Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet kesinlikle bir doktor ile kalmamali ben zaten nette araştırıyorum 1 haftadir bilgim olmadigi icin hic dogum yapmadiysaniz kesinlikle ameliyat olmayin diyorlardı ama beni direk ameliyata ittiler. Benden simdi kan aldilar amh bakilcak o iyi ise hsg ye gircem tuplerime de bakilcak eşimdede sikinti yoksa olur dogal gebelik dedi bakalim simdi yarini bekliyoruz 🥰 Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏 bir haftadir moralimiz çok bozuktu.
Banada ozaman demisti ki doktor doğum vucudu yeniler endometriozis sifirlanir dogumdan sonra ama tekrar da edebilir birkac sene icinde

Bence acile gidin orda 2 saate çıkıyo sonuçlar özele para dayanmaz hamile olsanız sizi hemen ararlar merak etmeyin ben yarın test yapmayı düşünüyorum gene belirtilerim var hep böle oluyo bu sıralar bel ağrısı sırt ağrısı karnım şiş kasık ağrısı gene kahverengi lekelenmeler adet yok haziran bata 6 gün var çıkarmı

Evet elide cok hafiftir 🙈 ordaki hemsirelerde özgür hoca da çok ilgili herseyi de son sistem. Kliniği zaten muhtesem iç açıcı 😂 bende bu ay olmazsa ona gidebilirim biraz uzak bana ama olsun 🙈 eliyle muayene de mi yapışıklığı anladı? Benide eliyle muayene etmişti karnıma bastırarak

Kızlar şimdi devletin aciline gittim verdim kanı bakalım hayırlı haberler alırım inşallah
Hadi hayirli haberlerle gel insallah cnm🌸

X