Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Sana da iyi bayramlar gelişmeleri paylas bizimle 🥰

Ben uzun zamandır yazmaya çalışıyorum ama dönüş alamıyorum bayramla alakalı olan bir durum değil malesef

Benim adetim 2 gün geçmesine rağmen hala uzayan akinti görüyorum günde en az 1 kez peçeteye silince geliyor.
Paylaşmaz olur muyum tabi ki. Araya bayram tatili girdi artık haftaya kalır acil bur durum olmadıkça acile gitmem sanırım.

Hanımlar simdi size bişey sorucam 🙈 önümüzdeki ay eşimle karar verdik doktora gidicez oğlumun sünnet işleri bittikten sonra yani bir sonraki adetimde. Ama ben diyorum ki eşim şehir Hastanesi'ne gitsin orda bi sperm testi versin. Şimdi direk ürolojiden mi randevu almamız gerekiyor? Birde direk sperm değerlerine baktırmak için gidebilir mi? Ben sperm degerlerime baktirmak istiyorum dese yaparlar mı? Yoksa kadın dogum mu yönlendirmesi gerekiyor Veziir Veziir M Mavimiresl S sultansultan90 @Fang ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım🌸
Kuzucum iyi bayramlar öncelikle senin kadın doğuma eşinin ürolojiye gitmesi gerek eşin doktora dicek sperm tedti vermek istiyorum eşimde doktorda istemişler desin direk test vermek istiyorum diyince olmuyor canım muayeneye yönlendiriyolar anca senin kadın dogum doktorun aşılama vs derse direk sperm testi içinde olur

Günaydınnn 🍀🌿
Kurban Bayramınız Mübarek oldun canım yoldaşlarım❣️❣️
Size şeker gibi bi foto koydum önce filtresiz halini atıcam bakalım siz nasıl yorumlayacaksınız
G Gzmyts53 @ad000 @Random3 Mucizemmm16 Mucizemmm16 @Fang bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 M Mavimiresl unuttuğum diğer kızlar Eki Görüntüle 3095954
Kuzum telefonumun ısıgını son ayar açtım kör oldum resmen çizgi arıyorum valla bilemedim canım cok cok hayali bişiy var gibide gönlümden insallah koyulascak diyor canım bence erken gebelik testi yapmalısın değer düşükse böyle oluyo olabilir regline kaç gün var bide sen ne hissediyosun 🤭

Kuzum telefonumun ısıgını son ayar açtım kör oldum resmen çizgi arıyorum valla bilemedim canım cok cok hayali bişiy var gibide gönlümden insallah koyulascak diyor canım bence erken gebelik testi yapmalısın değer düşükse böyle oluyo olabilir regline kaç gün var bide sen ne hissediyosun 🤭
Kuzu öncelikle ben bişey hissedemiyorum çünkü böyle hatta bundan daha koyu çizgi görüp kanda negatif gördüğüm için şuanlık tepkisizim. Sonradan daha büyük hayal kırıklığı olmasın diye. Kuzu bu gün aşılamanın 15 günü bitti. 13. Gün beta 3.6 çıkmıştı yani iki günde yükselse bile en fazla 15 olur diye düşünüyorum zaten benim yaptığım kaset testin hassasiyeti 20 değer üstü. Erken gebelik testi yok malesef. Pazartesi kan vermeye gidecem inşallah yükselmiştir. 13. Günde lekelenmem oldu kahverengi sonra kesildi şuan sadece bel ağrısı ve regl gibi sancım var. Göğüslerim normalde hep şişer hassaslaşırdı o yok.

Hayırlısı deyip bekliycem iki gün daha inşallah regl gelmez de değer de artar 🤲

Kuzu öncelikle ben bişey hissedemiyorum çünkü böyle hatta bundan daha koyu çizgi görüp kanda negatif gördüğüm için şuanlık tepkisizim. Sonradan daha büyük hayal kırıklığı olmasın diye. Kuzu bu gün aşılamanın 15 günü bitti. 13. Gün beta 3.6 çıkmıştı yani iki günde yükselse bile en fazla 15 olur diye düşünüyorum zaten benim yaptığım kaset testin hassasiyeti 20 değer üstü. Erken gebelik testi yok malesef. Pazartesi kan vermeye gidecem inşallah yükselmiştir. 13. Günde lekelenmem oldu kahverengi sonra kesildi şuan sadece bel ağrısı ve regl gibi sancım var. Göğüslerim normalde hep şişer hassaslaşırdı o yok.

Hayırlısı deyip bekliycem iki gün daha inşallah regl gelmez de değer de artar 🤲
Kahverengi lekelenme tam olarak neyin habercisi oluyor bir bilginiz var mı acaba?

