Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzum duş alabilse çok iyi olur aslında bide temiz hava alsın çok iyi geliyo. Çok geçmiş olsun bebeğim benim eşimde hasta onada geçti hastalık demin bi sarıldım yanıyo adam hemen iburamini dayadım şimdi düştü daha yeni yeni ter atıyo noluyo bize ya

Kuzu dün gece 3 kere terletip duşa girdi fakat ateşi düşmedi. Bu gün de yine aynı artık sirkeli suyla falan biraz düşürdüm uykuya daldı şimdi. Sürekli kontrol ediyorum ateşi çıktımı tekrar diye.
İçim gidiyor böyle hasta olduğunda ya

Çok geçmiş olsun kuzum benim size nazar değdi yeminle ne bu yaa

Valla kuzu benimde öyle İnşallah tekrar çıkmaz ateşi de sende dinlenirsin oda dinlenir

Slm kızlar nasılsınız bayadir yazmıyorum geçmiş olsun hasta olanlara Allah şifalar versin bir salgindir gidiyor dikkat edin kendinize bol meyve ve vitamin alın hamile olanları tebrik ediyorum diyer arkadaşlarimada rabbim tez vakitte nasip etsin inşallah Moral bozmak yok tam gaz devam

Bat ne zaman kuzum. Üzülme zamanı vardır sağlıklı olda bebişte gelir merak etme. Hem adet gelmeden umut hep var.
Tatlım ne kadar geçti yumurtlamadan? Bazen erkenden umudu kesiyoruz
Dur bakalım daha gelen giden yok geç döllenme ihtimali olabilir bekleyelim bakalım
Keşke öyle olsa kızlar,ama değil vücudumu artik o kadar iyi taniyorum ki adet olacağımı biliyorum vücut ısım da düşmeye başladı, Rabbim hayirlisi bakalim ne zaman gelecek bizim çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…