Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bende cok umutlaniyorum her ay insanlara gebe olabilirm gebe olabilirim diyordum rezil olduğumla kaldim

Bence de beklemene gerek yok kimyasal da kese falan oluşmuş olmuyor diye biliyorum
Aynen canım dün de başka bir uzmanın yazısını okudum hemen düşünebilecegini yazmıştı.
Bence de beklemene gerek yok kimyasal da kese falan oluşmuş olmuyor diye biliyorum
Hep bir bekleyiş zaten ömür, neyse inşallah Rabbım hepimize yeniden nasıp etsin. Her uzman farklı konuşuyor dün de başka uzmandan devam edebilir gebelik için çalışmalara süre okumuştum

Canm yumurtlamanin üstünden 9 gün geçti akıntım 3 gündür olmaya başladı gazim da dün akşamdan yeni demek istediğim şu ki hemen değil 9 gün den sonra anlaya bildin mi
Bat günüme 9 gün kaldı yazmissin 9 gün geçti yazmamissin ki. 12-14 gun sonra adet olunur. Senin 3-5 gün geçmiş yumurtlamadan. Dediğin gibi 9 gün kaldiysa. Anlama problemim yok ne yazdığını bilmiyorsun daha birde açıklamışsin önce ne yazdığını oku...

Benimde öyle ailemden uzaktayim yakınımda kv var ama gidip gelmem çok eşim cok nöbet tutuyor gece gündüz yalnızım

kızlar ben elendim 2 gün erken geldi kalanlara bol şans bol fofenkler rabbim kimin gönlünden ne geçiriyorsa kimler için ne dualar ediyorlarsa rabbim onlara daha fazlasını nasip eylesin inşallah canı gönülden isteyen herkesin inşallah rabbim kucağını sağlıklı evlatlarla doldursun ben ağustosa geçiyom

Kızlar ben pazartesi günü test yapmştm ck hafif silik cıktı. Dün kasık agrım gögüs agrısı bacak agrım vardı. Bugün hiç Bi belirtim yok yumurtlama üzerinden 14 gün geçti ama ben normalde 35 günde adet oluyorum pazartesi günü afet olmam lazım birdaha testi ne zmaan yapayım

Beni erken yumurtlama görüyorum canım senden dalga geçer gibi yorum yapma

Yumurtlamanın üstünden 9 gün geçti bat tarihim de 9 gün var canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…