Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar eşim yarın sperm testi verecek ama bu gece 12 de iş başı yapıp yarın 12de işten çıkacak. Yani 12 saat çalışacak. Bu sperm kalitesini etkiler mi? Yorgun ve uykusuz olacak

Cagsu özel hastaneyi aradim yarin ogleden sonraya randevu var istedigim doktora belki dedim catlatma ignesi falan vurur ama zaten yarina kadar catlar gibime geliyor benim uzun sürmüyor pik hali
Aynen canım git hemde doğrulamış olursun bakalım yumurtan kac mm olmuş çatlamış mı 😍

Sanmıyorum bir ilgisi olacağını sıcak duş etkiliyormuş ama 3 gün ilişki yaşamaması yeterli deniyor

Kızlar eşim yarın sperm testi verecek ama bu gece 12 de iş başı yapıp yarın 12de işten çıkacak. Yani 12 saat çalışacak. Bu sperm kalitesini etkiler mi? Yorgun ve uykusuz olacak
Canim oku bunu bak

Eklentiler

• 166D289C-564D-4B95-B91E-B8F88CFDD5DA.jpeg
    166D289C-564D-4B95-B91E-B8F88CFDD5DA.jpeg
    197,6 KB · Görüntüleme: 49
Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz
@ikizlerkadini961 Temmuz
@Helenk1 Temmuz
@lokum82 Temmuz
M Mavimiresl 2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
ucge ucge 3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@ad0005 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
M MellyMel_ 8 Temmuz
Sevm57 Sevm57 8 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
Veziir Veziir 10 Temmuz
B bshk1993 [/USER]11 Temmuz
akgnss akgnss 15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@Ozlmsgn17 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
25 temmuz beni de ekleyebilirmisin🌺

Aşılama ne zaman kuzum bende başladım iğnelere sanırım aynı zamanlarda olacak benim de 10 temmuz ama erken olabilir
Daha belli degil canim pazar gunu kontrolum var bben klomen kullaniyorum igne vermediler ama gecen ay gibi hemen buyurse yumurta salı veya çarsamba gunu olur buyuk ihtimalle aşılama 😁 insallah bu ay guzen haberler alırız hepimiz🤩🤲

Daha belli degil canim pazar gunu kontrolum var bben klomen kullaniyorum igne vermediler ama gecen ay gibi hemen buyurse yumurta salı veya çarsamba gunu olur buyuk ihtimalle aşılama 😁 insallah bu ay guzen haberler alırız hepimiz🤩🤲
Benim de pazartesi kontrol var iğne artı letu kullanıyorum bende 🤭 İnşallah kuzum ne kadardır deniyorsun

Baktık gerçekten berbat bi sonuç çıkarsa daha iyi gününde tekrar verir diye düşündüm. İlk defa verecek ve çok fazla takıntılı bu en azından önyargısını biraz olur kırar
Merhaba. benim eşimde bugun verecek. bende hsg ye giricem bizimki de stresliydi sabah nasıl örnek vericem diye :KK70:

Selam kızlar :KK200:

Bir süredir eski konulara bakıyorum ben buradaki. İnfertilite ile ilgili falan. Ama o konulara yazan, inşallah bizim de olur bebeğimiz diyen kişilerin isminin altında hep şeyi görüyorum "doğumdan bu yana .. gün geçti"

Ay nasıl mutlu oluyorum, nasıl umut doluyorum anlatamam. Onlar da ayı yollardan geçmiş, belki umutsuzluğa kapılmış vs. Ama sonunda mutlu olmuşlar. Darısı bize:dua:
O günler de gelir inşallah canım, ,inşallah hepiniz için o zaman çoook yakındır, inan zaman çok hızlı geçiyor. Bir oğlum 9 bir oğlum 6 yaşında, ben de buraların tozunu attırırdım bir zamanlar ben de senin gibiydim dün gibi... Şimdi korunmayı kısmen bıraktım, yavaştan 3. yü düşünüyorum :)

Kızçeler çalışmalar nasıl gidiyor. Bizde bu akşam itibariyle başlıcaz. Ama hiç düzenli ilişkiye uğraşasım yok. Her ay deneyip olmaması yordu beni :KK43: ayrıca ters psikoloji uyguluyorum yapasım yok illa da bebek istemiyorum, olursa olur olmazsa kısmet falan diyecem. Belki böyle umursamaz olursam bebiş olur 🤣🤣

Kızçeler çalışmalar nasıl gidiyor. Bizde bu akşam itibariyle başlıcaz. Ama hiç düzenli ilişkiye uğraşasım yok. Her ay deneyip olmaması yordu beni :KK43: ayrıca ters psikoloji uyguluyorum yapasım yok illa da bebek istemiyorum, olursa olur olmazsa kısmet falan diyecem. Belki böyle umursamaz olursam bebiş olur 🤣🤣
Beklentide olunca yaşanan hayal kırıklığından bende motivasyon kaybı yaşıyorum yaa kısmet diyorum hep. Senin bat ne zamandı? Çalışmalara biz de başladık daha yumurtlamama olmasına rağmen mfk günleri ile ilerliycektim normalde ama plan tutmadı ahaha düzenli 2 günde 1 ilişki düşünüyorum ben. Kendimi tutabilirsem ovulasyon testi yapmıycam

X