Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kafası iyi dağılıyodur şimdi 🤣🤣🤣 ayy bi keresinde zatürre olup 2 hafta yatmıştım ateşli şekilde benimki ilk bi hafta kapıdan bişey istiyon mu diye sorup gidiyodu 😂😂😂 ölüyom la bi yaklaşta bak vicdansız 😅😅😅 onlar hastayken biz bakıyoruz kıyamıyoruz olan bize oluyo sonra
He valla ya evde bir sürü yapılacak iş var. sabah işten geldi halsizim dedim sana o kadar yaklaşma dedim diyor. Sonra da o kadar işi bırakıp arkadaşları ile hamama havuza gitti. Ben el mecbur evde cebelleşiyorum eşyalarla🤦🏼‍♀️

Ben mobilyalarımı İnegöl’den Doğtaş’tan almıştım Balıkesir Doğtaş mağazasına bakabilirsin canım ürün kalitesi güzel teslimat problem oldu sadece üretimi verdikleri tarihten geç yaptılar ama uzun ömürlü malları. Burada merkezde Kurtdereli mobilya ve İnegöl mobilya var tercih edilen. Gidip şahsen bakmadım ama isimlerini çok duydum. Perde ve halı alacaksan buradan aldığım yerlerden memnun kaldım ama ihtiyacın olursa önerebilirim. 😊
Çok teşekkür ederim canım dediğin mağazalara gidicem 🙏 perdelerimi Zonguldak ta yaptırıcam canım halı için daha karar vermedik memleketten almazsak sorarım tekrar sana ❣️❣️

Canım yumurtlama sonrası lh tamamen yok olmuyor. Yani bu şekilde çıkması normal herkeste biraz lh var hep.. Hamilelik için hcg testi yapmalısın bence. Erken gebelik testine çıkar inşallah 🌸
Yarın ilk idrarla denesm mi bata 2 kalmış olcak çıkarmı🤷🏻‍♀️

Semaverde çay var kızlar benden size gelsinnnn 😍😍😂

Eklentiler

• IMG_20220724_170513.jpg
    IMG_20220724_170513.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 35
Bizimkilere yılın öküzü ödülünü vercem 🤣🤣
Ver kız hakediyorlar. Benim inadım tutar yapmazdım da bişey. Yarın komşular eşyalarını gönderecekler iki gün bende kalacak kızlar. Onlar varken toparlayamam. Çocukları falan var iş yaptırmazlar. Bu gün hallettim hallettim

Canım ne zamandır demiyorsun?
Bende geleceğini anlıyorum kırmızıların, alt kasığımda sökülecek gibi his oluyor, sen nasıl anlıyorsun?
6 yıldır deniyoruz canim ama hiç hamile kalamadim,bende progesteron düşmeye başladikta ishal gibi bir ağrı geliyor ve sık sık tuvalete çıkıyorum, vücut ısım düşüyor ve anlıyorum ve tabiii ağrılar da cabası

Kizlar 20temmuz bat ama hala adet olmadim oyle cok duzenli degil zaten adetim arada kaymalar olabiliyor bugun yine yaptim test negatif.test kuruduktan sonra garip bir hal aldi.kuruyunca boyle mi oluyor testler anlamadim

Eklentiler

• 20220724_192627.jpg
    20220724_192627.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 61
X