Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Aşkolar nabersiniz doktora gittim mantar için acile gittim. Kadın doğum bakmadı randevusuz olduğum için 😐 acildeki doktora iltihap test yapmaya gerek yok ilaçlarını yazıyorum barkod la alırsın diye yolladı zaten gynomax fitil bide başka bir antibiyotik yazmış başlıycam bugün ve sanırım kovid olmuşuz onun için gitmedim ama ateşim yok diye ama asla koku almıyorum yemek vs tadı da almıyorum çokta fazla başım dönüyo oturduğum yerde özellikle 😕😕 M Mavimiresl Veziir Veziir Childdevelopment Childdevelopment G Gzmyts53 bitliKedi bitliKedi diğer güzellerim
iyi günler aşko nasılsın?daha belli değil dediyini duyuyorum🤣🤣🤣Allah acil şifalar versin noldu sizlere ya sen bitliKedi bitliKedi nazara geldiniz ,gynomax fitil iyi geçen ay doktorum da yazmışdı bana inşaallah sana da iyi gelir

Ben nisan ayından bu yana doktorun tüm ürünlerini inceledim ,yurt dışında olduğum için ilk önce alamadim, sonra sipariş ede bileceğimi ögrendim🥳🥳 Eylül de almayı düşünüyorum
Hadi hayirlisi olsun kuzum. Bende adetimde prof la goruscem Eylül gibi belki asilama yaptiririm. Bu ayda yoktur sanmiyorum cunku regl kasilmalarim yogun var. Hep bu sekil oluyorum regl oluyorum vajinamda hissediyorum kasilmalari. Zaten cok bi iliskimde olmadi pazar günü oldu en son. Bizim gruptan kullanan kizlar var baya. Hatta sanada alalim bu ay dediler😂 ben biraz bosverdim bu aylarda almadim. Asilama olmazsam belki alabilirim.. insallah sifa olur sana🥰

Hadi hayirlisi olsun kuzum. Bende adetimde prof la goruscem Eylül gibi belki asilama yaptiririm. Bu ayda yoktur sanmiyorum cunku regl kasilmalarim yogun var. Hep bu sekil oluyorum regl oluyorum vajinamda hissediyorum kasilmalari. Zaten cok bi iliskimde olmadi pazar günü oldu en son. Bizim gruptan kullanan kizlar var baya. Hatta sanada alalim bu ay dediler😂 ben biraz bosverdim bu aylarda almadim. Asilama olmazsam belki alabilirim.. insallah sifa olur sana🥰
Amin canim çok saol, inşaallah prf. görüşmeye gerek kalmadan çift çizgiyi görürsün

Aşkolar nabersiniz doktora gittim mantar için acile gittim. Kadın doğum bakmadı randevusuz olduğum için 😐 acildeki doktora iltihap test yapmaya gerek yok ilaçlarını yazıyorum barkod la alırsın diye yolladı zaten gynomax fitil bide başka bir antibiyotik yazmış başlıycam bugün ve sanırım kovid olmuşuz onun için gitmedim ama ateşim yok diye ama asla koku almıyorum yemek vs tadı da almıyorum çokta fazla başım dönüyo oturduğum yerde özellikle 😕😕 M Mavimiresl Veziir Veziir Childdevelopment Childdevelopment G Gzmyts53 bitliKedi bitliKedi diğer güzellerim
Asko çok geçmiş olsun yaaaa ben hiç korona gecirmedim bilemiyorum o yüzden ne iyi gelir 🤦🏻‍♀️

23u bat günüm kesin olucam biliyorum bu ay ultrasonda baktirdim doktor çatlamadigini söyledi 20mm yumurta oldugu gibi kalmış,adetin 5ci gününden klomen kullanip ovitrelle ile çatlatayimmi yoksa eylul adetinde mfk eş paketini mi sipariş edeyim tereddüt içindeyim

