Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba, bu sabah yeni test yaptım ben de bat günüm. Ama bomboş çıktı. Dün silikti ama iğnenin etkisi yeni mi geçti acaba bilemiyorum bakalım beklemedeyim. Belirtiler kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti. Umarım en yakın zamanda yüzümüz güler.

Benimde bazen ağrır göğüslerim bazen ağrımaz ama üç belirti çok yoğundu

Ahh bebeğim nerede yaaaa artık hiç alamayız zaten, milyon oldu evler resmen
Öyle tabi ki . Kenarda köşede birikmişimiz var biraz . Biraz da borç alabileceğimiz kimseler var. İnşallah en hayırlı şekilde bu süreci atlarız. Ev sahibine uyuz olmuş durumdayım keske bir ton param olsa da " Al biz bu evden çıkıyoruz " diyebilsem

Inşallah nasip olur benim bata 2 gün var dün yaptım önceki aylarda sadece tek cizgiydi yapınca gözükebiliyormuş demek diyebildim ama yinede emin olamiyorum kanda görmeyince.. üzülmezseniz yapın ben mayıs grubundan beri takipteyim çok üzülmüştüm

Merhaba 28 günde bir regl olurum bugün 16. Günüm sizce yumurtlama olmuş mu inşallah bebeklerimize kavuşuruz

Keşke o resti çekebilecek gücümüz olsa.. Allah bir an önce nasip eder inşallah canım

Arkadaşlar selam sizlere bir şey danışmak istiyorum, 25 haziranda adet gördüm ama normale göre az ve kısa bir adetti sonrasında ovülasyon testi ile takip yaptım evde, 4 temmuzda kontrol amaçlı doktora gittim hormon testi falan yapmıştım onları göstermeye amh yüksek çıkmıştı pcoya benziyor dedi yumurtalıklarıma da baktı kist gibi şeyler gördü pcoya benzeyen bir tablosun dedi ama o gün büyümüş atılacak bir yumurtlama görmedi. Ben eve gelip rutin ovülasyon testimi yaptım ve o gün yani döngümün 10. Günü pik gördüm bu güne kadar hiç öyle durup dururken pik görmedim testlerde bir süredir yapıyorum. Doktora sordum ama olamaz dedi ama biz yine de değerlendirdik, doktora gitmeden atılmıştır belki yumurtalıktan o yüzden görememiştir belki diye umdum. Bu arada o günlerde grip de oldum hatta covid olmuş olabilriim diye düşüdüm. Sonra 8 temmuzda yani pikten sonraki 5. Günde lekelenmem oldu sonra kanamaya çevirdi doktora yazdım regl dedi ama benim reglm hiç erken gelmez hayatımda hele bu kadar hiç olmadı. hemen sonra gebelik testi yaptım ilk başta 2. çizgi yoktu sonra sanki 2. Çizgi yerinde bi parlaklık görür gibi oldum bu teste çok damlatmıştım idrar heyecanla ondan heralde dedim sonra 2.Testi yaptım bi şey çıkmadı sonra başka marka yaptım onda da bi şey çıkmadı koydum hepsini kenara ama ertesi gün ilk testte 2. Çizgi gördüm üzerinden çok zaman geçti biliyorum ama daha önce hiç görmemiştim kafamda soru işareti oldu bu testler 10. Gün yumurtladığımı düşünürsek 15. Gün oluyor. Ve normalde adetim 7 gün sürer bu 3-3.5 günde birden bitti son gün leke gibiydi yine. 4-5 temmuzdan beri kasıklarımda bazı batmalar oluyor midem ara ara bulanıyor ama hassastır zaten midem ona güvenemiyorum,uykuya düşkün oldum biraz, göğüs hassasiyeti pek yaşıyor değilim ama normalde de regl zamanı yaşamam küçüktür göğüslerim heralde ondan ve sarı akıntım oluyor yani af edersiniz ama beyaz çamaşırımda sarı lekeler oldu. Sizce umudumu korumalı mıyım ovülasyon testindeki pikten sonraki 17. Günü bekliyorum test için kafam çok karışık yorum yapabilecek var mı???? Ertesi gün silik çizgi çıkan testi de ekliyorum

Eklentiler

• EF2EDBF2-6011-417C-94F0-D6A46359B4B3.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 57

G Gzmyts53

Merhaba sizi görmeniz için etiketledim umarım rahatsız etmemişimdir

Eklentiler

• 0D60D108-F9B5-4331-9378-4075BE4423E5.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 52
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…