Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
@Fang1 Temmuz❌
@Helenk1 Temmuz:anneadayı:💕
@tugce21101 Temmuz:anneadayı: 💕
@YesiilZeytin1 Temmuz
@Brs16911 Temmuz❌
@lokum82 Temmuz❌
@miresl2 Temmuz❌
@lavinya-2 Temmuz❌
@nuresmagun2 Temmuz❌
@Ceren35102 Temmuz:anneadayı:💕
@ucge3 Temmuz❌
@bugdaycorci3 Temmuz❌
@Aycoregi13 Temmuz:anneadayı:💕
@filozofia3 Temmuz❌
G Gzmyts53 4 Temmuz❌
leRonthavan leRonthavan 4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz❌
@Zennep4 Temmuz❌
@Rubella864 Temmuz❌
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz❌
@ad0005 Temmuz❌
@sss355 Temmuz:anneadayı:💕
@Sunrseee5 Temmuz:anneadayı:💕
@Petunya5086 Temmuz❌
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz❌
@Marget-harry6 Temmuz
@Bebisee6 Temmuz❌
@Freeangel096 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz❌
Nikinik Nikinik 7 Temmuz
@Edyy967 Temmuz
@tsgmze7 Temmuz:anneadayı:💕
@Ela967 Temmuz
@zehra127 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@wish24018 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Premses09 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
Veziir Veziir 10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
@mucizeyimben10 Temmuz❌
@mydreams9310 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz❌
@Gurmegelinn11 Temmuz
@Minik2311 Temmuz
Mucizemmm16 Mucizemmm16 12 Temmuz
@Gul199612 Temmuz
@mucizegibisin13 Temmuz
@Beybiumutlari13 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
@ozguss15 Temmuz:anneadayı:💕
@Damlafzt15 Temmuz
@lckystr15 Temmuz
@midnattsol15 Temmuz
@handan02115 Temmuz
@Senaari15 Temmuz
@Ihlamurseven16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@simcook16 Temmuz
@aysesngul16 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@bengisuuu17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@cerenay00018 Temmuz
@angel000318 Temmuz
@eoeo62118 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@yase0919 Temmuz
@Feyzacim20 Temmuz
@Random320 Temmuz
@mnekse20 Temmuz
@Eslem123420 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@ASENK21 Temmuz
@sonsuzaskk21 Temmuz
@Kumrlmmm21 Temmuz
@tubacikom22 Temmuz
@teacher__23 Temmuz
@sadecemayn23 Temmuz
@Lale9523 Temmuz
@Bluepinkkk23 Temmuz
@Chheesecake23 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
@Seheerr12524 Temmuz
@livey0urlifee24 Temmuz
@merve441626 Temmuz
@Clarkkent26 Temmuz
@Nare19627 Temmuz
@000umutlu00027 Temmuz
@1fafeyla27 Temmuz
@tuntice27 Temmuz
@canancan1127 Temmuz
@Lavinya5829 Temmuz
@Ozlenenhanim29 Temmuz
@Melekonline29 Temmuz
@filozofia30 Temmuz
@Gul202230 Temmuz
@ad00031 Temmuz
G Gzmyts53 Bat tarihi 17 temmuz

Nasip kuzum yükselir inşallah ama 5in altı negatif sayılıyor ya ondan dedim. Benim hep 2.32 yada 0 çıkardı ilk defa 3.6 çıktı belkiçok düşük ihtimal yükselir. Ama sanmıyorum canım hayırlısı böyleymiş nasibimizde
Belki yükselir kuzum durumlar nasıl inşallah kesilmiştir lekelenmen bakamadım gündüz çok fazla

Kızlar bu gece itibariyle 1 gün gecikti adetim. Bu yumurtlama döneminde gelen yumurta akı uzayan sivi geliyor 2-3 gündür az miktarda tam seffaf değil Bi tık beyaza yakın renkte koku kaşıntı vs yok neden olur bilen var mı, hamile değilsem bile adetim gecikecek eminim çünkü adetten önce şiddetli göğüs ağrısı çekerim 1 günlük gecikme var ve goguslerimde herhangi bir gelişme yok kafalar karışık 🙄

Umarım temmuzdan 2021 den beri deneyen benimle denemelere başlayan tüm dostlar çoktan gebe kalmıştır.nisandan beri çocuk denemelerini bıraktım derslerde sıkılaşınca bebek işini askıya astık ..da kısmet artık ve zaten halen bebek yok beklemelere devam bu ayki katılımcılara başarılar dilerim

Canım sen kan testi yaptırmadın mı hala? Sonucuna göre tedavini ol süreci uzatma Allah korusun daha da ilerler bu sefer
İçiyorum ilaçları kuzum salı yaptırdım negatif bata 6 gün kala ama içim rahat etmedi ne biliyim erken yaptırdım ya zihnim ikna olmuyo😅😅😅 2 gündür de cok hareket ettim karnım bugün cok ağrıyo erken olcam sanırım ya

Belki yükselir kuzum durumlar nasıl inşallah kesilmiştir lekelenmen bakamadım gündüz çok fazla
Akşambiraz azaldı gibi bilmiyorum ki ya nasip bakalım dua ediyorum rabbim hayırlısını versin inşallah 🙏 ya inşallah yükselir ilkkez 2 nin üzerinde bi değer çıktı umut fakirin ekmeği işte 3.6 değerine ümit bağladık belki yükselir diye🤣🤣

