Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızçeler ben yine aşılamaya başladım 🍀@ad000 @Random3 @venevv @sultansultan90 M MiuLego Ve diğer kızlar
hadi hayırlı olsun, bu kez pozitif olsun :KK200:
Sagol kuzum daha iyiyim bugun kizariklik gecmedide sancisi azaldi en azindan.. sen napiyosun ovulasyonlarim silik cikiyo benim hala🤷🏼‍♀️ Hatta dün daha koyuydu acaba yaptigim markaylami alakali pyro clinice ovulasyon yaptigim bide 2 kutu aldim yani 10 tane 🤦🏼‍♀️
benim de silik 2 güne yumurtlama olması lazım. Ama dün benim de önceki güne göre silikti. Her gün aynı saatte yapıyor musun? Dalgalanmayı ben norml buluyorum yya. Pik olur 1-2 güne bizim

benim de silik 2 güne yumurtlama olması lazım. Ama dün benim de önceki güne göre silikti. Her gün aynı saatte yapıyor musun? Dalgalanmayı ben norml buluyorum yya. Pik olur 1-2 güne bizim
Bekliyoruz iste kuzum 😅 aliskin degilim ben silik çizgilere biliyosun

Hayirlisi olsun kuzum yeterki güzel haberler ver bize 🥰

Teşekkür ederim canımlar inşallah güzel sonuçları bu sefer almak nasip olur hepimize 🙏

Eklentiler

• Ekran Alıntısı-9.JPG
    Ekran Alıntısı-9.JPG
    18,2 KB · Görüntüleme: 58
teşekkür ederim canım şimdi sıra hsg çektirmekte 😄 diğer doktor bana dedi hiç yok yumurtaların kalanları kurtarmamız lazım ahh ahh insanları nasıl boyle uzebiliyorlar anlamıyorum doktorsun sen ya 😡
Senin adına çok sevindim canım ☺️ maalesef bazı doktorlar garip bende bu ay 2 farklı doktora gittim biri dedi temiz rahmin film çekelim. Diğeride birsuru şey saydı emin olmadan kararsız kararsız konuştu yolladı çok sinir bozucu.

Senin adına çok sevindim canım ☺️ maalesef bazı doktorlar garip bende bu ay 2 farklı doktora gittim biri dedi temiz rahmin film çekelim. Diğeride birsuru şey saydı emin olmadan kararsız kararsız konuştu yolladı çok sinir bozucu.
çok teşekkür ederim canım😊 evet resmen hayallerimizle oynuyorlar neyse o yanı. beni direk ameliyat ve tüp bebeğe yönlendirdiler. bakmadı bile tüplerim açık mı yada amh değerlerime 1 ay vaktin var kalan yumurtaların toplanması lazım dedi günlerdir moral bozukluğu yaşıyorum bunların yüzünden doktor çok önemli

teşekkür ederim canım şimdi sıra hsg çektirmekte 😄 diğer doktor bana dedi hiç yok yumurtaların kalanları kurtarmamız lazım ahh ahh insanları nasıl boyle uzebiliyorlar anlamıyorum doktorsun sen ya 😡
Öyle kuzum bazen insanın yüreğine indiriyorlar hsg de temiz çıktı mıı rahatça devam edersin 💃

çok teşekkür ederim canım😊 evet resmen hayallerimizle oynuyorlar neyse o yanı. beni direk ameliyat ve tüp bebeğe yönlendirdiler. bakmadı bile tüplerim açık mı yada amh değerlerime 1 ay vaktin var kalan yumurtaların toplanması lazım dedi günlerdir moral bozukluğu yaşıyorum bunların yüzünden doktor çok önemli
Evet doktor önemli tabiki en azından sorun yok çalışmalara devam 🤗

Bekliyoruz iste kuzum 😅 aliskin degilim ben silik çizgilere biliyosun
ahahahaha doğru sen hep koyuların kadınısın :KK70:
kızlarrr ekte koydum sonucumu yapabildim mi bilmiyorum🥰🥰🥰. çok heyecanlıyım şuan Özgür hoca mesaj yolladı şimdi amh sonucun çok çok iyi çıktı diyor. G Gzmyts53 Ihlamurseven Ihlamurseven M Mavimiresl I ipti M MiuLego simcook simcook A ad000
kız bu neeeeee maşallah uçmuş senin amh değeri :KK53:
Merhaba hanımlar, miyom ameliyatı oldum 6 ay önce. 2 aydır çocuk düşünüyoruz geçen ay nasip olmadi bata 5 gün kala 19 haziran bat. Sabah idrar testi yaptim negatif. Bugün de adet olacakmisim gibi birşey var. Rabbim isteyen kimseyi aratmasin
erken daha canım dur bakalım çıkabilir hala pozitif

X