Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Teşekkürler ya valla meraklanıyorum ama varsa yoksa belli olur mu 3 gün kala adete marka öneriniz var mıdır çok heyecanlıyım
Ben lanoquick erken gebelik kullanıyorum asla hayalet çizgi çıkmamıştı hatta bi gün beklese de ilk dakika neyse o şekilde kalıyordu. Dün yaptığım silik çizgi çıktı tabi hamileysem doğruluğundan emin olucam yarın belli olucak teste güvenim kalacakmı kalmayacakmı😂

Ben lanoquick erken gebelik kullanıyorum asla hayalet çizgi çıkmamıştı hatta bi gün beklese de ilk dakika neyse o şekilde kalıyordu. Dün yaptığım silik çizgi çıktı tabi hamileysem doğruluğundan emin olucam yarın belli olucak teste güvenim kalacakmı kalmayacakmı😂
İnşallah gönlünden geçen olur ben pek planlamadım eylül gibi düşünüyordum, hayırlısı artık ya ara ara karnım da ağrıyor bakalım😂🌸

Kalbim seninle bebeğim inşallah bebeğin seninledir inşallahh🤲🏻🤲🏻❤❤❤
İnşallah canım benim kan verdim ama sabah çıkar dediler. Eşim özelde de verelim bi kan diyor ama kollarım delik deşik oldu zaten bide bu günki kız damara giremedi diğer kolumu da deldi. Belki erken gebelik testi alır yaparım

Merhabaa. Bu gün çatlatma iğnesi oldum. Sağ tarafta bir adet 19.7 mm yumurtam vardı. Adet tarihim 24 temmuz. Umarım bu ay olur🙏🏻 Doktorum cuma, pazar, salı günlerini değerlendirmemi istedi. Ama ben cumartesiyi de değerlendirmek istiyorum. Sizce hangisi daha iyi olur bilgisi olan var mı acaba? G Gzmyts53

Merhabaa. Bu gün çatlatma iğnesi oldum. Sağ tarafta bir adet 19.7 mm yumurtam vardı. Adet tarihim 24 temmuz. Umarım bu ay olur🙏🏻 Doktorum cuma, pazar, salı günlerini değerlendirmemi istedi. Ama ben cumartesiyi de değerlendirmek istiyorum. Sizce hangisi daha iyi olur bilgisi olan var mı acaba? G Gzmyts53
Spermlerin yenilenmesi için bir gün arayla öneriyorlar bence doktorun söylediği tarihler yeterli olur diye düşünüyorum

Doktorun ne dediyse onu uygula bence, inşallah olumlu sonuçlanır ekliyorum listeye 🌸

İnşallah canım benim kan verdim ama sabah çıkar dediler. Eşim özelde de verelim bi kan diyor ama kollarım delik deşik oldu zaten bide bu günki kız damara giremedi diğer kolumu da deldi. Belki erken gebelik testi alır yaparım
Geçmiş olsun kuzum inşallah çok güzel çıkar sonuç amiiiinnn🤲🏻🤲🏻❤❤ aşko belki erken çıkar acilde mi verdin normal mi poliklinik muayenesi mi

Yaparsan haber kuzum etiketle muhakkak iş yapıyorum geç görmiyim kaçır mıyım

Öyle geziyordum sessiz sesiz evin içinde

Kızlar şuan çok tuhaf bişey oldu progestan kullanırken kahverengi lekelenme oldu. Normal mi ki bu R Random3 @sultansultan90 diğer kızlar aklıma gelmiyor şuan bilen varsa yazsanıza
Kuzum progestan değil de duphaston kullandım hep ama öyle bişey yaşamadım hiç. Olana da denk gelmedim. İlaçlardan falan düzensizlikler, lekelenmeler olabiliyor ama. Aşılamadan sonra benim de kanamalarım ve süreleri bi garip olmuştu

