Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Benim bat geçti regl oldum ve yine femara kullandım şimdi değerlendirin dedi doktor bu hafta iki tane yumurtam olmuş biri 19 biri 20 mm beklicez bakalım bat 4 Ağustos
Benimde bat 1-2 agustos erken yumurtlama gördüm bakalim ne olacak geçen ay senin gibiydi yumurtalarim 20 ve 18 mm di benimkilerde

Takma kafana bisey. İstedigimiz olmayincada zorlanabiliyoruz biraz. Eş ev bebek hastane hepsi birbirine girdi desene Hepsi karisti ust uste geldi ama eminimki sen bu skntilari altina alir ustesinden gelirsin

M MiuLego yok Mucizemmm16 kayip bitliKedi hala yeni surece gecemedi S sultansultan90 oda yok A ad000 kuzum nerelerdesin Veziir sen neler yaptin? Kizlar cok sakinleştik
Canim benim döngünün 8. Günü bugün yarin yumurtlarim 6. Gün değerlendirdik eşim nobette yarın a yeniden değerlendirebiliriz ancak. Gün aşırı bile olmuyor artik zor yani 3-4 gün arayla. Bu ay yumurtlama günleri her gün değerlendirmeyi düşündüm ama olmuyor öyle de

Yaz gelmesinden dolayidir diye düşünüyorum hic eski tadimiz sohbetimiz yok maalesef
O kadar cok sey denedik birbirimizle istişare ettik umutlandik üzüldük sevindik negatif testlere ragmen yeniden topiklere girdik artik yapacak hic bir seyimiz kalmadi gibi benim hic bisey yapasim gelmiyor artık

Takma kafana bisey. İstedigimiz olmayincada zorlanabiliyoruz biraz. Eş ev bebek hastane hepsi birbirine girdi desene Hepsi karisti ust uste geldi ama eminimki sen bu skntilari altina alir ustesinden gelirsin
Yok kuzu ben sanki eziliyorum altında. Psikolojim bitik bir haftadır ruh gibiyim

Yok canim olmuyo yaa gün aşırı oluyor bizimde inanki ilk zamanlar ozlesmis oluyoruz ama sonrasinda ne biliym cok istekli olmuyorum. Ben vazgectim gibi bisey ne ovu testi ne gebelik testi hic hevesim yok. Yumurtlama akintisi gördüm baya yogun cok erken gördüm 8. Döngü günümde

Yok kuzu ben sanki eziliyorum altında. Psikolojim bitik bir haftadır ruh gibiyim
Bebekten bi umutsuzluk var icinde ev islerin yogun ufak tefekte sknti olunca eşle ruhun bunalmis. Hadi kalk bi kahve yap bakalim kendine az kendine gel. Kim cocuksuz kalmista sen kalacaksin teknoloji bu sekildeyken bu bir. Kim kocasiyla sknti yasamiyoki sende yasamiycaksin bu iki. Amannn evde taşınır bunalma bu kadar yavas yavas halledersin herseyde bi hayir vardir bunuda unutma bu üç kahve yapiyorum kendime hadi sende yap

O kadar cok sey denedik birbirimizle istişare ettik umutlandik üzüldük sevindik negatif testlere ragmen yeniden topiklere girdik artik yapacak hic bir seyimiz kalmadi gibi benim hic bisey yapasim gelmiyor artık
Sen bu kadar olumsuz olma kuzum eminim zamani var istemediğin an olacak şaşıracaksın. Kuzenim yeni evlendi mayis 15 te ikisininde yaslari var kiz benle ayni yasta kuzenim eşimle 40 yasinda. Gecen gun kuzenimin eşi aradi beni nasilsin iyimisin bisey sorcam kadin dogum doktoru hangisine gideyim diye isim falan verdim 10 gun gecmis test yapmis hamileymis. Diyoki adettim düğün de zaten ilk birlikteligimizde sadece korunmadik digerlerinde hep korunduk. Aslinda durum olarak suan hic hazirlikli degiliz cok borclarimiz falan var birikimimiz yok vs diye cok üzülüyordu. Yani demem o ki rabbimin bileceği is bu ne denir Bi bakmissin mucizen seninle. 2 ay önce arkadasim 4. Çocuğuna hamile oldugunu ogrendi ve korunarak cok agladi cunku istemsiz ve calisan bi anne. dedimki ben istiyorum 8 aydir ama rabbim sana nasip etti varmis bi bildiği

Sabahtan beri yataktan kalkmadım kalkamam sanıyordum Bir yerden başlamak lazım kendini toparlamak için haklısın canım. Kahveye de hayır diyemem

Ben öncesinde çıkar sanıyodum
Yaa ne güzel sürpriz olmuştur sana
Hemde nasıl hiç belirti olmayınca inanamadım tabi hâlâ da kontrole gidemedim sağlıklı mı değil mi çok merak ediyorum

Evet bende sabırlı değilim normalde ama bu aralar sakinim teşekkür ederim canım darısı bütün isteyenlere inşallah
Evet akıntı ve kasık ağrısından anlıyorum yumurtlma gününü, yakın günleri değerlendirdik

Merhabalar herkese,
Biz de birkaç aydır bebek düşünüyoruz. Bat 23 temmuz. Bu ay regle 13 gün kala göğüs acısı başladı. Normalde reglden birkaç gün önce başlar. Karnımda regl olacakmış gibi bir ağrı var ama regl olmama çok var. Bir de bugün pembe akıntı geldi sonra kesildi. Beklemek çok zor.
G Gzmyts53 beni de listeye ekleyebilir misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…