Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Gıda takviyesiyle beraber dogal yolu bencede denemelisin. Bu doktorlar merakli oldu asilamadir tup bebektir. İnsallah dogal yolla gebelik oluşur canim

6. Ay kuzum eşimin hareketli sperm sayisi sinirdaymis yikamada daha cok yukseliyor bana gel asilama yapicam demedi öneriyorum dedi Dogal yollada 3 ay dene dedi ama gida takviyesi kullansin eşin dedi
Yaa sen bilirsin yinede çiçeğim ama doğal yollar bence daha mantıklı gibi bana ya. Bak biz 11. Aydayiz çok şükür problemde yok ama nasipse olacak değilse olmaz zaten. Sen kendini olumluya odakla. Biri beni etiketlemisti kimdi hatırlamıyorum bu topikte tam yıkıldım adet olunca baktım yazmış olumsuzluk yok bu ay olacak olacak diyeceğiz güzel olacak herşey ondan beri kendime olacak elbet olacak diyorum

Ben yine burda da kenarda kenarda takılır izlerim arada yorum yaparım size

Kızlar dün ovü testim silik çıktı bugün pik olması gerekirken sabah silikti yine aksama dogru yne yaptım komple silindi. Oluyor mu böyle?

Merhaba canım benide eklermisin bat 21 temmuz haziran ayından gelenlerdenim

Kuzum umutsuzluk zaten yok bu ay gerckten olacak hersey olmazsada Rabbim böyle uygun görmüş diyecegiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…