn oda M MiuLego Eş paketi asko dimi sizinde

Kuzum ben çalışmalara devam işte. Dün çatlama günümdü bakalım 15 güne belli olur. Mfk aldım ben de 1 ay bitecek 2 gün sonra. 2 aylık almıştım devam edicem. Niqu ve sultan mfk ile oldu. Yani kullanıyorlardı mfk ürünü ve yöntemini. Bakalım 1 aydır kullanıyorum inşallah bana da fayda eder.

Sen ve bebiş nasılsınız?

Ay bekletmesinler ya çıksın hadi. Mutlaka haber ver şütfen benim aklım kalıyor. Kız bebek bayılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…