Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Yaa ne mesguliyeti olur mu burası bunun için bnce kan vermek için de birkaç gün beklenebilir kanda idrardan daha önce çıkıyor ama hala 6-7 gün var sonuçta

Yaa ne mesguliyeti olur mu burası bunun için bnce kan vermek için de birkaç gün beklenebilir kanda idrardan daha önce çıkıyor ama hala 6-7 gün var sonuçta
O zaman bugün hiç yapmayayım en kotu yarin eczaneler açılırsa erken gebelik testi alırım onda denerim bir daha

Çok geçmiş olsun kuzum iyi misin peki ?

Var daha 2 gün. Bu ay hastaydın hep hamilelik umudun var mı?
Umut fakirin ekmeği bebeğim ayy saf ben hala umudum var vallahi ne biliyim kuzum ya bu ay yumurtlama akıntımı çok net gördüm değerlendirdik çok umutluyum bu ay da olmazsa salcam zaten zorla güzellik olmuyo diye şu antibiyotiği kullanmaya başladım ilk iki gün sağ kasığımda çok ağrı vardı ara ara iki taraflı hastalancam gibiydi ama dünden beri geçti o ağrı antibiyotiği de dün bi tane içebildim çok fazla yan etki yaptı diye ishal karın ağrısı susuzluk çok kötü yaptı hani ben antibiyotikten sandım ağrıyı ama ondan değil sanırım olsa devam ederdi içtiğim için amann ne biliyim kafam çok karışık

Kuzu aynıyım ya dünden beri değişen bişey yok kasıklarımdaki regl sancıları falan geçti dün geceden beri bayağı rahatım belim de ağrımıyor gibi göğüslerim ilginç bir şekilde hala normal. Test yapmak için kocamı ikna ettim ama şimdi de acaba gün içinde doğru sonuç verir mi onu araştırıyorum. Dün geceden beri sıvı almadım ama lavaboya yakında gittim ihtiyac gidermeye. Bir kaç saat sonra belki kaset test yaparım. Ama bir günde ne kadar artar ki o da muamma. Ama sabah kan vermeyi de bekleyecek kadar sabrım yok kendimle çelişiyorum artık

Yumurtlamayi 3unde gördüm hiç de böyle ağrım olmadı. Göğsümde falan ağrı yok ama göğüs ucum olduğundan fazla sis dokununca ağrı var sadece o kadar ama asla dik yürüyemiyorum
Canım aynı şeyi bende yaşadım aşılamanın 13. Günü lekelenmem oldu o günkü beta 3.6 çıktı ama lekelenme kesildi. Sonrasında kasık ağrım sanki regl geldi gelecek gibiydi dün akşamdan beri kesildi ağrı falan kalmadı. Ya bebeklerimiz tutunmaya çalışıyor yada vücudumuz bize oyun oynuyor

Kızlar yine bir şey sorucam ben dün gece ve bugün regl ağrısı gibi ağrım var. Dik bile yuruyemiyorum. Daha altı gün var. Bu sırada hala akıntım devam ediyor. Böyle olan var mıydı acaba?
Ben canım günüme hemen hemen 10 gün vardı ayağa kalkınca sırt ve adet ağrısı birden geldiğini biliyorum. Birkaç defa böyle oldu bu ay çok şükür şuan hamileyim. Bekle biraz daha sonra test yap inşallah hamilesindir
biZde erken gebelik çok silik çıkmıştı o gün kaset test yaptık yoktu ertesi gün kaset testte hafif silik çıkmıştı

Ovulasyon testi yapıyorum 2 gündür. Ikisinde de t çizgisi koyu çıkıyor. Koyu kıvamlı beyaz akıntım da var iki gündür. Doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra ilk ay yumurtlama olmayabilir diyor uzmanlar. Ama testin pozitif çıkması umarım ilk aydan yumurta oluşumunun başladığını gösterir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…