Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kizlar merhaba Sat 29 haziran Bat 29 temmuz
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi

Ovulasyon testiyle mi anladin yumurtlama olduğunu?eger erken yumurtlama olduysa adetin erken gelir,bence takvime göre yok yumurtlamaya göre yap testi

Ah be canım iki konu hakkında da fikrim yok dediğin sırayla gitsen mi acaba?

Ben senin de şansını seveyim. yazdan hayır görmeyenler adıyla yeni bir topic mi açsak napsak bilemedim Çok geçmiş olsun hafif atlatırsınız inşallah. Ama eşinin de ilaç kullanması gerekiyor tek sen kullanırsan ondan yine sana geçer

Ayy hadi açalım içimizi dökeriz sağol kuzum inşallah❤ Benim ilaçtan dayasam ona olmaz mı acilde ki doktor hiç bişey demedi kuzum ya daha önce kullandığımda da bişey dememişlerdi

Ovulasyon testiyle mi anladin yumurtlama olduğunu?eger erken yumurtlama olduysa adetin erken gelir,bence takvime göre yok yumurtlamaya göre yap testi
Yogun, pembe lekeli, yumurta aki kivaminda akintim geldi. Gecen ayda aynisi oldu ovu pikti. Klomen kullanmistim gecen ay.

Sağol kuzum Krem istedim yazmadı kuzum fitil işini görür gerek yok kreme dedi sanırım benden buna krem yazarsam bu fitil kullanmaz elektiriği aldı jele de bir bakayım aşko teşekkür ederim

Asko çok geçmiş olsun yaaaa ben hiç korona gecirmedim bilemiyorum o yüzden ne iyi gelir
Aman Allah korusun kuzum olma zaten❤ Ayy bende geçirmedim şimdiye kadar kuzum. Yani ben üşütmüş olsam kızıma geçmezdi ağzımın tadı çok tuhaf sürekli ellerime ayaklarına kramplar giriyo baş ağrım bi garip geçmiyo falan.

Ayy bilemiyorum aşko ben hiç ilaçları kullanmadım o yüzden ne desem yalan olur diğer canımlar daha iyi bilir

Basbaya kötüyüm aşko İnşallah kuzum ya ilk kez bunu kullancam bu fitilleri kullanırken ilişki yasak dimi ya

Bı yerde eşimizin annesi diyoruz alttan alıyoruz ama İlk yanlista en kotu sen oluyorsun. Ben de 3 yıllık tecrübeme dayanaraktan söylüyorum ki menfaati kadar varım. Onun istediklerini yapinca iyi yapmayınca neler neler. O yüzden bazen duymazdan gelmek gerek ne kadar zor olsa da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…