Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar benim yumurtlamadan sonra 14.gün erken gebelik testi ilk saniye böyle oldu eşimin köyündeyim bayramdan sonra istanbula gidiyoruz anca ozaman kan vericem😂

Eklentiler

• 0B88DC33-F128-43F0-B2E5-EF1CCC728899.jpeg
    0B88DC33-F128-43F0-B2E5-EF1CCC728899.jpeg
    182,2 KB · Görüntüleme: 77
İdrar testi yaptinmi kuzum. Gebelik cok yuksek hsg den sonra
Bu sabah yaptım canım malesef yok. Zaten geçen hafta progesteron düşüktü pek ümitli değilim ama işte bı ümit deyip yaptım. İki üç gün öncesine kadar da akıntım vardı bugün karnımın alt kısımlarıda ağrıyor karın ağrım da hiç olmaz aslında bu ay bı saçma geçiyor benim anlamadım

Hanımlar oğlumu sünnet ettiricez randevu almam lazım çocuk cerrahisinden mi randevu almalıyım? Süreç nasıl işliyor bilgisi olan var mı

Günaydın canlar nasılsınız bende aynı bügün iğnenin sekizinci günü zaman test yapayım

Evet çok farklı şeyler duydum hiç ağrı sancı olmadan süreci geçiren de var. Hatta anestezi olmadan yapan da ama Allah bidaha yaşatmasin valla 🥲
Amin canım benimde adet öncesi lekelenmem olur bir hafta aslında ama bugün 28. günüm daha da bişey yok artık kanamamin bile başlaması gerekiyor ama yok anlamadim

Ben 2. Kez kan vereyim diye gittim dr bugun verme cuma ver dedi dedim cuma arife o zaman yarin ver biraz zamn gecsin dedi. 2 gunde bi kan verilmesi gerekmiyo mu ya grldim bugun vereyim dedim israrla yok dedi. Eşime daha soylemedim yarin benim Dogum gunum video hazirladim deger guzel yukselirse surpriz yapicam diye. Aksam acilde versem mi yada ozel hastaneye gitsem muayene eder mi adetin 37. Gunu yumurtlamanjn da 17.gunu sayilir. Fikri olan var mi ya

Bu sabah yaptım canım malesef yok. Zaten geçen hafta progesteron düşüktü pek ümitli değilim ama işte bı ümit deyip yaptım. İki üç gün öncesine kadar da akıntım vardı bugün karnımın alt kısımlarıda ağrıyor karın ağrım da hiç olmaz aslında bu ay bı saçma geçiyor benim anlamadım
Kac gun geciktin ben klomen sonrasi gecikmenin 4. Gunumun gecesinde oldum

Günaydın canlar nasılsınız bende aynı bügün iğnenin sekizinci günü zaman test yapayım
İğneden sonra 8.gun kanda baktirmistim değer 7.2 çıkmıştı progesteron ise >40 çıkmıştı. Gebelik bekliyordum açıkçası ama olmadı. 12.gun sıfırlanmışti şimdiden vermeyin derim

X