Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ben inanmıyorum bu olaya asla ya. Öyle aşırı iyi olan yoktur ya nasıl oluyorlar anlamıyorum 😂
Bende altlı üstlüyüm hiç sorun yaşamadık çok şükür. Ne o bana karışır ne ben ona 🧿 illa ki göze batan şeyler oluyor ama bana bir kötülüğü olmadığı için niyetini bildiğim için görmezden geliyorum

Kısır döngü yani aşko☹ ayy bu doktorlar bana hiç ama hiç böyle şeyler demedi vermedi şimdiye kadar kuzum bugün yazdığı antibiyotiğin adı biteral kuzum 250 mg içinde 20 tane var
Canım sen kadın doğuma git onlar flora için fitil de veriyorlar hem baksın alttan mutlaka çünkü çocuk istiyorsun. Enfeksiyon geçmezse gebelik tehlikeli Allah korusun

Aşkolar nabersiniz doktora gittim mantar için acile gittim. Kadın doğum bakmadı randevusuz olduğum için 😐 acildeki doktora iltihap test yapmaya gerek yok ilaçlarını yazıyorum barkod la alırsın diye yolladı zaten gynomax fitil bide başka bir antibiyotik yazmış başlıycam bugün ve sanırım kovid olmuşuz onun için gitmedim ama ateşim yok diye ama asla koku almıyorum yemek vs tadı da almıyorum çokta fazla başım dönüyo oturduğum yerde özellikle 😕😕 @miresl Veziir Veziir @Cgh G Gzmyts53 bitliKedi bitliKedi diğer güzellerim
Aşko sizin bu çektiğiniz ne yaa. Biri bitmeden diğeri başlıyor.
Benim eşim de rahatsızlandı ya zar zor az önce acile gitmesi için ikna ettim. Arkadaşı götürdü benim gelmemi istemedi hastalık buluşacak diye yaklaştırmıyor asla yanına
Kizlar toplasin hele @Mucizemmm16 Clarkkent Clarkkent @sultansultan90 Veziir Veziir @Random3 A ad000 bitliKedi bitliKedi @Lale95 @Cgh ayin 13 ü yumurtlama gördüm 2 Ağustos bat gosteriyor takvim bitane erken gebelik testim var erken yumurtlama gördüm hangi tarihte yapayim testi. Yumurtlamaya göremi yoksa bata göre mi yapayim?
Aşko kesin 13 de yumurtlama olduysa 27sinde regl gelir büyük ihtimalle. Erken gebelik testini de 4 gün önceden yapsan çıkar galiba diye düşünüyorum

23u bat günüm kesin olucam biliyorum bu ay ultrasonda baktirdim doktor çatlamadigini söyledi 20mm yumurta oldugu gibi kalmış,adetin 5ci gününden klomen kullanip ovitrelle ile çatlatayimmi yoksa eylul adetinde mfk eş paketini mi sipariş edeyim tereddüt içindeyim
Aşko çatlamadıysa kist olmuş olabilir mi? Yada ultrasonla baktıktan sonra da çatlamış olabilir. Ultrasonla ne zaman bakıldı?
Eğer regl olursan eylüle kadar bi kez de klomen çatlatma kullanabilirsin bu ayı boş geçmemiş olursun. Yada 1 ay dinlenip salmak iyi gelebilir. Yani ruh halin nasıl götürüyorsa öyle yap bence

23u bat günüm kesin olucam biliyorum bu ay ultrasonda baktirdim doktor çatlamadigini söyledi 20mm yumurta oldugu gibi kalmış,adetin 5ci gününden klomen kullanip ovitrelle ile çatlatayimmi yoksa eylul adetinde mfk eş paketini mi sipariş edeyim tereddüt içindeyim
Canım bende yurt dışındayım ben bu konuları hiç bilmiyorum 🙄ilk defa Ağustosa randevu alabildim o da aylar önce randevu istemiştim

Kizlar toplasin hele @Mucizemmm16 Clarkkent Clarkkent @sultansultan90 Veziir Veziir @Random3 A ad000 bitliKedi bitliKedi @Lale95 @Cgh ayin 13 ü yumurtlama gördüm 2 Ağustos bat gosteriyor takvim bitane erken gebelik testim var erken yumurtlama gördüm hangi tarihte yapayim testi. Yumurtlamaya göremi yoksa bata göre mi yapayim?
Kuzu benim de yumurtlama 13 ydü bugün yaptım bi kararsız kaldım bence yarın ya da pazar yapabilirsin eğer dayanabilrsen 25 i ni beklesen daha iyi olur

@Cgh ay hepimiz yakin olsak keske yaa ben size ablalik yapardim siz bana kiz kardeşlik ne güzel olurdu hep birlikte büyütürdük bebeleri🥰 hep istemisimdir kiz kardeşim olsun Rabbim 2 tane abi verdi sagolsun bitane de kiz kardeş vereydi iyiydi☺️ Cok hoşuma gidiyor sizin yaslarinzda guzel kardeslerle sohbet etmek dertlesmek ne guzel
Ya canım ablaaammm❤️❤️❤️🥹 valla bende senin gibi tecrübeli kafa dengi bi ablam olsun istemişimdir hep 2 tane kardeşim var ben en büyüğüm seninle sohbet etmek çok iyi geliyor🥰

Eşin susarak senin tarafında olduğunu belli etmiş iyi olmus bir nevi, zaten öyle olunca ağlarlar hep🥴
Kaynanası iyi olan var mı ya çok merak ediyorum 😀 gerçekten varsa sırrı nedir bize de söylesin 😅
Benimki çok iyiydi . Kızı yoktu ilk geliniydim . Kızı yerine koymuştu durup durup sarılır öperdi. Ben 6 aylık evliyken kaybettik iyiler erken ölür derlerdi de inanmazdım🥺

Inş öylesindir, kaç aydır deniyorsun?
Belirtiler neler?
sonucu haber ver🤲
Daha ilk ay. Mide bulantısı, baş dönmesi, göz kararması, lekelenme, alt karında regl sancısına benzer kramplar, baş ağrısı, halsizlik, gaz ve şişkinlik. 4 - 5 gündür bu belirtilerim var. Yarım belki erken gebelik yapar paylaşırım. Ya da batın gelmesini beklerim.

Eşin susarak senin tarafında olduğunu belli etmiş iyi olmus bir nevi, zaten öyle olunca ağlarlar hep🥴
Kaynanası iyi olan var mı ya çok merak ediyorum 😀 gerçekten varsa sırrı nedir bize de söylesin 😅
Benimki çok iyidir. Ben bir şey yapmadım ama kadın kendiliğinden iyi zaten. Kızından ayırmaz sağolsun.

X