Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Koşturuyorum valla kuzu sen napıyosun regl olmuşsun bu ay da hep birlikte bekliyoruz desene. Ben mfk ya advictor da ekledim bu ay sende alsana
Kuzum ben artik takviye istemiyorum 2 ay kafam rahat takilmak istiyorum nasip olursa tatil planimiz var 7-8 gün en azindan orda rahat ederim. Yorulmaya basladim. Dengem şaştı ve aldigim 3 kiloyu saymiyorum bile 1 ayda. Buda 1 aylik tedaviydi. Devami gelirse vucudumu biliyorum her ay 3-5 alirim. Ama insallah senin icin guzel bi surec olur biran önce guzel haberi verirsin bizlere🥰

Canim ben bu testten yapmistim hic cizgi çıkmamıştı yani dogru gostermisti. Bence bebek var🥰
Ben bir senedir bundan yapıyorum saatler geçse de ilk nasılsa öyle devam ediyor hayalet çizgi olmadı hiç şimdiye kadar ben de bi umutlandım hatta bugün 13 müş yanlış saymışım bakalım ya bi hafta sonra dönüş😘 inşallah vardır

İğneden sonra 8.gun kanda baktirmistim değer 7.2 çıkmıştı progesteron ise >40 çıkmıştı. Gebelik bekliyordum açıkçası ama olmadı. 12.gun sıfırlanmışti şimdiden vermeyin derim
Yok şimdi vemiyecem bende senin gibi hüsran yaşadım bir defa evde pozitif çıktı kanda negatif ondan korkuyorum bu defa bekliyecem

Yok şimdi vemiyecem bende senin gibi hüsran yaşadım bir defa evde pozitif çıktı kanda negatif ondan korkuyorum bu defa bekliyecem
Aslında sabırsız davrandım 2 günde bı artış olur mu diye. Evde test yapmadım hiç çünkü pozitif gösteriyomus bı sure. Bu ay ilaç alıp iğnesiz devam edecem bakalım nasıl olacak 😊

Aslında sabırsız davrandım 2 günde bı artış olur mu diye. Evde test yapmadım hiç çünkü pozitif gösteriyomus bı sure. Bu ay ilaç alıp iğnesiz devam edecem bakalım nasıl olacak 😊
İnşallah hayırlı sunuş alırsın canım ilkmi benim bir kızım var sekiz yaşında iki yıldır tedavi görüyorum olmuyor

İnşallah hayırlı sunuş alırsın canım ilkmi benim bir kızım var sekiz yaşında iki yıldır tedavi görüyorum olmuyor
İnşallah hepimiz alırız güzel sonuclar 😊 evet canim ilk. 1 yıl olmayınca hsg çektirdim bı sure daha bekledik olur diye. Olmayınca geçen ay ilk defa iğne yaptırdım o da olmadı

Ben 2. Kez kan vereyim diye gittim dr bugun verme cuma ver dedi dedim cuma arife o zaman yarin ver biraz zamn gecsin dedi. 2 gunde bi kan verilmesi gerekmiyo mu ya grldim bugun vereyim dedim israrla yok dedi. Eşime daha soylemedim yarin benim Dogum gunum video hazirladim deger guzel yukselirse surpriz yapicam diye. Aksam acilde versem mi yada ozel hastaneye gitsem muayene eder mi adetin 37. Gunu yumurtlamanjn da 17.gunu sayilir. Fikri olan var mi ya
İlkinde kaç çıktı ? Ben adete 4 gün kala idrar testi yaptım ve silik gördüm akşamına acilde kan verdim hcg 193 çıktı, ertesi gün tekrar idrar testi yaptım silik çıktı.. Ama henüz adet günüm gelmedi geçmedi BAT 7 Temmuz çok heveslenemiyorum sevinemiyorum sürekli düşünüyorum acaba var mı diye

Kac gun geciktin ben klomen sonrasi gecikmenin 4. Gunumun gecesinde oldum
Canım şöyle normalde 27-31 gün aralığında oluyorum bugün 28. günüm ama bende şöyle bir durum var kanama öncesi bir hafta da kahverengi lekelenmem olur yani onu da düşününce gecikti olarak kabul ediyorum hiç birşey yok şuan daha da

Aşkolar gebe değilim 😕😅 idrar berbat gibi ama 🙄 daha göstermedim öğleden sonra gidip göstericem
Etiket yapamıyorum vallahi deli olcam😬

