Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Senin bat ne zamandı canım. 14 saymak gerekiyo ama bu sefer de döngüm 35 günlere çıkıyo daha önce hiç 35/36 gün döngüm olmamıştı şaşkınım 😥
Benim bat 20 olması gerekiyordu ama ilaç kullandım bu ay o yüzden yumurtlamam erken oldu. Bat da 15 şimdi diye düşünüyorum. Doktorum da öyle söyledi

Desteğiniz için teşekkür ederim kızlar. Ne kadar üzülmemeye çalışsamda bir yanım hep buruk üzgün. Hayırlısı böyleymiş nasip değilmiş deyip kendimi telkin ediyorum. 3yıl boyunca 3 klomen 3 letu 2 aşılama tedavisi oldum hiç birinde gebelik oluşmadı. Artık son kez histereskopi kaldı onu da bu ay yaptırabilirsem yaptırıp oluruna birakıcam. Uzun bir süre tedavi falan istemiyorum. İnanın çok yorulmuşum eve geldim şimdi böyle sırtımda tonlarca yük taşımışım gibi hissediyorum. Dinlenmeye ihtiyacım var.
Canım benim çok haklısın yıpratıyor tedavi süreci, psikolojisi falan.. ama sağlıkla olmayacaksa da beklemeyi yeğleyelim 🙏 biraz kafanı dinle, güzelce tatil yap, rahatla at kafandan bir süre bu düşünceleri. Çok üstüne düşünce de olmuyor işte.. canını sıkma lütfen en doğru zamanda en güzelini versin Allah ❤️

Canım benim çok haklısın yıpratıyor tedavi süreci, psikolojisi falan.. ama sağlıkla olmayacaksa da beklemeyi yeğleyelim 🙏 biraz kafanı dinle, güzelce tatil yap, rahatla at kafandan bir süre bu düşünceleri. Çok üstüne düşünce de olmuyor işte.. canını sıkma lütfen en doğru zamanda en güzelini versin Allah ❤️
Aynen canım çok haklısın üstüne düştükçe olmuyor. Son kez histereskopi yaptırıcam eğer bir problem yoksa bırakıcam oluruna. Problem varsada çözümü için uğraşırım. Rabbim hayırlısını versin her zaman hepimize.

Döngümün 16. Günündeyim ama çok fazla bel ağrısı ayakta durunca berbat bi kasık ağrısı yaşıyorum aynı zamanda göğüslerimdede sızlamalar var yumurtlamadan dolayımıdır ? Bu kdar fazla ağrı olabilir mi

Döngümün 16. Günündeyim ama çok fazla bel ağrısı ayakta durunca berbat bi kasık ağrısı yaşıyorum aynı zamanda göğüslerimdede sızlamalar var yumurtlamadan dolayımıdır ? Bu kdar fazla ağrı olabilir mi
Bide ben sanırım erken yumurtluyorum 2 yıl önce gebe kalmıştım ve hemen adet bitiminde oldu

Olabilir evet ovulasyon testi varsa yap istersen emin olursun

Olabilir evet ovulasyon testi varsa yap istersen emin olursun
Malesef yok daha önce hiç kullanmadım. Benim aslında son adetimdende şüphem var normal olması gerekenden 1 hafta erken oldu normal adet sürem kadar 6-7 gün sürdü ama çok çok azdı günlük ped bile doldurmayacak kadar. Acaba kist falan mı var diye şüpheleniyorum 5 ay önce kadın doğuma gittim muayne olduğumda hiç bir sorun olmadığını söyleydi ama belkide ondan sonra oluştu

Merhaba içimi rahatlatırsanız çok sevinirim 31 mayısta ilişkim oldu kondom yöntemiyle korunduk 20 gün sonra regle benzer bir kanamam oldu 9 gün sürdü ama normale göre çok azdı ben de şüphelendiğim için ilişkiden 24 gün sonra kanamanın 4.gününde kan testi verdim sonuç 1.2den düşük çıktı ama korkuyorum yerleşme kanaması olmasından şuan ilişkiden 40 gün geçti gebelik testlerim negatif çıkıyor sizce kan testine güvenmeli miyim
Rahat olun bebek falan yoktur

X