Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

İyi günler,bence beklemelisin geç döllenme ola bilir,19u ultrasonda baktirdiginda rahim kalinligi nasıldı?doktor çatlama olduğunu söyledimi?
Hic bisey soylemedi ki, ben sormasamda söyleyeceği yoktu neden kanama olmus rahim agzinda yara mi var yoksa kist mi var dedim, küçük bi kist var ama kanama yapmaz dedi, adet söktürucu istedim gerek yok gecikince gel yazayim dedi

Adetin 24cu günü ultrasonla baktirdim,sag tarafda 20mm yumurta oldugunu çatlamadigini söyledi kist olsaydi büyük olurdu her halde,ama adetin 19-20ci günü yoğun uzayan akintim oldu şimdi vücut ısım da yüksek eğer, ovulasyon olmadiysa akinti , ısım niye yüksek olsun ,aceba mi diyorum iki tane yumurta oluşmuş biri çatlamış öteki kalmiş mi

Belki ilki akıntı olduğu zaman çatladı ultrasonda gördüğün de arkadan büyüyen yumurtadır sonra o da çatlamış olabilir. Bekle bakalım hayırlısı ile inşallah iki kez yumurtlamışsındır

Kuzu benim de yumurtlama 13 ydü bugün yaptım bi kararsız kaldım bence yarın ya da pazar yapabilirsin eğer dayanabilrsen 25 i ni beklesen daha iyi olur
Dayanamadim son testimi az önce yaptim negatif sabah idrari ile yapayim dedim. Simdi bat bekliycm olmazsam alir yaparim test

Ben de inanıyorummm umarım bebişler daha çok bekletmez bizi

Geçmiş olsun canim ne kadar cok covid gorur olduk

Aranızda aşılama yaptıranınız var mı? Benim 15 temmuzda yapıldı ve o tarihten beri doğru düzgün canım acımadan hareket edemedim. Ayakta zor duruyorum kasık batmasından. İki gün önce doktoru aradığımda gaz sancısıdır endişelenecek bişey yok dedi ama gidip muayene olmalı mıyım beklemeli miyim karar veremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…