Eklentiler

• Screenshot_20220706-103425_Drive.jpg
    Screenshot_20220706-103425_Drive.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_20220706-103416_Drive.jpg
    Screenshot_20220706-103416_Drive.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 69
İlkinde kaç çıktı ? Ben adete 4 gün kala idrar testi yaptım ve silik gördüm akşamına acilde kan verdim hcg 193 çıktı, ertesi gün tekrar idrar testi yaptım silik çıktı.. Ama henüz adet günüm gelmedi geçmedi BAT 7 Temmuz çok heveslenemiyorum sevinemiyorum sürekli düşünüyorum acaba var mı diye
Tahminimce Yumurtlamanin 15. Gunu 20 haziranda yumurtladim.4 temmuzda kan verdim 225 çıktı. Bn ortalama 35 gunde adet goruyorum advictor kullandigimda o etki ediyor. 2.kanı vermedin mi henüz

Ben bir senedir bundan yapıyorum saatler geçse de ilk nasılsa öyle devam ediyor hayalet çizgi olmadı hiç şimdiye kadar ben de bi umutlandım hatta bugün 13 müş yanlış saymışım bakalım ya bi hafta sonra dönüş😘 inşallah vardır
Ben de yapmıştım asla hayalet ya da yanış çıkarmadı. Çizgi de çok güze görünüyor. Hayırlı olsun diyorum bile ben

Tahminimce Yumurtlamanin 15. Gunu 20 haziranda yumurtladim.4 temmuzda kan verdim 225 çıktı. Bn ortalama 35 gunde adet goruyorum advictor kullandigimda o etki ediyor. 2.kanı vermedin mi henüz
Advictor ne oluyor tam olarak? Ben 28-30 günde adet görüyorum düzenli olarak, benim yumurtlama 22 Temmuzda oldu diye tahmin ediyorum ovülasyon vs kullanmadan akıntıya göre hareket ettim Ama şöyle bir şey var lekenme olmadı henüz yerleşme kanaması vs denilen şey veya akıntım yok o yüzden gebe değilim diye kendimi dinleyip duruyorum.. 7 temmuza Tüp Bebek doktoruna randevu almıştım çocuk olmuyor diye iptal etmedim bakalım o zaman belli olacak

Bende gördüm çizgiyi hayırlı olsun şimdiden 🙏🏻❤️

Advictor ne oluyor tam olarak? Ben 28-30 günde adet görüyorum düzenli olarak, benim yumurtlama 22 Temmuzda oldu diye tahmin ediyorum ovülasyon vs kullanmadan akıntıya göre hareket ettim Ama şöyle bir şey var lekenme olmadı henüz yerleşme kanaması vs denilen şey veya akıntım yok o yüzden gebe değilim diye kendimi dinleyip duruyorum.. 7 temmuza Tüp Bebek doktoruna randevu almıştım çocuk olmuyor diye iptal etmedim bakalım o zaman belli olacak
Advictor mfk ürünü ben onu kullandigimda gebe kaldim 3 yilin sonunda. Yerlesme kanamasi hep kan olarak gelmezmis bazisinda beyaz sivi gelebilirmis yada hic olmayadabilir. Yarin kan alirlar alttan da bakarlar o zaman belli olur. Insallah saglikli bir bebis bekliyordur bizi 🤲

Advictor mfk ürünü ben onu kullandigimda gebe kaldim 3 yilin sonunda. Yerlesme kanamasi hep kan olarak gelmezmis bazisinda beyaz sivi gelebilirmis yada hic olmayadabilir. Yarin kan alirlar alttan da bakarlar o zaman belli olur. Insallah saglikli bir bebis bekliyordur bizi 🤲
Hiç duymamıştım araştıracağım ne mutlu size de Rabbim inşAllah kucaklarımıza almayı nasip eder.. Afedersiniz bende beyaz uzayan bi akıntı olmuştu sabah esnasında.. Alttan baktırmak riskli değil mi ben o şekilde istemiyorum karından ultrasonla göremezlerse bekleyeceğim :KK43: Teşekkür ederim bilgileriniz için, çalıştığım için çok fazla giremiyorum , yazılanları okumaya çalışıyorum Rabbim hepimizin gönlüne göre versin

X