Öncelikle geçmiş olsun ve hayırlısı olsun, Dış gebelik nasıl oluyor bu konuda pek bilgim yok ?
Ultrasonda kese gözükmüyor başka yere yerleşiyor erken fark edilirse ilaçla düşürülüyor yada bazen de kendiliğinden düşende oluyo adetle bi belirti olarak tek taraflı ağrı ama bende olmadı karında şişlik erken haftada karnınız hemen şişmez buna dikkat edin benim ilk gebeliğim olduğu için bilmiyordum bazılarında kanama oluyo ben leke şeklinde kahverengi leke gördüm 1 gibi n leke şeklinde kanama gördüm o bazen olabiliyor yerleşmede olabilir düşükte olabilir hiç bi şey de olmayabilir dedi o gün acile gittim kadın doğum servisine gönderdiler şimdilik sıkıntı yok dedi 1 gün rapor yazdı iki gözüm iki Çeşme korktum diğer gün doktora gittim anlattım böyle böyle oldum bana gerizekalı duphaston verdi yerleşsin diye hcg de gayet güzel yükseldi 1 hafta sonra gel dedi doktor yok bende nasılsa kese kalp atışı duycaz heyecandan beklemedim asistan baktı kese yok alttan muayene etti tüplere yerleşmiş kalp atışı da vardı o gün yatış verdiler şanstan serviste doktorum vardı dış gebelik erken olsaydı ilaçla düşürecektim ama kesesi 16 mm olmuş sol tüpü almak zorundayız dedi başka çare yok mu dedim malesef dedi biraz daha beklersek seni kaybederiz dedi mecbur kaldım çok ağladım o kalp atışını gerizekalı asistan duyurdu beni onu da duydum malesef umarım hiç biriniz benim yaşadımı yaşamaz çok zor gerçekten çok şükür Kİ hamile kalmama engel değil ilk adetini olduktan sonra çocuk düşünebilirsin dedi duydum kadarı ile kimi 3 ay sonra hamile kalmış kimi 6ay sonra bakalım benim nasıl olacak

Kuzum progestan değil de duphaston kullandım hep ama öyle bişey yaşamadım hiç. Olana da denk gelmedim. İlaçlardan falan düzensizlikler, lekelenmeler olabiliyor ama. Aşılamadan sonra benim de kanamalarım ve süreleri bi garip olmuştu
Bende progestanı ikinci kez kullanıyorum ilk kullandığımda bıraktıktan 3 gün sonra gelmişti adet bunda niye böyle oldu anlamadım. Kan verdim bakalım yarın sabah çıkar dediler sonucu. Bungün 12.30 da kahverengi kekelenme oldu az öncede böyle pembemsi değişik bi renk akıntı olmuş

Merhaba canım ya ben bı kaç gün önce yazdım cevap veren olmadı ben 4 aydır kullanıyorum folik asit on gün önce bitti daha almadım. Folik asite gebe kalana kadar kesintisiz devam etmek gerekiyor mu ya da fazlası zararlı mı doktora sormayı unuttum
Fazla olması iyi değildir muhakkak ama zaten günlük doz alıyoruz. aldığın başka takviye içnde folik asit falan yoksa fazla olmayacaktır. ben de 5-6 ay olmuştur kullanalı ama şimdi bıraktım çünkü MFK ürünleri aldım içerisinde folik asit var, o yüzden ayrıca folik içmicem.

Zaten bence 12 ay süresince bile kullanabilirsin folik normal hayatta da vücudun ihtiyacı olan bir şey. Aslında sadece bebek için diye düşünmemek lazım bence

Teşekkürler ya valla meraklanıyorum ama varsa yoksa belli olur mu 3 gün kala adete marka öneriniz var mıdır çok heyecanlıyım
bence belli olur. Çok nadir belli olmadığı oluyor. o da geç döllenmeyse falan. Yumurtlama tarihinizi de biliyorsanız ve bir daha yumurtlama olmadıysa zaten geç döllenme olmaz. Ben varsa çıkacaktır diye düşünüyorum.

Kaset testte Artımed ve laboquick iyi markalar bulursan al bence. Erken gebelik test için de predictor iyi

Geçmiş olsun kuzum inşallah çok güzel çıkar sonuç amiiiinnn🤲🏻🤲🏻❤❤ aşko belki erken çıkar acilde mi verdin normal mi poliklinik muayenesi mi
Poliklinik de bakmadılar kuzum ya grev varmış. Aşılamayı tüp bebek bölümünde yaptırmıştım ordan fiş verdiler öyle kan verebildim. Lekelenme pembeye döndü benim inşallah kana dönmez

X