Gecmis olsun kuzum herkes oyle yaa. Ama karantina falan vermiyolar zaten. Sen bogazina iyi bak bol sebze meyve tüket mutlaka ye kendine gel. Mantar icinde seni rahatlatir fitiller kremde verseydi keske oda cok rahatlatiyo. Bide medelab intim yikama jeli kullanirim ben duşta cok rahatlatiyor mantara iyi geliyor tavsiye ederim

23u bat günüm kesin olucam biliyorum bu ay ultrasonda baktirdim doktor çatlamadigini söyledi 20mm yumurta oldugu gibi kalmış,adetin 5ci gününden klomen kullanip ovitrelle ile çatlatayimmi yoksa eylul adetinde mfk eş paketini mi sipariş edeyim tereddüt içindeyim
Sen daha once klomen ovitrelle kullandinmi? Eger kullanip gebelik olusmadiysa vucuduna tekrar hormon yükleme es paketi al. Eger kullanmadiysan catlatma ignesi daha önce bi sansini mutlaka dene

Bizim burada doktorlar vajinal mantar oldukda yuyunmak için jel,fitil,krem ve antibiotik yaziyor , Antibiotik kullanirken Flukanazol isimli ilaç yaziyor baya etkili oluyo

Sen daha once klomen ovitrelle kullandinmi? Eger kullanip gebelik olusmadiysa vucuduna tekrar hormon yükleme es paketi al. Eger kullanmadiysan catlatma ignesi daha önce bi sansini mutlaka dene
Nisan ayında kullandim ama gebelik olmadi😵‍💫😵‍💫3 yıl önce hsg çektirdim sol açikti, sag biraz tıkali gibiydi, şimdi bilmiyorum yeniden mi hsg çektireyim ya eş paketi alayim😕😕doktor yanina gitmeyi hiç istemiyorum 6 yıldır hepsi ayni şeyi söyluyor

Nisan ayında kullandim ama gebelik olmadi😵‍💫😵‍💫3 yıl önce hsg çektirdim sol açikti, sag biraz tıkali gibiydi, şimdi bilmiyorum yeniden mi hsg çektireyim ya eş paketi alayim😕😕doktor yanina gitmeyi hiç istemiyorum 6 yıldır hepsi ayni şeyi söyluyor
Fikrimi söylüyorum yerinde olsam.
İlk hsg filmi cektiririm
Birdahaki ay tekrar klomen ovitrelle kullanirdim.
Es paketi kullanacaksan bile hsg cektir ilk