Bence idrar yolu enfeksiyonunda ilaclari ihmal etmemelisin helede antibiyotik tedavisini. Senin regline daha vsr benim hatırladığım kadariyla yumurtlamayi yeni gectin bebek daha olusmamistir bile zarar versin
Kuzum içiyorum ilaçları ya mecbur içicem zaten olcam gibi yordum kendimi erken olcam sanırım
Akşambiraz azaldı gibi bilmiyorum ki ya nasip bakalım dua ediyorum rabbim hayırlısını versin inşallah 🙏 ya inşallah yükselir ilkkez 2 nin üzerinde bi değer çıktı umut fakirin ekmeği işte 3.6 değerine ümit bağladık belki yükselir diye🤣🤣
Yaa yerimmm inşallah bebiştir kalbim seninle kuzum 🤗😍😍 aşko sen yine zenginsin benim değerim 0.2 ben daha fakirim 🤣🤣🤣🤣

Kuzum içiyorum ilaçları ya mecbur içicem zaten olcam gibi yordum kendimi erken olcam sanırım

Yaa yerimmm inşallah bebiştir kalbim seninle kuzum 🤗😍😍 aşko sen yine zenginsin benim değerim 0.2 ben daha fakirim 🤣🤣🤣🤣
Oo ben baya iyiyim o zaman 🤣🤣 Kanka ne olacak bu halimiz ya bizim 🤣🤣 dalgaya vurmasak delircez hepten

Oo ben baya iyiyim o zaman 🤣🤣 Kanka ne olacak bu halimiz ya bizim 🤣🤣 dalgaya vurmasak delircez hepten
Ne biliyim kanka bakırköylük olmadan halletsek şu işi 🤣🤣🤣 Sorma valla kuzum yaa valla 2 gündür kendimi işe verdim acayip şekilde yoksa test yapcam habire 🙄 negatif olduğunu bile bile kendimi ikna edemiyorum ya olmadığına delircem🤣🤣🤣

Ne biliyim kanka bakırköylük olmadan halletsek şu işi 🤣🤣🤣 Sorma valla kuzum yaa valla 2 gündür kendimi işe verdim acayip şekilde yoksa test yapcam habire 🙄 negatif olduğunu bile bile kendimi ikna edemiyorum ya olmadığına delircem🤣🤣🤣
Aşko bu ay olsun sal kendini 🤣 ilaçlarını kullan sağlığına kavuş sonra bebe düşün. Ay yoksa çekilmez bu çile

İçiyorum kuzum ilaçları ya mecbur içicem içmezsem ağrıdan duramam saldım zati aşko çünkü salmazsam delirebilirim 😅😅😅😅
Çok illet bişey o ya çocukken olmuştum annem bir ilaç verdi büyükler için olduğu için minik bir ilacı kırıp yarısını vermişti. o da hemen kesmişti Allahtan.

Çok illet bişey o ya çocukken olmuştum annem bir ilaç verdi büyükler için olduğu için minik bir ilacı kırıp yarısını vermişti. o da hemen kesmişti Allahtan.
Ayy iyi bari kuzum geçmiş hemen. Ya benim sürekli tekrarlıyo idrarda kan da aynı şekilde idrarda kan bazen kendi kendine geçiyo sonra yine geliyo falan o çok can yakıyo işiyon işiyon hala çişin varmış gibi bide ağrı yapıyo kalkamıyo insan yerinden 😅😅😅😅

Seni o kadar iyi anlıyorum Kİ ama ben içtim bugün çünkü önce tedavi olmak gerekir eğer bebek yoksa bir sonraki ay için yine sıkıntı olucak enfeksiyonun geçmesini beklicez ama ben gebelik şüphesi olduğunu belirtmiştim ilaçları ona göre verdi seninkilerde gebeler için uygundur belki kullan sen bebek varsa da Allah’ın izniyle bir şey olmaz inşallah 🥰
Sağol kuzum teşekkür ederim inşallah bebişin seninledir ya 💕💕😍😍🤲🏻🤲🏻 kan testi yaptı zaten negatif çıktı ama ne biliyim erken yaptırdım falan diye içim rahat etmedi ilaçları içiyorum kuzum bırakmıycam 🤗💕

Ayy iyi bari kuzum geçmiş hemen. Ya benim sürekli tekrarlıyo idrarda kan da aynı şekilde idrarda kan bazen kendi kendine geçiyo sonra yine geliyo falan o çok can yakıyo işiyon işiyon hala çişin varmış gibi bide ağrı yapıyo kalkamıyo insan yerinden 😅😅😅😅
Ay evet tuvaletten gelemiyorsun. Bide ben daha genç kız olmamıştım anneme kan geldipini söyleyince regl oldum sanmıştı. 🤣🤣

Aranızda Gynopol şaşe kullanan varmı kızlar adetlerim düzenliydi ama ne olduysa bir ay kullandım olamadım sancım da var ters etkimi yaptı bana naptı🥺

Ahh kıyamam ne bilsin kadın enfeksiyon olduğunu ben olsam bende öyle sanarım🤭🤭🤭 leke ne alemde kuzum
Kuzu az önce kontrol ettim silince peçeteye gelen bişey yok ama fitil koyduktan sonra parmağıma bulaşan ilacta çok çok az vardı.ama dünküne kıyasla baya azdı. Belki kesilir de yeniden çiçek açar umutlar. 🌸🌸 regl olacak gibi ağrılarım oluyor ya korkuyorum ha geldi ha gelecek gibi sanki

X