Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kizlar 20temmuz bat ama hala adet olmadim oyle cok duzenli degil zaten adetim arada kaymalar olabiliyor bugun yine yaptim test negatif.test kuruduktan sonra garip bir hal aldi.kuruyunca boyle mi oluyor testler anlamadim
İdrarı çok damlatınca öyle çizgiler oluşuyor diye biliyorum bende yaşamıştım yada test bozuktur

Bizim topikte niye kimse test mest bişey yapmıyor ya 😔 batı geçen bazı hanımlar da hiç yazmıyor hatta bazısı hiç girmemiş bile 😕
İyi akşamlar nasilsin aşko?benim dün adet günümdü ama olmadim, bugün de gelen giden yok vücut ısım düşdüyü için test yapmadim her halde 2-3gün gecikicek , sizde durumlar nasıl? M Mavimiresl bitliKedi bitliKedi Veziir Veziir Childdevelopment Childdevelopment Mucizemmm16 Mucizemmm16 S sultansultan90 ve diğer güzeller napiyosunuz?hasta olanlar iyileştinizmi?

İyi akşamlar nasilsin aşko?benim dün adet günümdü ama olmadim, bugün de gelen giden yok vücut ısım düşdüyü için test yapmadim her halde 2-3gün gecikicek , sizde durumlar nasıl? M Mavimiresl bitliKedi bitliKedi Veziir Veziir Childdevelopment Childdevelopment Mucizemmm16 Mucizemmm16 S sultansultan90 ve diğer güzeller napiyosunuz?hasta olanlar iyileştinizmi?
Ben ikinci bur migren atağı geçirdim bayağı kötüyüm birak test yapmayi yerimden kipirdayamiyorum bata da daha 10 günüm falan var yani belirti desen hic yok ne akinti ne meme hassasiyeti ne kasık ağrısı. Bu ay hic ama hic umudum yok ben takibi biraktim artık 10 gün sonra yil dönümümüz 1 yil oldu artik daha

İyiyim aşko sen nasılsın 🤩 bende geçen ay vücut ısımı takip etmiştim. Düştüğü gün adet olmuştum. Benim bu aydan umudum yok zaten adetimi bekliyorum doktora gidicem 🤦🏻‍♀️

Ben ikinci bur migren atağı geçirdim bayağı kötüyüm birak test yapmayi yerimden kipirdayamiyorum bata da daha 10 günüm falan var yani belirti desen hic yok ne akinti ne meme hassasiyeti ne kasık ağrısı. Bu ay hic ama hic umudum yok ben takibi biraktim artık 10 gün sonra yil dönümümüz 1 yil oldu artik daha
Canim evlilik yıldönümünuz kutlu olsun şimdiden.
Migren çok kötü 😔 Allah yardımcın olsun.

Yok canım nerdeee. Ben yine migren atağı geçirdim yatıyorum iki gündür cok kötüyüm. Zaten benim ovulasyon da bitti tahmini cok kurudu çünkü
Bende kupkuruyum.ve sancim vardı bugün ara ara çok az.
Regle 5 gün var. Geçen ay 5 gün erken oldum. Bu ayda mi öyle olacak diye tuvalete korkuyla gittim ama gelen giden yok şimdilik.

Bizim topikte niye kimse test mest bişey yapmıyor ya 😔 batı geçen bazı hanımlar da hiç yazmıyor hatta bazısı hiç girmemiş bile 😕
Benim bat 27 sinde ama 9 gün önce gördüm yumurtlamayı değerlendirdik bi kaç gün geç olurum galiba olurum çünkü covid olduk bi kaç gün ağır geçti soğuk algınlığı ilacı içtim mecbur 🤕 kısmet bakalım

Aşko hastalığımı yaşayamıyorum ya kocam bey arkadaşlarımdan ayrılacak diye sabah akşam onlarla birlikte bütün taşınma telaşesi bana kaldı.
Belki gebeliktendir kız hemen niye olumsuz düşünüyorsun. Günün de geçmiş test yapsanaa😍

X