Fikrimi söylüyorum yerinde olsam.
İlk hsg filmi cektiririm
Birdahaki ay tekrar klomen ovitrelle kullanirdim.
Es paketi kullanacaksan bile hsg cektir ilk
Evet bende öyle düşünüyorum 3yıl geçmis tutula bilir,fiyatlar el yakıyor hsg , eş paketi hepsi pahalı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• 99948857-CB7C-4E56-9843-C4ADE3AD5C83.jpeg
    99948857-CB7C-4E56-9843-C4ADE3AD5C83.jpeg
    42,4 KB · Görüntüleme: 33
Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz❌
@Helenk1 Temmuz:anneadayı:💕
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz❌
@lokum82 Temmuz❌
M Mavimiresl 2 Temmuz❌
@lavinya-2 Temmuz❌
@nuresmagun2 Temmuz❌
@Ceren35102 Temmuz:anneadayı:💕
@ucge3 Temmuz❌
@bugdaycorci3 Temmuz❌
@Aycoregi13 Temmuz:anneadayı:💕
@filozofia3 Temmuz❌
G Gzmyts53 4 Temmuz❌
@leRonthavan4 Temmuz:anneadayı:💕
@iyilikperisi924 Temmuz❌
@Zennep4 Temmuz❌
@Rubella864 Temmuz❌
@littlelazydaisy4 Temmuz❌
@Feslegeen4 Temmuz❌
A ad000 5 Temmuz❌
@sss355 Temmuz:anneadayı:💕
@Sunrseee5 Temmuz:anneadayı:💕
@Petunya5086 Temmuz❌
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz❌
@Marget-harry6 Temmuz❌
@Bebisee6 Temmuz❌
@Freeangel096 Temmuz❌
@anatomim7 Temmuz:anneadayı:💕
@Safransari7 Temmuz❌
@Nikinik7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz:anneadayı:💕
@tsgmze7 Temmuz:anneadayı:💕
@Ela967 Temmuz❌
@zehra127 Temmuz❌
@Elif_edanur_61_618 Temmuz❌
@MellyMel_8 Temmuz❌
@Sevm578 Temmuz❌
@wish24018 Temmuz:anneadayı:💕
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz❌
@ZorluBekleyis9 Temmuz❌
@smadml9 Temmuz❌
@Kimdemi389 Temmuz❌
@Premses09 Temmuz❌
Childdevelopment Childdevelopment 10 Temmuz❌
Veziir Veziir 10 Temmuz❌
@Hayatlarrr10 Temmuz❌
@beautifulwoman10 Temmuz❌
M mucizeOldu 10 Temmuz❌
@mydreams9310 Temmuz
@zeytinduasi10 Temmuz:anneadayı:💕
@bshk1993[/USER]11 Temmuz❌
@Gurmegelinn11 Temmuz❌
@Minik2311 Temmuz❌
Mucizemmm16 Mucizemmm16 12 Temmuz❌
@Gul199612 Temmuz❌
@mucizegibisin13 Temmuz❌
@Beybiumutlari13 Temmuz❌
@akgnss15 Temmuz❌
@ozguss15 Temmuz:anneadayı:💕
@Damlafzt15 Temmuz❌
@lckystr15 Temmuz❌
M midnattsol 15 Temmuz❌
@handan02115 Temmuz❌
@Senaari15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz:anneadayı:💕
@simcook16 Temmuz
@aysesngul16 Temmuz❌
@thepinklawyer17 Temmuz❌
@loveprayeat17 Temmuz❌
@Devakus17 Temmuz❌
@bengisuuu17 Temmuz
@sfk_busem17 Temmuz
miraclebeyb miraclebeyb 18 Temmuz❌
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz❌
@angel000318 Temmuz❌
@eoeo62118 Temmuz
@Hickimsee18 Temmuz❌
@turuncu agac19 Temmuz❌
@pokuhantes19 Temmuz❌
@yase0919 Temmuz❌
@Feyzacim20 Temmuz
R Random3 20 Temmuz:anneadayı:💕
@mnekse20 Temmuz
@Eslem123420 Temmuz
@pozitifbiri20 Temmuz
@heartzzz20 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz❌
@ASENK21 Temmuz
@sonsuzaskk21 Temmuz❌
@Kumrlmmm21 Temmuz
@tubacikom22 Temmuz❌
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
Lale95 Lale95 23 Temmuz
@Bluepinkkk23 Temmuz
@Chheesecake23 Temmuz
@benjaminder23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
@Seheerr12524 Temmuz
@livey0urlifee24 Temmuz
@merve441626 Temmuz
Clarkkent Clarkkent 26 Temmuz
@Kelebekaysee26 Temmuz
@Nare19627 Temmuz
@000umutlu00027 Temmuz
@1fafeyla27 Temmuz
@tuntice27 Temmuz
@canancan1127 Temmuz❌
@loirily27 Temmuz
@Lavinya5829 Temmuz
@Ozlenenhanim29 Temmuz
@Melekonline29 Temmuz❌
@laviniam_1229 Temmuz
@filozofia30 Temmuz
@Gul202230 Temmuz
@zehra1230 Temmuz
A ad000 31 Temmuz
@mehrunnisa31 Temmuz
@dceke31 Temmuz
G Gzmyts53 BAT : 31 Temmuz

Evet bende öyle düşünüyorum 3yıl geçmis tutula bilir,fiyatlar el yakıyor hsg , eş paketi hepsi pahalı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
O yuzden dedim zaten hem hsg hem eş paketi agir gelebilir çünkü kizlar pahali oldugunu soyluyorlardi mfk nın. Hsg sonrasi klomen ve igne ile başla. Belkide gerek kalmaz hiçbirine🥰

X