Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Eklentiler

• 16574726326895207491244557563308.jpg
    16574726326895207491244557563308.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 29
Canim sen eşine keciboynuzu özü başlat. Her markette var bulabilirsin. Soğuk sikim olacak
Eşim nefret ediyor ya pekmezden buda pekmez gibi ya midesi bulanıyor zor bela icirdim ama daha icmez gibime geliyor 😂😂😂 suyla karıştırıp serbet gibi yapsam olmaz mi acaba 😂

Kızlar adetim biteli 1 hafta oldu geçen hafta pazar günü bitmişti bugün hiç ağrısız acısız kanamam oldu çok şaşırdım başıma ilk kez geldi pembe kahve tonlarında asla koyu ve pıhtı değil köydeyim gebelik testi yok ovülasyona başlamıştım adet bitince yanımda ovülasyon vardı yaptım tek çizgi çıktı ama bu kanamaya anlam veremedim daha yumurtlama bile görmedim ya lütfen ama lütfen bilen yazsın nedir bu
Yumurtlama olabilir canım bazen ben de kanama oluyor yumurtlama da imkanın varsa değerlendir ..

Kızlar ovulasyon testi ilk 5. Dakika da r daha koyuydu bekledikçe rengi açıldı biraz yumurtlama günü mü oluyor bilgisi olan var mı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    136,7 KB · Görüntüleme: 32
Evet oldu ama test durdukça rengi açıldı o yüzden aklım karıştı
Canım bence ilk 5 dakikadaki hali önemli olan. Testin kutusunda yazar aslında ilk 5 veya 10 dk sonraki halini dikkate almayın diye.
Sen değerlendir bu günü bence yumurtlama olmuş

X