29 haziran döngümün 22. Günüydü ovulasyon yaptım ve t c den daha koyuydu. O gün heyecan yaptım buraya da sordum da cevap alamadım 😑 herneyse işte ben hamilelik belirtisi diye düşünmüştüm ama hakikaten yumurtlamaymış sanırım. Hamilelik diye düşündüğüm için saf saf eşimi de geri çevirdim o gün 😒 düşük ihtimal benim bu ay
Yani bu ay iki kez mi yumurtlama oldu

Merhaba öncelikle iyi bayramlar 💕 sizlere bir sorum olacak şuan yumurtlama dönemimdeyim ve özellikle sağ kasığımda sürekli pıtır pıtır bi atma hissediyorum sanki bişeyler birbirine çarpıyor kıpırdıyor gibi ve gün içinde bayaa hissedilir derecede yaşıyorum 😀 bunu yaşayan var mı ?geçtiğimiz aylarda böyle birşey olduğunu hatırlamıyorum

Kızlar selam. Bat 17 temmuz. 4-5 gündür sağ yumurtalığımda ağrı var. Özellikle ayaktayken ya da işteyken oluyor. Dinlenir vaziyetteyken rahatlıyor gibi. Dayanılmaz bir ağrı değil ama kendini hatırlatan bir ağrı şeklinde. Akıntım çok olmasa da var son bir haftadır. Bugün de genital bölgemde iki kere pıt pıt böyle damar atıyor sanki. Bi de malum bölgeme bugün bi kenara bi ağrı girdi anlık vurdu ve geçti. Göğüslerim aşırı hassas değil bastırınca içten ağrıyor. Yorgunluk oluyor. Özellikle damar atımı olayı ve alttan vuran ağrı tuhafıma gitti. Bana göre normalin dışında şeyler. Ne olabilir sizce? Milyonların beklediği o haber olsa keşke 🥺
Canım merhaba inşallah bebiş belirtileridir sanki biraz erken belirtiler için ama belki erken yumurtlamışsındır 🤗💕🍀 inşallah bebeğin seninledir 🤲🏻🤲🏻❤❤🐞🐞

Canım merhaba inşallah bebiş belirtileridir sanki biraz erken belirtiler için ama belki erken yumurtlamışsındır 🤗💕🍀 inşallah bebeğin seninledir 🤲🏻🤲🏻❤❤🐞🐞
Canım bu ay takip etmedim ama geçen ay ilk defa ovulasyonla takip etmiştim. Adetten sonra 11.gün yumurtlamıştım. Bu ay da öyle olduysa bi umut… 🤷🏻‍♀️ Erken belirtiler ortalama adetten kaç gün önce ortaya çıkıyor. Pek bi şey bilmiyorum da bu konuda 😥

Canım bu ay takip etmedim ama geçen ay ilk defa ovulasyonla takip etmiştim. Adetten sonra 11.gün yumurtlamıştım. Bu ay da öyle olduysa bi umut… 🤷🏻‍♀️ Erken belirtiler ortalama adetten kaç gün önce ortaya çıkıyor. Pek bi şey bilmiyorum da bu konuda 😥
Kuzum valla erken belirtiler evet oluyo ama takip edip kendimizi deli gibi dinlersek ben hiç hatırlamıyorum hep ummadığım unuttuğum zamanlarda olduğu için gebelikten bi hafta öncesini bi vajinal kaşıntı ve akıntı adete 3 4 gün kala göğüs hassasiyeti aşırı şekilde hatırlıyorum sonrası zaten klasik regli belirtisi kasık bacak ağrısı bel ağrısı falan

Benim bat 7 hazirandi canım o günden bir gün önce aşırı sancım vardı adet oluyorum dedim olamadim. Sonra hafif hafif sanci ve bulanti devam etti şuanda bulantm var. Dün akşama doğru çok kasık ağrım oldu disardaydim dedim kesin adet olmuşumdur bacaklarim soğudu vücut ısım düştü ama eve gelip baktim olmamis hâlâ da olmadi ara ara ağrım oluyor
Kusura bakma canım bugün hiç müsait olamadım yazamadım 🤦 ay bende de öyle oldu 1 haftada 3 kere sancım oldu sürekli olcak diye bekliyorum ama yok 😅 benim bat 11 hazirandı ama döngü 24 işte ☺️ bence tekrarlamalısın testini eğer ki adet döneminde sürekli sancın olmuyorsa bu ay daha farklıysa 🥰🥰

Kizlar ben üyeliğimi kapatıyorum artık çocuk falanda istemiyorum olmuyor zaten 12. Ay da bitti hicbir problem de yok vok yoruldum testlerden gun saymaktan belirti aramaktan bu geciken adet beni son kez umutlandirmisti artik tüm hevesim kaçtı umarım sizin öyle olmaz pozitifleri görürsünüz iyi bayramlar hepinize 🌺🫂
Canım Allah ol derse olur bir yıl ile pes etme ben beş yıldan fazla süredir uğraşıyorum iki gebelik iki hüsran arkadaşımın bebeği evliliklerinin on birinci yılında dünyaya geldi on yıl ugrasti daha nice örnekler var Allah'ım en kısa zamanda yüzümüzü güldürsün inşallah canım 🙏🙏🙏🙏

Merhaba öncelikle iyi bayramlar 💕 sizlere bir sorum olacak şuan yumurtlama dönemimdeyim ve özellikle sağ kasığımda sürekli pıtır pıtır bi atma hissediyorum sanki bişeyler birbirine çarpıyor kıpırdıyor gibi ve gün içinde bayaa hissedilir derecede yaşıyorum 😀 bunu yaşayan var mı ?geçtiğimiz aylarda böyle birşey olduğunu hatırlamıyorum
Yumurtlama belirtilerinden biri. Şu 24 saati iyi değerlendirin. 👍

X