Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Enfeksiyonum var o geciktirdiyse eğer boşa üzülmiyim diyorum hiç bi belirtim de yok göğüs hassasiyeti dışında normalde olmazdı bu ağrılar

Kızlar sizi uzun zamandır uzaktan takip ediyorum öncelikle Allah herkesin gönlüne göre nasip etsin sağlıkla. Benim bat 22 temmuz bikaç gündür olan ufak belirtlere dayanamayıp bata 4 kala erken gebelik testi yaptım, çok silik sizin fikirleriniz nedir?

Ben çok net gördüm canım hayırlı olsun, kan vermeye gidebilirsin bence

Ben çok net gördüm canım hayırlı olsun, kan vermeye gidebilirsin bence
Çok teşekkür ederim yaa kan vermekten biraz korkuyorum umutlanıp sonra hayal kırıklığı olur mu diye. Belki 2 gün felan beklesem dahamı sağlıklı olur diye düşünmüyor diilim. Ne zor şeymiş..

Çok teşekkür ederim yaa kan vermekten biraz korkuyorum umutlanıp sonra hayal kırıklığı olur mu diye. Belki 2 gün felan beklesem dahamı sağlıklı olur diye düşünmüyor diilim. Ne zor şeymiş..
Bekleyebiliyorsan tabi ki bekle.. çünkü her halükarda 2 günde bir kan vereceksin ve artışı görmek isteyecek doktor

Ben 2014 temmuz annesiyim kuzu geçen ay klomen kullandim gec gördüm yumurtlama 14. Döngü günü yani bana göre gec cunku 10-13 arasi goruyorum genelde pik yumurtlama günü yumurta akı şeklinde pembe kahverengi lekeye karisik uzayan yogun akinti geldi ve ovulasyonda piktim. Bu ayda 9. Döngü gunumde geldi ayni akinti hatta daha yoğun ovulasyon yapmadim. Bu aralarda beyaz akintim var. Maalesef 2 aydir beyaz akinti basladi klomen sonrasinda

Bekleyebiliyorsan tabi ki bekle.. çünkü her halükarda 2 günde bir kan vereceksin ve artışı görmek isteyecek doktor
Evet canim doğru bugün tekrar erken gebelik testi alıp yarın sabah ve hatta çarşamba tekrarlayayım diyorum. Bakalım belirginleşme olcak mı. Ona göre de gidip kan veririm. Malum doktorlar bat öncesi gebelik testi konusunda çoğunlukla oldukça negatif bakıyorlar şimdi gidip moralimi bozmayayım

Ben de gördüm çizgiyi hemen mi çıktı çizgi

Kızlar selam ultrason kağıdında bebeğin kalp atışını nerede görebilirim ne yazıyor kısaltma olarak ? İnternetten araştırdığım kısaltmaları kağıtta göremiyorum.

Eklentiler

• DEA4E3DC-2959-4DE6-B3AC-EF751C3CDBD5.png
    428,7 KB · Görüntüleme: 30
Evet ilaçlar adet döngüsünü de hormonları da değiştiriyor. Artık kendimizi tanıyoruz zaten, hepimizin farklı belirtileri oluyor. Dediğin gibi erken olmuş gibi yumurtlama. Hadi bakalım bekliyorum miss gibi mutlu mutlu haberler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…