Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kuzu ilk değer çıksa bir rahatlayacağım ama yok ortada
Canım ikisi ayrı yerlerde olduğu için aslında tam manasıyla bir şey belli etmez mümkünse yarın aynı yerde yaptırsan olur mu

Doktorum devam et dedi kürtaj olmadım sonuçta. Sessiz bir düşük oldu
Teşekkür ederim canım 🐣 tez zamanda hepimize sağlıklı gebelikler inşallah 🤲🏻 hiç dışarıdan göründüğü gibi değil sürece dahil olunca anladım. Yerleşti mi kese boş mu dolu mu kalp atışı duyulacak mı tarama testleri temiz mi kimyasal mı mol mu derken insanın yüreği hep pır pır

Teşekkür ederim canım 🐣 tez zamanda hepimize sağlıklı gebelikler inşallah 🤲🏻 hiç dışarıdan göründüğü gibi değil sürece dahil olunca anladım. Yerleşti mi kese boş mu dolu mu kalp atışı duyulacak mı tarama testleri temiz mi kimyasal mı mol mu derken insanın yüreği hep pır pır
İnşallah canım amin.. sağlıklı gebelikler.olsun

Benim bu ay olmadı sanırım yani bekliyorum dün yaptım test negatif çıktı. Bu saatten sonra pozitife döner mi bilmem
Kuzum acele etmeyin regl 1 hafta gecene dek bekleyin bence. Ben kimyasali çok yaşadım normal negatiften bi tık fazla üzülüyoruz

Kız dur bakalım o zaman
Regl Ile beraber mi bıraktın yoksa döngü ortasında mi
Mayısta bende düzensiz kanama yaptı ay boyunca kutu bitene kadar kullandım en son 19 mayısta kanamam oldu kesildi sonra. 20 mayıstan itibaren korunmasız devam ettik 🐣 Ya canım sabırsız davranıyorum farkındayım ilk aydan 🤣 ama ne yapayım 🤣

Geçen Ayın 12si betam 13 tü ve 16 Mayıs 56ydi beta. 2 gün sonra 34 oldu ertesi günde regl olmustum. Leke leke geldi ama önce içimde bir sıkıntı oluştu kimyasal diye öylede oldu. İnşallah seninki öyle değildir canım ya çok yıpratıyor insanı. Sağlıklı bir sekilde ilerler inşallah
Amin canım inşallah sana da tekrar sağlıklı bir şekilde nasip etsin 🙏🏻

Canom geçmiş olsun elini gördüm bi içim gitti geldi 🥺
Sagol kuzum daha iyiyim bugun kizariklik gecmedide sancisi azaldi en azindan.. sen napiyosun ovulasyonlarim silik cikiyo benim hala🤷🏼‍♀️ Hatta dün daha koyuydu acaba yaptigim markaylami alakali pyro clinice ovulasyon yaptigim bide 2 kutu aldim yani 10 tane 🤦🏼‍♀️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 37
X