Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Merhaba😊 Belirtileriniz tam olarak nasıldı acaba?
Benim ilk gebeliğimde resmen adet olmuştum o yüzden hiç hamileyim diye düşünmemiştim sen düşün beneği öğrendiğimde 6+6 haftalıktı son 1 hafta mide bulantım çok olmuştu herşeyden tiksinmiştim onun üstüne test yapmıştım

Kızlar size de sorayım, sat 23 haziran di. 28 önde temizlendim. 2 sinde korunmasız birliktelik oldu. Bende karın kasık ağrısı batma gibi var göğüs uclarim kaşınıyor. Başka belirtim yok geçen hafta nefesim yetmez gibi olmuştu. Dün (12sinde) sabah prodoctor erken gebelik testi yaptım ilk 20 dk da yukarıdaki gibi çıktı sonra bu sabah o testi atmamistim baktım alttaki gibi olmuş , benim geçen ay aynı testleri uygulasam da hiç kuruma çizgisi çıkmazdı. Sizce var mıdır biseyler ☺️

Eklentiler

• img1657719154357.jpg
    img1657719154357.jpg
    212,5 KB · Görüntüleme: 79
Merhaba😊 Belirtileriniz tam olarak nasıldı acaba?
Merhaba 😊 Bat'e kadar adet belirtilerimin aynısıydı tek fark yumurtlama günümden beri geçmeyen uzayan akıntımdı bi de normalde adete yakın göğüs çevremde hassasiyet olurken bu ay sadece kısa süreli uçlarında olmuştu. Şimdi birkaç gündür çok ayakta kalırsam başım dönüyor ve adet olucakmışım gibi kasık ağrısı vs oluyor arada sırada.

Bende de bel ağrısı var aynı şekilde. Bat a bir hafta var. Kasık ağrım ayağıma vuruyor bazen. Uzaninca azalıyor testlerim yukardaki gibi var mıdır aceo

Benim ilk gebeliğimde resmen adet olmuştum o yüzden hiç hamileyim diye düşünmemiştim sen düşün beneği öğrendiğimde 6+6 haftalıktı son 1 hafta mide bulantım çok olmuştu herşeyden tiksinmiştim onun üstüne test yapmıştım
Aaaa evet duyuyoruz bu durumları da ne güzel stressiz sürpriz olması☺️🌸🌸🌸

Kızlar size de sorayım, sat 23 haziran di. 28 önde temizlendim. 2 sinde korunmasız birliktelik oldu. Bende karın kasık ağrısı batma gibi var göğüs uclarim kaşınıyor. Başka belirtim yok geçen hafta nefesim yetmez gibi olmuştu. Dün (12sinde) sabah prodoctor erken gebelik testi yaptım ilk 20 dk da yukarıdaki gibi çıktı sonra bu sabah o testi atmamistim baktım alttaki gibi olmuş , benim geçen ay aynı testleri uygulasam da hiç kuruma çizgisi çıkmazdı. Sizce var mıdır biseyler ☺️
Ben de prodoctor kullanıyorum. Geçen ay 15. Günümde sizin gibi olmuştu testim. Çok umutlanmıştım. Ama sonra o gün adet oldum. Umarım siz olmazsınız bu idrar testlerinde takip yapıp koyulaşma oluyor mu onu gözlemek lazım sanırım buradan okuduğuma göre. Temkinli olun koyulaşırsa sevinelim beraber 🥰🥰🥰 sonra hüsrana uğramak üzücü oluyor , umarım hamilesindir. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Merhaba 😊 Bat'e kadar adet belirtilerimin aynısıydı tek fark yumurtlama günümden beri geçmeyen uzayan akıntımdı bi de normalde adete yakın göğüs çevremde hassasiyet olurken bu ay sadece kısa süreli uçlarında olmuştu. Şimdi birkaç gündür çok ayakta kalırsam başım dönüyor ve adet olucakmışım gibi kasık ağrısı vs oluyor arada sırada.
Hayırlı olsun 🥰🧿Sağlıkla gelsin bebişiniz🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Anladım benim yine regl gibi göğüs çevremde ağrı var uçlarında bir ağrı yok. Neredeyse hiç akıntım yok ilginç bi şekilde ama ilişki sırasında beyaz uzayan akıntı var yumurtlama gibi devamlı şekilde. Hayırlısı olsun göreceğiz bakalım. Teşekkürler cevabınız için☺️

Hayırlısı ne ise öyle olsun iki oğlum var Allah ömür versin. Gelecek de hayırlı ise gelsin inşallah ☺️
Ben de prodoctor kullanıyorum. Geçen ay 15. Günümde sizin gibi olmuştu testim. Çok umutlanmıştım. Ama sonra o gün adet oldum. Umarım siz olmazsınız bu idrar testlerinde takip yapıp koyulaşma oluyor mu onu gözlemek lazım sanırım buradan okuduğuma göre. Temkinli olun koyulaşırsa sevinelim beraber 🥰🥰🥰 sonra hüsrana uğramak üzücü oluyor , umarım hamilesindir. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Merhaba kızlar, benim de bat 17 Temmuz gibi bu ikinci dememe ayımız. İkinci çocuğum olacak nasipse. Bazı belirtilerim var benim de ama adetle aynı olduğu için çok heyecanlanmaktasın. Benim de akıntım bu ay epey oldu ama iki üç gün önce kesildi. Göğüs uçlarım hassaslaştı göğsüm dolgunları ara ara kasık ağrılarım oluyor. Bekliyorum batı 🥰 geçen ay da böyle gibiydi adet oldum 3 gün sonra o yüzden heveslenmek istemiyorum 😉

Ay ben üsttenkindede cizgi görüyorum ama 🫣

Ben de görüyorum ama hem erken gebelik testleri hem de prodoctor yanıltıyor demişlerdi o yüzden emin olamadım. Önceden almıştım bu testleri bir tane daha var. İki gün sonra yine yapicam hayırlısı bakalım ☺️
Ay ben üsttenkindede cizgi görüyorum ama 🫣

Şu an bile belim ağrıyor daha adete bir hafta var yarın adet olacak gibi hislerim var kasık ve bel ağrısı anlamında

Şu an bile belim ağrıyor daha adete bir hafta var yarın adet olacak gibi hislerim var kasık ve bel ağrısı anlamında
Benimde son 3-4 gündür öyle belimin ağrısı bacağımın ön üst kısmına ve kasığıma vuruyor ama özellikle yatağa yatınca daha çok ağrıyı hissediyorum. Acaba benimki bel fıtığı falan mı 😀

X