Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kizlar iyi gunler dilerim herkese birsey sormak istiyorum ben adete 8 gun kala kaset test yaptim bem beyazdi Dun yani 6 gun kala tekrar test yaptim ama golge gibi birsey var ayni marka test biri bembeyaz kuruma cizgisi dahi olmadi ama bunda golge var resmen islattim ama duruyirdu hala umitlenmelimiyim

Canım merhaba 2 gün sonra tekrarla testini olabilir neden olmasın 2 gün sonra tekrarlarsan daha net sonuç alırsın

Hiç üzülme gerçekten hiç. Bence vazgeçme de. Herşey Allah'tan, en güzel vakitte bulsun seni nasibin inşallah

Yaa sahi mi çok umutluydum halbuki

Kuzum benim üzülme lütfen çok az kaldı kavuşacaz bebişlerimize

Ahh üzülme canim ,hayirlisi böyleymiştez zamanda hamilelik haberini verirsin inşaallah

Hiç ummadığımız anda gelecekler bence

Canım her şeyin hayırlısı olsun sağlıkla olsun bi sonraki ay olsun. Bize de güzel günler gelecek elbet

Desteğiniz için teşekkür ederim kızlar. Ne kadar üzülmemeye çalışsamda bir yanım hep buruk üzgün. Hayırlısı böyleymiş nasip değilmiş deyip kendimi telkin ediyorum. 3yıl boyunca 3 klomen 3 letu 2 aşılama tedavisi oldum hiç birinde gebelik oluşmadı. Artık son kez histereskopi kaldı onu da bu ay yaptırabilirsem yaptırıp oluruna birakıcam. Uzun bir süre tedavi falan istemiyorum. İnanın çok yorulmuşum eve geldim şimdi böyle sırtımda tonlarca yük taşımışım gibi hissediyorum. Dinlenmeye ihtiyacım var.

Bayram araya girince siparisde versem gec gelicek insan dayanamiyor ya valls insallah vardir artik korkmaya basladim bir dusugum var 6 aydir korunmuyorum yinede gebelik olsmadi
Benim 4 5 yıl olucak nerdeyse kuzum bi süre korundum net olarak 2 buçuk 3 senedir istiyoruz ama olmuyo sorun da yok ama olmayınca olmuyo bir düşük bir kimyasalım var 10 yılda ama hala yok

Dinlen kuzum bi süre buralarda takılmayalım oluruna bırakalım hiç takmamalıyız hiç ummadığımız anda gelicekler eminim buna bi salabilsek

Benim 4 5 yıl olucak nerdeyse kuzum bi süre korundum net olarak 2 buçuk 3 senedir istiyoruz ama olmuyo sorun da yok ama olmayınca olmuyo bir düşük bir kimyasalım var 10 yılda ama hala yok
Rabbim isteyen herkese nasiip etsin insallah hayurlisiyla gercekten dusukden sonra cok korkar oldum esimde bende kontrole gittim bir sorun yok dedilerdi ama iste testlerle kafayi bozmak uzeriyim galiba 1 yillik evliyim ama insan korkunca duramiyormus yerinden dilerim rabbimden tez zamanda senin kucaginida doldursun bizlerle birlikte su gunlerin hurmetine insallah

İnşallah kuzum daha çok yeni evliymişsin üzülme Rabbim en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin bebeğini inşallah stres en büyük etkeni olmamasının çok istediğimiz için aklımız hep orda

Dinlen kuzum bi süre buralarda takılmayalım oluruna bırakalım hiç takmamalıyız hiç ummadığımız anda gelicekler eminim buna bi salabilsek
Kuzum salmak da olmuyor ya eşim bi çocuk seviyor akıllara zarar geçen akşam yan komşunun çocuğunu getirsene az sevelim diyor onu demesi bile beni üzüyor kendi çocuğumuz olsaydı başkasının çocuklarını sevmek yerine onunla oynardı diye üzülüyorum. Markette avm de yada herhangi bir yerde çocuk görsün uzaktan uzağa güldürmeye çalışıyor. Sürekli böyle şeyler olunca benim ister istemez yeniden aklıma geliyo.

Haklisin kuzum çok iyi anlıyorum seni ama sürekli böyle aklımızda dönünce stresi yükseltiyo bu da en büyük engel zaten bu ay olmadı ama inşallah bi daha ki ay güzel haberlerini alırız kuzum

Bayramla alakalı sağlık ocaklari kapalı bacagima vuruyor ağrısı apendisit olurmu yahepsini kariştirdim doktora gidene kadar 50 tane teşhis koyarim kendime
Yıllar önce apandistim patladığı için ameliyat oldum ama kasığımda öyle bi şişlik yoktu sadece kasık bacak ağrısı ve şiddetli kusmam vardı bu belirtileriniz varsa doktora hemen gitmelisiniz çok geçmiş olsun

Haklisin kuzum çok iyi anlıyorum seni ama sürekli böyle aklımızda dönünce stresi yükseltiyo bu da en büyük engel zaten bu ay olmadı ama inşallah bi daha ki ay güzel haberlerini alırız kuzum
Nasip canım. Histereskopi yaptırıcam. Aşılama sonrası 1 ay rahim dinlensin demişlerdi ama tatil bitsin bi konuşacam hastane ile diyarbakırdan taşınmadan yaptırmak istiyorum. Balıkesirde doktor bulmak için vakit harcamayayım bide

Bak bakalım canım inşallah önümüzdeki ay bebiş haberini verirsin ne zaman taşınıcaksınız netleşti mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…