Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Topikte bir uyumsuzluk var malesef sadece belli kişilerin mesajlarına cevap veriliyor. Belki sizler daha önceki aylardan beraber bu süreci geçirmiş olabilirsiniz ama araniza yeni katılanları görmezlikten gelmek pek hoş değilki böyle heyecanlı bir süreç için. Kendi adıma 2 kez soru sordum cevap alamadım. Normal bir şey yazdığımda da zaten bir dönüş olmuyor. Arkadaş yukarda pozitif testini paylaşmış ona bile dönüş yapılmamış. İlginç geldi bu durum acikcasi.
Canim normalde takipteyiz ama bayram olduğu için cok vakit harcayamiyrouz buraya ben sadece bildirimlere bakabiliyorum

Canim o gölge. Cizgi yok hic bisey yok zaten pembe hafif akintim da başladı reglim geliyor canim cok sıkıldı yine
Gölgenin arasında gördüm gibi sanki demekki yanlış görmüşüm. Rabbim hayırlısını versin hepimiz için inşallah 🤲mübarek bayram günlerinde her birimizin duaları kabul olsun inşallah 🤲

Kizlar ben üyeliğimi kapatıyorum artık çocuk falanda istemiyorum olmuyor zaten 12. Ay da bitti hicbir problem de yok vok yoruldum testlerden gun saymaktan belirti aramaktan bu geciken adet beni son kez umutlandirmisti artik tüm hevesim kaçtı umarım sizin öyle olmaz pozitifleri görürsünüz iyi bayramlar hepinize 🌺🫂

Kizlar ben üyeliğimi kapatıyorum artık çocuk falanda istemiyorum olmuyor zaten 12. Ay da bitti hicbir problem de yok vok yoruldum testlerden gun saymaktan belirti aramaktan bu geciken adet beni son kez umutlandirmisti artik tüm hevesim kaçtı umarım sizin öyle olmaz pozitifleri görürsünüz iyi bayramlar hepinize 🌺🫂
Canım sana nasıl iyi gelecekse öyle yap. Ama umudunu kaybetme rabbim bizim için en hayırlı olanı en hayırlı zamanda verir inşallah. Biz bilemeyiz ama o bilir. Kafanı dağıt gez toz başka şeylerle oyalan ama arada bir uğra halini hatırını merak ederiz ❣️❣️

Kızlar selam. Bat 17 temmuz. 4-5 gündür sağ yumurtalığımda ağrı var. Özellikle ayaktayken ya da işteyken oluyor. Dinlenir vaziyetteyken rahatlıyor gibi. Dayanılmaz bir ağrı değil ama kendini hatırlatan bir ağrı şeklinde. Akıntım çok olmasa da var son bir haftadır. Bugün de genital bölgemde iki kere pıt pıt böyle damar atıyor sanki. Bi de malum bölgeme bugün bi kenara bi ağrı girdi anlık vurdu ve geçti. Göğüslerim aşırı hassas değil bastırınca içten ağrıyor. Yorgunluk oluyor. Özellikle damar atımı olayı ve alttan vuran ağrı tuhafıma gitti. Bana göre normalin dışında şeyler. Ne olabilir sizce? Milyonların beklediği o haber olsa keşke 🥺
Yumurtlama olabilir belkide ☺️

Kendini nasil iyi hissedeceksen öyle yap, en kısa zamanda müjdeli haberlerle aramıza dön ❤️

Canım sana nasıl iyi gelecekse öyle yap. Ama umudunu kaybetme rabbim bizim için en hayırlı olanı en hayırlı zamanda verir inşallah. Biz bilemeyiz ama o bilir. Kafanı dağıt gez toz başka şeylerle oyalan ama arada bir uğra halini hatırını merak ederiz ❣️❣️
Cok bunaldim ya gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum artik

Kızlar yumurtlamadan sonra akintiniz devam etti mi? Bugün aşırı bir akıntım var. Yedi gün var bata daha.

Benim hic olmuyor canim
Nasıl tarif edilir bilmiyorum ama iç çamaşırını islatacak ve gözle görülebilir yumurtlama akıntısı tarzı akıntım var... Kadın fizyojisi ne garip herkeste farklı şeyler yaşanıyor birisi regl olurken diğeri gebelik olabiliyor. Aynı belirtiler farklı şeylere çıkabiliyor. Nasip demekten öte yol yok galiba

Bilemedim gerçekten kızlar garip bir şekilde uzayan akıntı devam ediyor

Çok teşekkürler canım iyi bayramlar 🤗
Sana da iyi bayramlar gelişmeleri paylas bizimle 🥰
Canim normalde takipteyiz ama bayram olduğu için cok vakit harcayamiyrouz buraya ben sadece bildirimlere bakabiliyorum
Ben uzun zamandır yazmaya çalışıyorum ama dönüş alamıyorum bayramla alakalı olan bir durum değil malesef
Bilemedim gerçekten kızlar garip bir şekilde uzayan akıntı devam ediyor
Benim adetim 2 gün geçmesine rağmen hala uzayan akinti görüyorum günde en az 1 kez peçeteye silince geliyor.

Sana da iyi bayramlar gelişmeleri paylas bizimle 🥰

Ben uzun zamandır yazmaya çalışıyorum ama dönüş alamıyorum bayramla alakalı olan bir durum değil malesef

Benim adetim 2 gün geçmesine rağmen hala uzayan akinti görüyorum günde en az 1 kez peçeteye silince geliyor.
O zaman bir sıkıntı yoktur enfeksiyon gibi. Çünkü kokusuz vs. Çok teşekkür ederim hepinize cevaplardan ötürü

Bu ay yumurtlama takip ettin mi geç döllenme de olmuş olabilir
29 haziran döngümün 22. Günüydü ovulasyon yaptım ve t c den daha koyuydu. O gün heyecan yaptım buraya da sordum da cevap alamadım 😑 herneyse işte ben hamilelik belirtisi diye düşünmüştüm ama hakikaten yumurtlamaymış sanırım. Hamilelik diye düşündüğüm için saf saf eşimi de geri çevirdim o gün 😒 düşük ihtimal benim bu ay

X