Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar selam fotoğraf attım,sanırım bu yumurtlama öyle değil mi ? Dün her iki çizgi de aynı koyulukta idi bugün t çizgisi daha koyu C çizgisine göre .

Nasılsınız yazamadım buhafta çok yoğun geçti babam ameliyatoldukayınvalidem ev toplama işi nasıl bitti hafta anlamadım benim haziran ayı adetime 2 gün kaldı bulantı var iştahsızlık var kasık ağrıları var gene ufak tefek lekelenmeler var ama şusağ kaburgamda sıkıntı var ne oldugu belirsiz bütün bölümler temiz çıktı elle bastırıldında sertlik göğüs kadın doğun genel cerrah hepsi temiz çıktı 6 aydır arastırıyorum başına gelen varmı 2 gün sonra adet günüm test yapmayı düşünüyorum gecikme varsa gene ufak tefek belirtiler var sankibilemedim

Yaa başka bir doktora daha mı gözüksen (abla diyesim geliyo kurtarın beni ) hiç inanamadım ne demek aşılama olmadan zor kendisi zor asıl

Kizlar bu sonuçlardan anlayan varmi Papatyamveben-Mavi Veziir partalina_ suan 13. Döngü günüm
Aşkım prolaktin sınırda e 2 yumurtalarının boyutuna göre iyi galiba benim 18.5 mm tek yumurta varken 260 çıkmıştı sonra çatlatma iğnesi vurduk. Seninki 3 yumurta var iyi diye düşünüyorum değerini. Progesteron 0.6 çıkmış bir hafta sonra ki artışa göre çatlayıp çatlamadığını söylemişti benim doktorum senin ki de belki öyle yapar.

Tabi bu sonuçlar için en iyi bilgiyi yine doktorun bilir canım benim ki buralardan öğrendiğim bilgiler.

İnşallah kendiliğinden çatlar sen yinede değerlendirmeni yap çok güzel boyuta gelmiş yumurtaların. 2 hafta sonrada bol kırmızı çif çizgiler görürüz inşallah

İnsallaH canim insallah yarin tekrar gidecem bakalim insallah

Bu arada icimi rahatlattin kuzum sagolasin bakalim doktor ne diyecek yarin aynisini derse vezir soylemisti derim

O gıda takviyesi ne alla allla bak ne guzel yönlendirmiş senı He helal

Ne güzel ilgilenmiş, bilgi vermiş bununla devam et bırakma valla. Yumurtaların gelişimi de iyi, olmazsa aşılama heyecanını bir de seninle yaşarız hadi en güzeli olsun hakkınızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…