Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Bende cuma test yaptım negatifti😁 10 gün önce falan göğüs ucum 3-4 gün hassastı baya bir de sağ kasığımda ağrı oluyodu, ara ara başım dönüyo gibiydi(ama yoğun bir haftaydı o yüzden de olabilir) bir de 4-5 gün önce adet olucakmışım gibi karnım ağrıdı ama gelen giden yok bekliyorum. Hee bir de nerdeyse bir haftadır bel ağrım var ama o da yoğun tempoyla alakalı olabilri. Sabah bi kaset test daha yapıcam stoklamıştım baya😂😂 Sende var mı belirti vs?
Benimde göğüs ağrım var hafif ve 2 3 gündür özellikle sabah ilk uyandığımda bel ağrım ve ara ara karın ağrım oluyor🙂kaç günde bir oluyorsun canım. Sabah yapınca banada haber ver inşallah vardır. Aynı belirtiler olunca ümitlendim bir an 🥰❤️

Şiddetli baş ağrısı mıde bulantısıyla geçti günüm daha yeni yeni hafifledi başım hala mide bulantısı var psikolojik bu kadar belirti olur mu ki ya oğlumda da 4. Hafta bitince başlamıştı bulantilarim. Yarın sabah test yapacagim sanirim fazla umutlandim umarım hüsran olmaz 🙄

Kızlar bugün testimi tekrarladım 😍 önceki yaptığım erken gebelikti bugün eşim ilçede sadece bunu bulmuş 🥰 bu arada hiç bir belirtim olmadı sadece 2 gün normal regl sancım oldu bu kadar ☺️

Eklentiler

• IMG_20220710_133010.jpg
    IMG_20220710_133010.jpg
    58,3 KB · Görüntüleme: 68
Benimde göğüs ağrım var hafif ve 2 3 gündür özellikle sabah ilk uyandığımda bel ağrım ve ara ara karın ağrım oluyor🙂kaç günde bir oluyorsun canım. Sabah yapınca banada haber ver inşallah vardır. Aynı belirtiler olunca ümitlendim bir an 🥰❤️
Valla benim düzensiz adetlerim son 3 ayın ortalamasına göre bugün yarın olmam lazım. Ama test konusunda çok ümitli değilim ya olsa şimdiye çıkardı sanki silikte olsa😞 Yine de bi ümit işte yapınca haber veririm inşallah vardır🥰

Valla benim düzensiz adetlerim son 3 ayın ortalamasına göre bugün yarın olmam lazım. Ama test konusunda çok ümitli değilim ya olsa şimdiye çıkardı sanki silikte olsa😞 Yine de bi ümit işte yapınca haber veririm inşallah vardır🥰
Karamsar olma canım hiç belli olmaz🙂güzel haberlerini bekliyorum 🙂🥰

Kızlar adetim biteli 1 hafta oldu geçen hafta pazar günü bitmişti bugün hiç ağrısız acısız kanamam oldu çok şaşırdım başıma ilk kez geldi pembe kahve tonlarında asla koyu ve pıhtı değil köydeyim gebelik testi yok ovülasyona başlamıştım adet bitince yanımda ovülasyon vardı yaptım tek çizgi çıktı ama bu kanamaya anlam veremedim daha yumurtlama bile görmedim ya lütfen ama lütfen bilen yazsın nedir bu
Canımcım yerleşme kanaması mantık olarak yumurtlamadan en erken 4-5 gün sonra oluyor ya, hani tüplerden rahime ulaştığında.. demek ki sen erken yumurtladın 🤗 ovulasyonda silik çıkması çok normal.. bir hafta sonra test yap bakalım 😍

Canım bana klomen gibi ilaçların arka arkaya kullanımda şansı artıracağını söylemişlerdi doktorlarım. 3 kez klomen 3 letu tedavisinin ardından aşılama yaptırdım 2 kere. Bu ikinci aşılamam yarın kan vericem bu da olmazsa artık bende tüp bebek yoluna düşerim galiba. Bazen olmayınca olmuyor Nasip🤷‍♀️
Gerçekten öyle canım ya.. Rabbim yardımcımız olsun, bize de hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eylesin inşallah

