Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Adete 8 gün kala belirtilerim vardı 6 gün kala hamile olduğumu öğrendim ben
Kaç günde bir adet oluyorsunuz ovulasyon takibi yapmışmıydınız benimde 6 gün var adete test yapmak istiyorum ama çıkmaz üzülürüm diye yapmıyorum siz erken gebelik testiyle mi öğrendiniz

Yumurtlamanın üstünden 17 gün geçmedi mi? Ovulasyon testin tekrar pik yaptı ikinci yumurtlama olması düşük bir ihtimal böyle ovulasyon pik olup hamile olduğunu öğrenen cok var 🤩
Kuzu ben dün geceyi degerlendiremedim 😏 eşim gec geldi yeni evdeydi yapilacak seyler vardi onlari halletti yumurtamda catladi galiba degerlendirme anca bu geceye kaldi ozamana kadar da yumurta etkisini kaybeder🤷🏼‍♀️ Bu ay olmadi yine sanirim. Evvelsi gece değerlendirmistik yani dünden bir gun once

Kaç günde bir adet oluyorsunuz ovulasyon takibi yapmışmıydınız benimde 6 gün var adete test yapmak istiyorum ama çıkmaz üzülürüm diye yapmıyorum siz erken gebelik testiyle mi öğrendiniz
28 günde bir adet oluyorum.ovuslasyon takibi yapmadım.erken gebelik testiyle öğrendim ben.inanamadim 2 günde 6 tane test yaptım evde

Kuzu ben dün geceyi degerlendiremedim 😏 eşim gec geldi yeni evdeydi yapilacak seyler vardi onlari halletti yumurtamda catladi galiba degerlendirme anca bu geceye kaldi ozamana kadar da yumurta etkisini kaybeder🤷🏼‍♀️ Bu ay olmadi yine sanirim. Evvelsi gece değerlendirmistik yani dünden bir gun once
Niye geçsin kiz millet yumurtlamadan 2 gün once bile hamile kalıyor

X