Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Halam geldi ya bende bu kadar kalacağını tahmin etmemiştim açıkçası. Bayramın 2 yada 3. Günü geldi
Buhranlar geciririm ben heralde cok alismisim evde minnak elbiselerle dolasmaya istedigim saat yatip kalkip yiyip icmeye biri olursa cok sknti yapiyorum kendime hele erkek yatili misafir hic sevmiyorum Annem harici hic kimseyede yatili gitmem. Düğün vardi samsunda esimin kuzeni davet etti ben hem rahatsizlik vermemek adina hemde kendim rahat etmek icin otelde kalalim dedim.

Olsun ya kırk yılın başı geldi bi daha ne zaman gelir kim bilir uzağız zaten bişey olmaz 3-4 günden yumurtlama zamanlarım olmadığı için rahatım

Oy anammm kiz bende ilk defa bu bayram rahat bayram gecirdim sessiz sakin evde oturmaktan sklmis bi vaziyette kaynanama kizgindim ya hic yardima gitmedim pek durmadim gitmek istemedim.canıma değsin
Benim kp kasap . Çalıştılar bu bayram. Eşim de kayinbirsder de hep birlikteydik. Benim için çok güzel.bir bayram geçti. Yogun ve yorgun. Birde anam biraz daraltmasa beni daha ey olacak da herşey neyse daha anam diye sesimi çıkaramıyorum

Oy anammm kiz bende ilk defa bu bayram rahat bayram gecirdim sessiz sakin evde oturmaktan sklmis bi vaziyette kaynanama kizgindim ya hic yardima gitmedim pek durmadim gitmek istemedim.canıma değsin
Benim kv çok yoruldu ya . Oldu kadın resmen . Yapamıyor daha . Kp de inadına gidiyor kadının. Tüm bayram iki ihtiyar tartıştı durdular bende güldüm durdum ne yapayım çok komikler

Ahh bu kaynanalar
Kuzum kendi kaybetti cektim elimi uzerinden aramiyorum bile dogru düzgün naptn napiyosn diye. Benim cocugumu istemeyen benide istemesin ne yardimimi istesin ne cayimi kahvemi yemeğimi 33 yasima 2 ay kala hayat anlayışım; bana bir adim gelene bende artik bir adim gidecem. Eskidendi o bir adim gelene 10 adim gitmek

Benim kv çok yoruldu ya . Oldu kadın resmen . Yapamıyor daha . Kp de inadına gidiyor kadının. Tüm bayram iki ihtiyar tartıştı durdular bende güldüm durdum ne yapayım çok komikler
Kuzum benimkilerde rahatliktan tartisiyolar kp ile hic gulunecek yanları yok sinir bozucu oluyolar kışın bir hafta bende kaldilar en son psikolojimiz bozulmaya baslamisti her gun evde inatlasma kavga sknti cocuklar bile dedilerki niye bu kadar kavga ediyolar keske sizinkiler gibi tatli atismalari olsaydi.

Ooo benim kp huysuzun teki . Ama ne yapalım herifi öyle kabul ettik artık. Kv de alışmış. Yani adamın nefes alişindan herseyi anlıyor. İlk zamanlarda baya zorlandım. Dedim ne oluyoruz falan . Sonradan hepsinin ipini saldım. Valla ele mutluyam ki şimdi keyfime diyecek yok . Eşimle yağla balla eğleniyoruz onlar birbirlerini yesin dursun ses etmem kendime eğlenirim . 10 dk sonra onlar da öyle olacak. Başka ne olacak . Bu saatten sonra boşanamayacaklarina göre

Aşko bana kırmızı çarpıyı yapıştır demiştim ya unuttun mu
Slm canım henüz olmadım gün geçti tabi ilaçlardan dolayıydı ilaçları bıraktım , 3-5 güne olurum inş

Kızlar adetime 4 gün var, bugün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım sonuç malesef negatif
Çok üzüldüm çok.. Yumurtlama günüm tahmini 2 Temmuzdu, düzenli 30 günde regl olurum.
gebelik olsa silik de olsa kesin çıkardı diye düşünüyorum. Bidaki aya kaldı sanırım 2 aydır deniyoruz olmayınca insan çok üzülüyor.. Bide kanamam tatile gittiğim zaman olacak ona ayrı bir canım sıkıldı

Zaman zaman çok yardımcı zaman zaman çok tembel :)
İnsanlık hali. Ama genel anlamda mutlu bir aileyiz
Her işe eş atar , maşallah ilgilidir. Dediğim gibi bazen zorlanıyoruz. Rabbim hepsini esirgesin. Bir çocuk be hallerle büyütülüyor.

Ahh sen iyi yapmissin valla ama bizimkiler skntili bagris cagris olunca cocuklarin dikkatini cekiyor ve kavga ettikten sonra surekli bizi ariyolar sikayet icin arada kalıyoruz. Amann napiyolarsa yapsinlar

Benimde 3 gün varken yaptım normal test, negatif. Pozitif döner inşallah canını sıkma. Ama tatil olayına gelince ayaralayabilseydin süper olurdu.

Rabbim mutlulugunuzu daim etsin insallah amin evlatlarimiza saglik sihhat güzel ömürler nasip etsin. Cocuklar cok zor büyüyor iğneyle kuyu kazmak gibi bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…