Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar ne tatlısınız yaa insan ne kadar iyi hissediyor kendini ☺️❤️ doktordan çıktım, değer düşük boşuna muayene ödeme, 2 hafta sonra görüşelim dedi. Tahililler istedi ona göre ilaç yazacak. Tabii ben araya HCG de eklettim 🤣🤣 doktor görünce ruh hastası dicek bana hahahah her gün kan veriyorum. Ona kalsa 1 kere daha ver bi daha yaptırmana gerek yok dedi. Ben durabilir miyim Allah aşkına 😎🤣
Ben de 1 kere silik görsem o çizgiyi gün aşırı kan vermeye razıyım 🙃 Her şey harika olacak inşallah. Dualarım seninle benim de.

Kızlar ne tatlısınız yaa insan ne kadar iyi hissediyor kendini ☺️❤️ doktordan çıktım, değer düşük boşuna muayene ödeme, 2 hafta sonra görüşelim dedi. Tahililler istedi ona göre ilaç yazacak. Tabii ben araya HCG de eklettim 🤣🤣 doktor görünce ruh hastası dicek bana hahahah her gün kan veriyorum. Ona kalsa 1 kere daha ver bi daha yaptırmana gerek yok dedi. Ben durabilir miyim Allah aşkına 😎🤣
😁😁 elinde olsa her yemekten sonra kan verirsin di mi 😁😁 2 haftada tosuncuk olsun da kesedir kalptir hepsini duyalım inşallah 💙💙

Hahaha ben olsam bende duramaz her fırsatta beta baktırırdım 😂😂🤭🤭 daha çok yeni anlamında düşük diyo dimi kuzum

En iyisini yapmışsın valla sende kendimi görüyorum ben hamile kalsam aynı senin gibi olurum herhalde 😂
Hahaha her türlü bağımlılığımdan vazgeçerim, testten asla 🤣🤣
Ben de 1 kere silik görsem o çizgiyi gün aşırı kan vermeye razıyım 🙃 Her şey harika olacak inşallah. Dualarım seninle benim de.
Canım benim tabii ki göreceksin. Benim için bu çizgiyi görmek hem de doğal yolla imkansız gibiydi. Mucize onlar, bak nasıl sürpriz yapacak görürsün 🥰
😁😁 elinde olsa her yemekten sonra kan verirsin di mi 😁😁 2 haftada tosuncuk olsun da kesedir kalptir hepsini duyalım inşallah 💙💙
Böyle hastanelerde çalışıp da batın geçmesini bekleyen arkadaşlar var ya mesela nirvanaya ulaşmışlar, ermişler bence 🤣🤣 ayy keşke hepsini bir arada görsem evet ne güzel olur amin ❤️

Olsun kuzum önemli değil bende çok şeyi kaçırıyorum bu ara. Sorma kuzum ateş baş ağrısı kas ağrısı 😕 ateşim düştü dünden beri yok çok şükür ama dün akşamdan beri kızın ateşi var tatil burnumuzdan geldi en çokta eşimin sabah sabah söylendi zaten çok iyi geldi tatil sağolun diye ☹
Ya ben bunları anlamıyorum gerçekten. Keyfi hastalanıyprsunuz sanki. Benim ki de dün hastaneden geldik hemen uyudu. Tamam gece nöbetteydi uyumasına bişey demiyorum akşamda demesin mi ben karakola gidiyim bi kafa dağıtayım. Sinir oldum.

Evet ya ama hic gelecek gibi değil bende yumurtlama günlerindeyim ya yeni gevtim5 ya da bugün ama bu ay hic belirti yasamadim yumurtlamaya dair
Ovülasyon testi yokmu canım emin olmak için dene bence en azından değerlendirirsin kaçırdım mı yumurtladım mı stresi olmaz . Değerlendirip beklemesi daha heyecanlı tabi sterseden uzak olursan 😊

Olabilir canim belki o yüzden akinti hissetmedim ama ağrı da olamdi tuhaf. Ya sana ne oldu böyle nazara mi geldin her gün farkli hastalık su yaz günü
Her zaman ağrı olmaz kuzum bide kendimizi çok dinliyoruz ondan böyle oluyo. Ayy bilmiyorum kuzum ama 1 aydır iki yakam bi araya gelmedi vallahi dayanamıyorum artık 😕

Ya ben bunları anlamıyorum gerçekten. Keyfi hastalanıyprsunuz sanki. Benim ki de dün hastaneden geldik hemen uyudu. Tamam gece nöbetteydi uyumasına bişey demiyorum akşamda demesin mi ben karakola gidiyim bi kafa dağıtayım. Sinir oldum.
Alcan bişey dağıtcan kafasını hsjsjjsjs 🤣🤣 sorma aşko sanki bilerek yapıyoruz hasta oluyoruz.

Adam tatilim burnumdan geldi diye laf yapıyo geldiğimizden beri elinde telefon habire dizi falan izliyo dışarda bile öyle çay içiyoruz dışarda önünde telefon dizi izliyo yemek yiyoruz yine aynı sinirleniyorum bende ağzımı açmak istemiyorum 😬🙄

Kızlar bisey soylicem ya tam rahmimin üstünde dünden beri bebek hareketleri gibi kıpırtı hissediyorum 5 sene öncesine döndüm resmen tövbe yarabbim 😂 gaz yada bağırsak hareketleri falan degil biliyorum tam rahimde hissediyorum ne bu yaaa 😳😳😳

Hanımlar,
bana bi akıl verin nolur... :KK43:
17 haziran bat günümdü 3 gün öncesinde erken gebelik testim silik çıktı. 1 gün gecikince devlette kan verdim 9,5 çıktı. Bugünde özelde beta hcg verdim 1,9 çıktı. Adetimin bugün gecikmesinin 3. günü.. Böyle bi durum yaşayan var mı hastaneler arası sonuc bu kadar etkiler mi?
Kafamda bir sürü soru var Allahım yardım etsin bize :KK43:

X