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım konu olarak yazmıştım ama cevap bulamadım bir de burdan sorayım dedim :)

adetin 23. Gunu ovulasyon testim pozitif çıktı. Üzerinden 13 gün geçti adet olacakmışım gibi bir agri var uç gündür. muhtemel adet günüm Yarın 11 Temmuz.bundan Uç gün önce üst uste
06A7AB4C-454E-47FD-A8F0-3C04B973FB8A.jpeg
ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi gördüm. Bigun de yöne çift çizgi.Daha önce böyle birsey yaşayan var mi?

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım konu olarak yazmıştım ama cevap bulamadım bir de burdan sorayım dedim :)

adetin 23. Gunu ovulasyon testim pozitif çıktı. Üzerinden 13 gün geçti adet olacakmışım gibi bir agri var uç gündür. muhtemel adet günüm Yarın 11 Temmuz.bundan Uç gün önce üst uste Eki Görüntüle 3096381 ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi gördüm. Bigun de yöne çift çizgi.Daha önce böyle birsey yaşayan var mi?
Gebelik olabilir 😍 gebelik olunca da adete yakin cift cizgi cikabiliyor adet gününüzde yarınmış, yarın gebelik testi yaparsanız çıkar :) sonucunuzu da bildirin merak ettim 🙈

Kızlar merhaba döngümün 37. Günündeyim hala yumurtlama göremedim ama bu akşamki sonucum sanki yarın olabilir gibi duruyor. Çünkü kasıklarımda da ağrı var yumurtlama ağrısına benzettim.. Pco var o yüzden çok geç yumurtlama oluyor, bugün ve yarını değerlendiricem, siz de dua edin nolur inşallah bu sefer olsun ya :KK43: yoksa tüp bebek yolları görünüyor gibi duruyor

IMG_20220710_235008.jpg
IMG_20220710_235018.jpg

Gebelik olabilir 😍 gebelik olunca da adete yakin cift cizgi cikabiliyor adet gününüzde yarınmış, yarın gebelik testi yaparsanız çıkar :) sonucunuzu da bildirin merak ettim 🙈
Mutlaka yazacağım:)) insallah öyledir 1 senedir deniyoruz ilk defa böyle birsey oldu gecikme olunca mi yapayım yoksa yarın mi. Yarın çıkmama ihtimali var mi acaba

adetin 23. Gunu ovulasyon testim pozitif çıktı. Üzerinden 13 gün geçti adet olacakmışım gibi bir agri var uç gündür. muhtemel adet günüm Yarın 11 Temmuz.bundan Uç gün önce üst uste Eki Görüntüle 3096381 ovulasyon testi yaptım ve çift çizgi gördüm. Bigun de yöne çift çizgi.Daha önce böyle birsey yaşayan var mi?
İyi günler tatlim ,şimdi adetin kaçinci günü?anladigima göre 23cu günü ovulasyon pik olmuş, 13 gün geçmiş üzerinden şimdi 36 ci günün öyle mi?

Evet ya bende gebelikten şüphelendim😍😍 inşaallah tez zamanda sevinirsin Temmuz ayı çok gebelik haberi aldik inşaallah bizlere de nasip olur

Kızlar merhaba döngümün 37. Günündeyim hala yumurtlama göremedim ama bu akşamki sonucum sanki yarın olabilir gibi duruyor. Çünkü kasıklarımda da ağrı var yumurtlama ağrısına benzettim.. Pco var o yüzden çok geç yumurtlama oluyor, bugün ve yarını değerlendiricem, siz de dua edin nolur inşallah bu sefer olsun ya :KK43: yoksa tüp bebek yolları görünüyor gibi duruyor

Eki Görüntüle 3096383 Eki Görüntüle 3096384
Merhabalar inşaallah tez zamanda sevinirsin 😍🤲🏻

X