Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar adetim biteli 1 hafta oldu geçen hafta pazar günü bitmişti bugün hiç ağrısız acısız kanamam oldu çok şaşırdım başıma ilk kez geldi pembe kahve tonlarında asla koyu ve pıhtı değil köydeyim gebelik testi yok ovülasyona başlamıştım adet bitince yanımda ovülasyon vardı yaptım tek çizgi çıktı ama bu kanamaya anlam veremedim daha yumurtlama bile görmedim ya lütfen ama lütfen bilen yazsın nedir bu
Canım ben bekarken adet düzensizliği ve pko kisti olduğu zamanlarda böyle kanamalar yaşıyordum ama dediğin gibi değildi benimki siyaha yakın pıhtılı oluyordu. İlk okuduğumda yerleşme kanaması diye düşündüm. Belki regl biter bitmez yumurtlamışsındır

Ovulasyon testini dün yaptın mı? Belki dün pik oldu bu gün silikleşti. Olabilir mi acaba.

Ağzın bal yesin nasıl umutlandim. Rabbim boş cevirmesin inşaallah 🥹🥹🥹🤲🏻
Umut olmazsa olmaz zaten. Ben ailemin evlendikten 15 sene sonra doğal yollarla dünyaya gelen bebeğiyim. Yine yakın zamanda bir tanıdığımız 20 sene sonra tedaviyle gebe kaldı. Hem de ikizlere. Hayatta her zaman umut var. Yeter ki biz pes etmeyelim.

Kızlar malesef boşa sevindim galiba ya 🤷‍♀️ dün kü ve az önce ki testi ekliyorum peçete üzerinde olanı az önce yaptım
20220710_173205.jpg
20220709_080913.jpg

X