Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yarin gidicem inşaallah bakalim,bir tek boynuz kaldi ya kafamda oda çıksa rahatlarim tüm aksilikleri kendime çekiyorumm
Töbe töbe öyle düşündüğün için daha çok çekersin kuzum güzel şeylerin seninle olduğunu düşünmelisin aksilikleri değil yoksa daha çok gelicektir

Evet canim yarın gorebilirsin.
43. Günde yumurtlama görüp hamile kalanlar va. Umudunu yitirme

İnşallah en yakın zamanda güzel haberi alırsınız Ben de ovulasyon takibi yapmıştım yumurtlamayı kaçırmayayım diye, bende işe yaramadığını fark ettim. Pik gösterdiği gün doktora gittiğimde yumurtaların henüz çok küçük demişti. Sonra testleri bıraktım sıkılmıştım artık aynı zamanda strese sokuyordu. Grip olunca beta baktırdım negatif çıktı. sonrasında çok az beraberlik olmuştu ümidim yoktu, adet bekliyordum hsg çektirecektim. Yani griple birlikte tamamen çıktı aklımdan. Burada diyorlar ya düşünmeyi bıraktığım ay hamile kaldım gerçekten benim de öyle oldu. Şubattan beri hayatı kendime zehir etmiştim takvimde gün saymaktan ovulasyon yapmaktan. Tatilde kendime bunu yapmayacağım olmuyorsa olmuyor dedim ve boşverdiğim zamanda oldu çok şükür. Evet bu çok kolay bir şey değil ben 4-5 ay denesem de düşünmeden edemedim. Ne zaman tatile girdik hayatımızda yoğunluk başladı o zaman unuttum ve boşverdim gerçekten.
Her şeyin vakti zamanı var buna çok inanıyorum rabbim gönlünüze göre hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Ben de ovulasyon takibi çok yaptım ama hiç doktora gidip teyit ettirmedim ne kadar büyüyor diye. Adetin 8.gunu bile çatlama gördüğüm oldu zaten ondan sonra doktora gitmeye kadar verdik. Bu kadar erken çatlama zor gibi yani ne ara büyüyor ki çatlasın. Geçen ay femara kullandım 12.gun 20mm olmuştu ama yine olmadı bu ay sadece ilaç kullanacam ignesiz. Madem yumurtam o kadar küçük neden ovulasyonda pik gösteriyordu diye sorgulamıyor değilim

Töbe töbe öyle düşündüğün için daha çok çekersin kuzum güzel şeylerin seninle olduğunu düşünmelisin aksilikleri değil yoksa daha çok gelicektir
Yok yaaa ben işin şakasindayim gerçekten Rabbim her zaman en iyilerini veriyor çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…