Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Hanımlar,
bana bi akıl verin nolur... :KK43:
17 haziran bat günümdü 3 gün öncesinde erken gebelik testim silik çıktı. 1 gün gecikince devlette kan verdim 9,5 çıktı. Bugünde özelde beta hcg verdim 1,9 çıktı. Adetimin bugün gecikmesinin 3. günü.. Böyle bi durum yaşayan var mı hastaneler arası sonuc bu kadar etkiler mi?
Kafamda bir sürü soru var Allahım yardım etsin bize :KK43:
Canim uzmek istemem ama kimyasal gibi duruyor muhtemelen adet olursun:KK43: bu kadar farkedecegini dusunmuyorum sonuclarda

Kızların bat günüme 9 gün kaldı beyaz akıntım ve afedersiniz akşamdan berli gaz problemim var benim gibi olanlar varmı

Ovülasyon testi yokmu canım emin olmak için dene bence en azından değerlendirirsin kaçırdım mı yumurtladım mı stresi olmaz . Değerlendirip beklemesi daha heyecanlı tabi sterseden uzak olursan 😊
Yok canim attim hepsini ovülasyon testleri beni delirtiyor 😂 o zaman da oldumu olmadi mi stresi oluyor

Hanımlar,
bana bi akıl verin nolur... :KK43:
17 haziran bat günümdü 3 gün öncesinde erken gebelik testim silik çıktı. 1 gün gecikince devlette kan verdim 9,5 çıktı. Bugünde özelde beta hcg verdim 1,9 çıktı. Adetimin bugün gecikmesinin 3. günü.. Böyle bi durum yaşayan var mı hastaneler arası sonuc bu kadar etkiler mi?
Kafamda bir sürü soru var Allahım yardım etsin bize :KK43:
Kimyasal gebelik galiba 😔

Adam tatilim burnumdan geldi diye laf yapıyo geldiğimizden beri elinde telefon habire dizi falan izliyo dışarda bile öyle çay içiyoruz dışarda önünde telefon dizi izliyo yemek yiyoruz yine aynı sinirleniyorum bende ağzımı açmak istemiyorum 😬🙄
Ya bunların sürümü hep aynı galiba 🤣🤣🤣 benin ki dizi değil de haberleri çok okuyor bir de ilan bakıyor sürekli çıldırtıyor beni. Balayın da kafasını telefondan kaldırmadı araba aradı hep. Balayın dan döner dönmez araba almaya gitti 🤣🤣

Aman ben artik dinlemeyecem olmuyor iste napayim. Allah şifa versin dikkat et
Amin kuzum sağol. Öyle deme kuzum zamanı vardır olmuyosa sadece zorlamayı bırakmamız gerek onu başarabilirsek inşallah 🤲🏻Valla ben ümidi kestim tamamen bu şekilde çok falan olmaz zaten elimden bişeyde gelmiyo her ay başka bir sıkıntı stres

Ya bunların sürümü hep aynı galiba 🤣🤣🤣 benin ki dizi değil de haberleri çok okuyor bir de ilan bakıyor sürekli çıldırtıyor beni. Balayın da kafasını telefondan kaldırmadı araba aradı hep. Balayın dan döner dönmez araba almaya gitti 🤣🤣
Ne çeşit bişey bu adamlar😂😂 bizimki de öyle ilan zaten bakıyo ama bu sıra dizilere taktı bizde evlendik araba bakmaya başladı 6 ay gece gündüz bilgisayar başında araba aradı aldı bakıyodu sattı yine bakıyo 😂😂😂

Kızların bat günüme 9 gün kaldı beyaz akıntım ve afedersiniz akşamdan berli gaz problemim var benim gibi olanlar varmı
Benim de 4-5 gundur beyaz akintim ve asiri bir gaz afedersiniz bagirsak hareketliligi var asiri da bel agrisi ama bat gunum bugun gelen giden yok olurum yakinda ama

Sagol kuzum Agustos 2 adet günüm ama ben cok erken yumurtlama akintisi gördüğüm icin bilemiyorum ne zaman olurum. Ama bebek oldugunu düşünmüyorum bu ayda, çünkü rahim kasilmalarim oluyor regl olmadan 1 hafta 10 gun once sanci giriyor kasiklarima degisik bi sey anlatilmaz. Ve basladi onlar.
Hayırlısı olsun bebeğim ummadığın anda oluverir inşallah

Yok canim attim hepsini ovülasyon testleri beni delirtiyor 😂 o zaman da oldumu olmadi mi stresi oluyor
Ay bi ben salamadım ya bıraksam herşeyi akışına hamile kalcam gibi hissediyorum ama evde bütün gün yalnızım ne görümcem var ne arkadaşlarım ne eltim ne kayınvalidem 😂 tekim annemlerde köyde arabayla yarım saat mesafede bütün gün gebelik düşünüyorum yapcak bişeyim yok

X