Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım Allah ol derse olur bir yıl ile pes etme ben beş yıldan fazla süredir uğraşıyorum iki gebelik iki hüsran arkadaşımın bebeği evliliklerinin on birinci yılında dünyaya geldi on yıl ugrasti daha nice örnekler var Allah'ım en kısa zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah canım 🙏🙏🙏🙏
Amin inşallah öyle ama cok zor bu süreç

Bat tarihi geçen hanımlar bi ses veriiiin NE ALEMDESİNİİİZ ☺️☺️
Canım hepimizin Bayramı mübarek olsun 🤲🏻 Ben hamilelik testim çift çizgi beklerken corona testim çift çizgi oldu 🤦🏻‍♀️ Giremedim kaç gündür ben adet oldum zaten hamile olanları tebrik ediyorum sağlıkla kucaklarına alsınlar yarışmaya devam eden arkadaşlara başarılar 😍
87FBB4AA-F629-424D-B9E4-3E01941FADF0.jpeg

Kuzu zaten ben kendimi frenliyorum heveslenmemek için. Artık böyle koyu çizgi görüp kanda da netleşmeyince sevinmiyorum 🤷‍♀️ şimdilik sadece olma ihtimali biraz daha arttı gibi düşünmeye çalışıyorum 🥰 inşallah rabbim bayram günü mucizemizi bize emanet eder 🤲🤲
Ay hadi inşallah canım benim güzel haberlerini bekliyoruz 🤗🙏🏻

Kızlar yine bir şey sorucam ben dün gece ve bugün regl ağrısı gibi ağrım var. Dik bile yuruyemiyorum. Daha altı gün var. Bu sırada hala akıntım devam ediyor. Böyle olan var mıydı acaba?

Kızlar yine bir şey sorucam ben dün gece ve bugün regl ağrısı gibi ağrım var. Dik bile yuruyemiyorum. Daha altı gün var. Bu sırada hala akıntım devam ediyor. Böyle olan var mıydı acaba?
Regl ağrısı gibi ağrı kesinlikle oluyo bebiş tutunma aşamasında. Yalnız ben yumurtlarken de olmuştu ve bnde adetten 1 hafta önce yumurtladım canım. Ovulasyon testn varsa evde bi kontrol et derim

Regl ağrısı gibi ağrı kesinlikle oluyo bebiş tutunma aşamasında. Yalnız ben yumurtlarken de olmuştu ve bnde adetten 1 hafta önce yumurtladım canım. Ovulasyon testn varsa evde bi kontrol et derim
Yumurtlamayi 3unde gördüm hiç de böyle ağrım olmadı. Göğsümde falan ağrı yok ama göğüs ucum olduğundan fazla sis 🥹 dokununca ağrı var sadece o kadar ama asla dik yürüyemiyorum 🥹

Canım olumlu ihtimale yönelik beslenmene dikkat edersin işte çok zorlayıcı fiziksel aktivite falan yapma. Ben olsam asla dayanamyıp erken gebelikler yapmaya başlamıştım 🤣
Dün yaptım erken gebelik ama o kadar silikti ki eşimle hayal görüyoruz dedik attik. Daha yeni kaset yaptık dayanamadik 😀 o bomboş idi. Arkasından ışık tutunca sadece o çizginin çıkacağı yerde noktamsi şeyler gördük dedik biz herhalde istediğimiz için görüyoruz dedik onuda attık 😀

Dün yaptım erken gebelik ama o kadar silikti ki eşimle hayal görüyoruz dedik attik. Daha yeni kaset yaptık dayanamadik 😀 o bomboş idi. Arkasından ışık tutunca sadece o çizginin çıkacağı yerde noktamsi şeyler gördük dedik biz herhalde istediğimiz için görüyoruz dedik onuda attık 😀
Ya o ışığa tutmalar doğru göstermiyo 🤣🤣 ama erken gebelik silik çıktıysa birkaç gün sonra tekrar yapın insallah koyulaşır 🥰

Ya o ışığa tutmalar doğru göstermiyo 🤣🤣 ama erken gebelik silik çıktıysa birkaç gün sonra tekrar yapın insallah koyulaşır 🥰
Peki son sorum çok meşgul ettim sizi özür dilerim. Son regli tarihim 18 Haziran. Dongum 29 gün. Bu ay 3u pik idi. Yani şuan regl e 6 gün gösteriyor uygulama. Sizce kan versem sonuç alabilir miyim? Ona göre ekstra dikkat etmek istiyorum. Misafirlerim var denize gitmek isteyecekler derken çok boyle dikkatsiz olabiliyorum.🥹

Canım hepimizin Bayramı mübarek olsun 🤲🏻 Ben hamilelik testim çift çizgi beklerken corona testim çift çizgi oldu 🤦🏻‍♀️ Giremedim kaç gündür ben adet oldum zaten hamile olanları tebrik ediyorum sağlıkla kucaklarına alsınlar yarışmaya devam eden arkadaşlara başarılar 😍Eki Görüntüle 3096214
Ayyy bi an heyecanlandım yaaa 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ geçmiş olsun canım 🙏🏻

X