Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kizlar yaa resmen başıma gelmeyen kalmadi migren atağı geçirdim ilaç aldim kedi cizmaladi kuduz aşısı tetanoz aşısı oldum gebeysem bu evrede zarari dokunur mu acaba
Aa geçmiş olsun, kedi çok mu zarar verdi nasıl oldu ki ? Aşıları kedi yüzünden mi oldun

Allah razi olsun birde sorum olucakti, belirtileriniz neydi?
Yumurtlamadan 11 gün sonra regl sancısı başladı, adete 3 gün vardı ve hiç yaşamadığım bişeydi ondan şüphelendim. Göğüs uçlarında çok hafif hassasiyet oldu. Sonraki günde de aşırı gaz başladı ve şişkinlik. Mesela hala belirgin bi akıntım yok. Yani en erken belirtiyi 3 gün kala yaşadım

Aha çok teşekkür ederim,ishal falan oldu mu hiç?

Kuzum daha önce denediysen daha fazla hormon yükleme ben 3 kere kullandım ovitrella 3üde başarısız oldu aşılama ddiler ara verdim cok hormon yüklenmesinden mfk da eş paketinde de 3. Ayım ilk aydan kalan var 2. Aydan kalan var 3. Doldurup 4 de de kalanlar var beklemedeyiz suanlık

Saglıkla gelsin bebişimmm darısı insallah bizim basımıza bende beklemedeyim bakalım

Çok geçmiş olsun kuzum durumlar nasıl ne demiş doktor? Kuzum sen kendini koru dikkat et bulaşmasın.

Canım sen kadın doğuma git onlar flora için fitil de veriyorlar hem baksın alttan mutlaka çünkü çocuk istiyorsun. Enfeksiyon geçmezse gebelik tehlikeli Allah korusun
Tamam kuzum randevu bulabilirsem gidicem. Yaaa mayısta gitmiştim ama idrara bakmadı enfeksiyon falan için sadece kana baktı normal bişeyin yok dedi salladı

bat’a 1 gun var, sifir belirti. listede yokum gerci biraz gec oldu basligi farketmem.

Yaa kızlar benim de bat günüm yarın ama dünden beri kasıklarımda acayip batma hissi ve regl sancısı var.Test yapmaya cesaret edemiyorum. Gece de rüyamda regl oluyordum iyice umudumu kaybettim. Kafayı yiyorum galibaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…