Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yumurtlaman hala devam ediyor demekki benimde genellikle 2 gün sürer. 2-3 tane havuç yersen çatlamasına çok yardımcı olur

Kızlar merhaba,

Benim bat bugün veya yarın. Biraz önce after10 diye bir erken gebelik testi denedim. Sonuç böyle çıktı. Ama teste tam güvenemiyorum her yerde kapalı bayramdan dolayı. Bu testi kullanan var mı?
Yaaa çok koyu bir şekilde çıkmış. Bir tane daha dene ama eğer ilk dakikalarda böyle çıktı ise pek hata olmaz gibi.

Kızlar merhaba,

Benim bat bugün veya yarın. Biraz önce after10 diye bir erken gebelik testi denedim. Sonuç böyle çıktı. Ama teste tam güvenemiyorum her yerde kapalı bayramdan dolayı. Bu testi kullanan var mı?
Maşallah güzel çıkmış canım. Testi ilk defa duydum ama yanıltacacağını düşünmüyorum. Kan ver bence hemen netleşsin

Kızlar merhaba,

Canım gayet iyi gözüküyo çizgin maşallah❤ duymuştum testi ama hatalı olup olmadığı hakkın fikrim yok ben bozuk olucağını düşünmüyorum kan verirsen netleşir inşallah bizede haber et ❤❤

Kızlar bu sağ kasık ağrısı vuruyor dedim ya ara ara. Elimle dokununca da ağrıyor ya. Bu ne derttir acaba. Gebelik olsa böyle dokununca ağrır mı? Bata 6 gün var. Kasık fıtığı olsa sürekli mi ağrı olur arada mı acaba.

Bende de pco var, ovulasyonla tekip ediyorum hala yumurtlama göremedim benim de sizin gibi 2 ayı bulabiliyor adet olmam. Bana unut oldunuz inşallah ben de hamile kalabilirim ya 2 yıldır evliyim, 1.5 yıldır istiyoruz ama nasip olmadı

Canım bende pkoyum hiç yumurta takibi yaptırdın mı klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kalan çok oluyor pko da. Bana fayda etmedi ama belki sana eder

Ağzın bal yesin nasıl umutlandim. Rabbim boş cevirmesin inşaallah

Canım bende pkoyum hiç yumurta takibi yaptırdın mı klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kalan çok oluyor pko da. Bana fayda etmedi ama belki sana eder
Ben 1 defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandım, bir defa da aşılama yaptırdım ama olmuyor anlamıyorum nedenini. Tüp bebek düşünüyorum, adet olmayı bekliyorum artık ne zaman gelirse

Kızlar çok sağolun inşallah test hatalı değildir. Biraz daha sabredip 3-4 gün sonra kan vereceğim. Apar topar yapınca hüsran oluyor. Daha önce kimyasal oldu dualarımız hepimiz için olsun Allah dileklerimizi gerçek kılsın inşallah

Kızlar adetim biteli 1 hafta oldu geçen hafta pazar günü bitmişti bugün hiç ağrısız acısız kanamam oldu çok şaşırdım başıma ilk kez geldi pembe kahve tonlarında asla koyu ve pıhtı değil köydeyim gebelik testi yok ovülasyona başlamıştım adet bitince yanımda ovülasyon vardı yaptım tek çizgi çıktı ama bu kanamaya anlam veremedim daha yumurtlama bile görmedim ya lütfen ama lütfen bilen yazsın nedir bu

Ben 1 defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandım, bir defa da aşılama yaptırdım ama olmuyor anlamıyorum nedenini. Tüp bebek düşünüyorum, adet olmayı bekliyorum artık ne zaman gelirse
Canım bana klomen gibi ilaçların arka arkaya kullanımda şansı artıracağını söylemişlerdi doktorlarım. 3 kez klomen 3 letu tedavisinin ardından aşılama yaptırdım 2 kere. Bu ikinci aşılamam yarın kan vericem bu da olmazsa artık bende tüp bebek yoluna düşerim galiba. Bazen olmayınca olmuyor Nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…