Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bugün daha da koyulaşma ovulasyon testi, gün gün koyulaşıyor bakalım 🤩 adetin geçmesini bekliyorum canım kendimi oyaliyorum ne yapayım. Hep negatif olmasından o kadar yoruldum ki 😔
Ahahhaa 🤣 ovulasyon testi yapınca test yapmamış sayılmıyorsun amaaaa 🤣🤣 bu da test o da test, kendini doğru testle oyalasana 😁

Safransari Safransari miraclebeyb miraclebeyb Mucizemmm16 Mucizemmm16 Lale95 Lale95 kızlar koyulaşma olmuş adete son 3 gün. Bu arada fotoda açık çıkıyor ama bir tık daha koyu. Adet gününe kadar tekrarlıcam bakalım ☺️
Yahu ovülasyon testiyle bu kadar uğraşacağına yapsana bi gebelik testi canım ya ben çatladım burda 🤣 çıkar zaten Ya o koyulaşma güzel bir haber olabilir ki inşallah öyledir yüksek ihtimalde öyle 🤲🏻🥰 ama ya olmazsa seni umutlandırıyorsa ben senden gebelik testi bekliyorum Allah’ın izniyle çift çizgili🤲🏻❤️

Yahu ovülasyon testiyle bu kadar uğraşacağına yapsana bi gebelik testi canım ya ben çatladım burda 🤣 çıkar zaten Ya o koyulaşma güzel bir haber olabilir ki inşallah öyledir yüksek ihtimalde öyle 🤲🏻🥰 ama ya olmazsa seni umutlandırıyorsa ben senden gebelik testi bekliyorum Allah’ın izniyle çift çizgili🤲🏻❤️
Ya kaç aydır erkenden yapıyorum bazen anında çizgi çıkıyor seviniyorum adet oluyorum, çift çizgi görüp kan vermisligim bile oldu ama negatif. Hep erkenden yaptığım için. Gecen sene mayıstan beri uğraşıyorum, dayanamayıp hep erkenden yapıyorum sonuç hep hüsran. Bide Kasım'da ben hamile kalmıştım iliskinin üzerinden 12 gün gecti negatifti, 14. Günde pozitifi gördüm. Ovulasyonda adete yakın hiç böyle koyu olmadı benim. Azıcık ümitlendim ama yine negatif çıkacak diye o kadar korkuyorum ki. Resmen korkuyorum ya test yapmaktan. Direk adet gelse o kadar üzülmicem inan, öyle bi psikolojiye girdim. Çift çizgi görsem bile hamile olduğuma inanmicam gerçekten. Zaman geçsin diye oyalaniyorum ovulasyon testleriyle napiyim saçma ama işte 🙁

Kızlar eşim bundan almış yaaa adetin geciktigi günden yazıyor üstünde fazla hassas degil demekki bu 🙄 bunu alana kadar kaset test alaydin bari be adam🙄 Mucizemmm16 Mucizemmm16 Lale95 Lale95 miraclebeyb miraclebeyb erken gebelik diye bunu vermişler
😂😂 Napican peki?bunu değil de ovulasyon testini mi yapican?sabah unutma vücut ısıni ölç haber ver sabirsizlikla bekliyorum

Ya kaç aydır erkenden yapıyorum bazen anında çizgi çıkıyor seviniyorum adet oluyorum, çift çizgi görüp kan vermisligim bile oldu ama negatif. Hep erkenden yaptığım için. Gecen sene mayıstan beri uğraşıyorum, dayanamayıp hep erkenden yapıyorum sonuç hep hüsran. Bide Kasım'da ben hamile kalmıştım iliskinin üzerinden 12 gün gecti negatifti, 14. Günde pozitifi gördüm. Ovulasyonda adete yakın hiç böyle koyu olmadı benim. Azıcık ümitlendim ama yine negatif çıkacak diye o kadar korkuyorum ki. Resmen korkuyorum ya test yapmaktan. Direk adet gelse o kadar üzülmicem inan, öyle bi psikolojiye girdim. Çift çizgi görsem bile hamile olduğuma inanmicam gerçekten. Zaman geçsin diye oyalaniyorum ovulasyon testleriyle napiyim saçma ama işte 🙁
O zaman bu testi adetin geçince yaparsin, yarın termometre ve ovulasyon hadi göreyim seni

Haklısın elbette testler beklemek umutlanmak hevesin yarıda kalması maalesef çok zor, yaşıyoruz ama işte içimiz daha bi buruk anlıyorum ama böylede hergün ovülasyonla daha çok umutlanmıyor musun yani olaki düşündüğümüzün tersi bi sonuç alırsan umudun çıtasını gün gün yükseltince daha çok üzülürsün diye düşündüm canım elbette insan başına geleni bilir şu acabalar belirsizlikler yoruyor insanı hakkında hayırlısı olsun inşallah benim umudum yüksek senden yana güzel haberlerle gel 🤲🏻😊😊

Haklısın elbette testler beklemek umutlanmak hevesin yarıda kalması maalesef çok zor, yaşıyoruz ama işte içimiz daha bi buruk anlıyorum ama böylede hergün ovülasyonla daha çok umutlanmıyor musun yani olaki düşündüğümüzün tersi bi sonuç alırsan umudun çıtasını gün gün yükseltince daha çok üzülürsün diye düşündüm canım elbette insan başına geleni bilir şu acabalar belirsizlikler yoruyor insanı hakkında hayırlısı olsun inşallah benim umudum yüksek senden yana güzel haberlerle gel 🤲🏻😊😊
Amin canım inşallah güzel haberler verebilirim 🤍

Eklentiler

• IMG_20220803_082437.jpg
    IMG_20220803_082437.jpg
    88,3 KB · Görüntüleme: 90
  • 16595045794418175149574877983710.jpg
    16595045794418175149574877983710.jpg
    204,4 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20220803_083212.jpg
    IMG_20220803_083212.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20220803_083513.jpg
    IMG_20220803_083513.jpg
    130,3 KB · Görüntüleme: 88
Kızlaarr dayanamadım yaptım ve sonuç, Allah'ım nolur gerçek olsunnn 🙏🏻 5 dakika içinde böyleydi ☺️ predictor express sarı kutulu olan test, adet gecikmesindne itibaren yapin diyor ama ben iki gün kala yaptım böyle çıktı, inşallah hayal görmüyorumduur 😍 Mucizemmm16 Mucizemmm16 _Umutlu_Pozitif_ _Umutlu_Pozitif_ H Hayatlarrr @ Lale95 Lale95 miraclebeyb miraclebeyb Safransari Safransari M Mavimiresl partalina_ partalina_ S sultansultan90
Aaa gerçekten hafif bir çizgi var. Umarım gerçektir. Bir kaç güne yeniden yap aynı testten. 😊

Canım hemen çıktıysa bu testler yanıltmıyor ya 🎉🥳 inşallah bebeğin seninle tatlım. kanda bile çıkar baksana 🧿🍀
5 dakika içinde böyleydi 🤩🙏🏻 yarın tekrarliyim günüm geçince kan vereyim diyorum. Ya yarında oğlumun doğum günü çok güzel tevafuk oldu cok sevinecek öğrenince 😍

X