Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ağustosu açan haber versin. Adetim bitsin oraya akacağım. Alıştım artık :d

Canım şöyle normalde 27-31 gün aralığında oluyorum bugün 28. günüm ama bende şöyle bir durum var kanama öncesi bir hafta da kahverengi lekelenmem olur yani onu da düşününce gecikti olarak kabul ediyorum hiç birşey yok şuan daha da
Aslinda sende olan normal bi durum degil lekelenme olayi. belki direk söküleceksin

Ben bir senedir bundan yapıyorum saatler geçse de ilk nasılsa öyle devam ediyor hayalet çizgi olmadı hiç şimdiye kadar ben de bi umutlandım hatta bugün 13 müş yanlış saymışım bakalım ya bi hafta sonra dönüş😘 inşallah vardır
Fazla testin varsa tekrarla yarin

Hiç duymamıştım araştıracağım ne mutlu size de Rabbim inşAllah kucaklarımıza almayı nasip eder.. Afedersiniz bende beyaz uzayan bi akıntı olmuştu sabah esnasında.. Alttan baktırmak riskli değil mi ben o şekilde istemiyorum karından ultrasonla göremezlerse bekleyeceğim :KK43: Teşekkür ederim bilgileriniz için, çalıştığım için çok fazla giremiyorum , yazılanları okumaya çalışıyorum Rabbim hepimizin gönlüne göre versin
Amin canim hepimizin 🤲 bende de hala var beyaz akinti kasiklarima sanci giriyo . Genelde yeniyse ilk muayene alttan oluyomus oyle okudum sonraki muayenelr ustten. Bende aşilama icin testleri tamamliyodum zeynep kamilde smear testi verdim meme ultrasonu 18 inde randevu vardi yine giderim ona heralde radyasyon yoktur ultrasonda eşim dun semen analizi yaptircakti randevusunu yanlış anlamış izni de yanlis almis gidemedi bnde bisey olmaz ileri tarihe aliriz dedim bosyere teste gidecekti ki insallah bosyeredir🥺 zamanla hersey belli olacak hakkimizda hayirlisi artik

Topiğe katılmak isteyen hanımlar lütfen beni etiketleyin bazen gözden kaçabiliyor.. Bu aralar fazla aktif olamıcam etiketlerseniz girdiğimde görüp listeye ekleyebilirim. 🌸🌸🌸

Aslinda sende olan normal bi durum degil lekelenme olayi. belki direk söküleceksin
Nişanlıyken de gittim evliykende üç farklı doktora gittim canım kist falan hiç birşey yok bunu kaç defa da söyledim hatta bı doktor bizim için önemli olan her ay düzenli kanaman oluyor mu olmuyor mu bile dedi. İnşallah direk sökülür ama ihtimal vermiyorum yıllardır bu böyle

Geçmiş olsun canım çamaşırlarınızı ütüle mutlaka eşinin de senin de. İfrit bir durum 2 sene önce neler çektim Allah biliyor.
Sağol kuzum ütülerim kuzum olur ❤ ağrıdan belim kopuyo var ya daha öncede enfeksiyon oldum çok kez ama hiç böyle olmamıştım bacaklarım tutmuyo gibi ağrı midemi bulandırıyo ilaçlar gelene kadar dayanabilirim umarım

X