Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canim sanki var t nin altinda cizgi yanlis gormuyosam ama dune gore aynı aslında koyulasma da goremedim bakalim sen kan verde insallah guzel haberlerle gelirsin
Var evet ama koyulaşma yok dediğin gibi. Zaten bence o çizgi testin kendisinde var

Merhaba kızlar nasılsınız bugün 32. günüm bı ıslaklık hissediyorum gidip bakıyorum akıntı var daha da bişey yok sizce bı ihtimal gebelik olabilir mi cuma kanda da yoktu ama ümitlenmek istemiyorum aslında

Baktım dün de ilk zamanlar testtlerde hafif ikinci çizgiler vardı 2,3 gündür orda yok. Hiç anlam veremiyorum şuan ne yaşadığımı

Malesef öyle ya
Umutlandirmak gibi olmasın,ben oğluma hamile kaldigimda boyle bişey oldu,hep adetin 28ci günü adet görürdüm,28ci gün olmadi 29cu günü akşam kaset test yapdim bembeyaz test üzüldüm testi pencere önüne biraktim,30 dakika falan geçmişti eltim gelip sordu negatif olduğunu dedim teste bi baktı ki, aynı senin testin gibi çıkmış , inanmadım tabi ben,tam 1hafta her gün test yaptim hep ayni silik çizgi katiyyen koyulaşmadi,bir hafta sonra yaptim ve koyu çizgiyi gördüm inşaallah sende de öyle olur

Ayy bugün benim de 32. Günüm ve aynı şekilde ıslaklık hissiyle gidip bakıyorum çok hafif yapışkan akıntı. İnşallah hamileyiz diye böyledir

Ağrılarım geçti şuan da sanırım yerleşmedi mi noldu anlamadım

Ayy bugün benim de 32. Günüm ve aynı şekilde ıslaklık hissiyle gidip bakıyorum çok hafif yapışkan akıntı. İnşallah hamileyiz diye böyledir
Canım ama cuma bişey çıkmadı o yüzden yoktur diye düşünüyorum bendehadi bakalım inşallah sende vardır test falan yaptın mı başka belirtin var mı

Canım ama cuma bişey çıkmadı o yüzden yoktur diye düşünüyorum bendehadi bakalım inşallah sende vardır test falan yaptın mı başka belirtin var mı
Bende cuma test yaptım negatifti 10 gün önce falan göğüs ucum 3-4 gün hassastı baya bir de sağ kasığımda ağrı oluyodu, ara ara başım dönüyo gibiydi(ama yoğun bir haftaydı o yüzden de olabilir) bir de 4-5 gün önce adet olucakmışım gibi karnım ağrıdı ama gelen giden yok bekliyorum. Hee bir de nerdeyse bir haftadır bel ağrım var ama o da yoğun tempoyla alakalı olabilri. Sabah bi kaset test daha yapıcam stoklamıştım baya Sende var mı belirti vs?

Amin canım inşallah öyle olur ya yarın kan vericem dua edermisin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…