Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlarrr kalbim yerinden çıkıcak gerçek olabilir mi ilk 1 dakikada çıktı hemen 😍 Z ZorluBekleyis haber vermemi istemiştin canım az önce yaptım test bugün 33. Döngü günüm ve ilk dakikada böyle çıktı elim ayağım titriyo şu an inşallah doğrudur 🥺
Ayy çok sevindim canım benim gözün aydın 🥰 doğrudur hiç merak etme ne zaman kan vercen🙂

Haziran ayi ortalarindan hiss ediyordum eşim kilo aldığım için😵‍💫😵‍💫 olduğunu söyledi,ablam ve kuzenim de ciddi bişey yok kafana takma deyip geçiştirdiler,ama sag tarafa yatamiyorum, ağrı veriyor artik, iç giyim daha da artiyor ağrısıni
Günaydınn rahatsızlık veriyorsa mutlaka doktora görünün ihmal etmeyin. Umarım önemli bişey değildir.

Teşekkür ederimmm birkaç saat sonra bi tane daha idrar testi yapıcam o da silik falan çıkarsa gidip kan vericem en azından emin olayım boşa sevinmeyeyim istiyorum 🙂
Bence var ya ama tabi ki de kan ver için rahat etsin🥰bakalım kan ne kadar çıkacak çok merak ettim bence kesin var❤️

🤣🤣🤣🤣🤣Evet ya fıtık,apandisit daha sonra da düşündüm ki belki dış gebelik olmuş🤣🤣🤣🤣o yüzden şişmiş böyle ağrı veriyor 🤣🤣🤣🤣 ateş,ishal hiçbiri yok , bugün de kapali devlet hastaneleri sağlık ocaklari, Salı günü açılacak gidecem İnşaAllah
Ayy sahiden aynı ben🤣🤣🤣🤣 acile git kuzum olmadı çok ağrım varsa eğer

Kızlarrr kalbim yerinden çıkıcak gerçek olabilir mi ilk 1 dakikada çıktı hemen 😍 Z ZorluBekleyis haber vermemi istemiştin canım az önce yaptım test bugün 33. Döngü günüm ve ilk dakikada böyle çıktı elim ayağım titriyo şu an inşallah doğrudur 🥺
Ben demiştim 🤩

Ayy canım seni baska bir arkadaşla karıştırdım 😂😂 o yüzden ben demiştim yazdım 😂 ama tebrik ederim baya net çıkmış var 🤩

X