Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Canım sana tavsiyem bi baska doktor görüşü daha al hatta Tekirdağ Namık Kemal araştırma hastanesine git orda profesörler var. Onlara bi muayene ol bakalım onlar ne diyecekler.
Evet arkadasim gitmisti Namik Kemal araştırmaya birde devlete gidicem ozeller hemen tup bebek netten bakiyorum ilac tedavisi felan var kuculmesi icin bana hic bisi teklif etmiyorlar

115 çıktı canım doktor 1 günde gayet güzel artış dedi. İstersen 2 gün sonra kan vermeye gelebilirsin ama 1 günde 2 katı artmış gerek yok 6. Haftada kese için gel dedi çok şükür
Ay maşallah kuzuma yaa yarın ben gideceğim canım dua et bizim için inşallah sağlıklıdır

Ay maşallah kuzuma yaa yarın ben gideceğim canım dua et bizim için inşallah sağlıklıdır
İnşallah Doktora geç döllenme vs mı diye sordum adet tarihime göre normal zamanda yumurtan çatlamış dedi geç döllenmede adet tarihinden 4 gün geçtikten sonra değerde çıkıyormuş. Hayırlısıyla seninde değerlendirin güzel çıkar inşallah dualarım seninle buarada kasık ağrın vs var mı bende arada bel ağrısı oluyor ve adet olacakmışım gibi ağrı geliyor gidiyor uzun sürmüyor.

Bu arada hsg sonrası regl ile ilgili okudum burada bir şeyler ama kim yazdı hatırlayamadım etiketleyemiyorum o yüzden. Benim regl normal zamanda geldi ama hayatımda ilk kez böyle geldi. 1.5 gün az az koyu kahve geldi. Ama içinde böyle saçtaki kepekler gibi incecik kabuksu şeyler vardı. Rahim içinin tahriş olan kısmı diye düşünüyorum. Her ay regl sancım çok olur benim ama bu kez öyle bir ağrı yaşadım ki korkunçtu. Nefesim kesildi ağrı acısından hıçkıra hıçkıra ağladım. Onca ağrı kesiciye (arveles) rağmen. 1.5 gün sonra kormızıya döndü ama bir yudum geliyor. Daha gün boyu 1 pedi doldurmadı hiç. İlginç bir regl dönemi geçiriyorum bakalım nolcak sonu : (

Kız git kan ver çabuk dövücem valla ben kudurdum burda meraktan G Gzmyts53
Tam emin değilim ki dün sabah 10 dakika içinde baya silik bi çizgi çıktı durdukça da baya belirginleşti. Bi kaç gün sonra testi tekrarlayıp duruma göre kan vercem canım

Tam emin değilim ki dün sabah 10 dakika içinde baya silik bi çizgi çıktı durdukça da baya belirginleşti. Bi kaç gün sonra testi tekrarlayıp duruma göre kan vercem canım
Gördüm ben hepsini var bence. Nolur bekleme birkaç gün ya git ver şu kanı hadi guzum yaparsın sen

Gördüm ben hepsini var bence. Nolur bekleme birkaç gün ya git ver şu kanı hadi guzum yaparsın sen

İstesemde suan veremem ki ya sabah gitmem lazımdı aile hekimine şimdi almazlar, devlette acilden almıyor direk kadın doğuma yönlendiriyor yalan söylesem de yemiyorlar artık özelde de 300 tl

Çok sağol canım benim ama henüz belli değil bence yani kalp atışını duymadan inanamıyorum bir de düşükten sonra ilk gebeliğim olacak o yüzden kendimi kaptırmıyorum
Böyle düşünme en çok düşündüğün enerjiyi kendine çekersin o yüzden pozitif düşünüp pozitifte kalın ki güzel olsun bu hepimiz için geçerli tabi ki de bide G Gzmyts53 senin içinde diyorum bunu

Ben varım canım.normalde hiç çıkmaz suratımda sivilce çıktı kaç tane.Halsizligim var surekli uyumak istiyordum.Kasıklarımda hafif ağrım vardı
Aynen canım. Afedersin ama akıntım da var bayağı. Otururken ıslaklık hissiyatım var. Bilmiyorum inşallah bu sefer olmuştur. Hemen 4-5 günde böyle belirtiler oluyor mu bilmiyorum. Senin adete kaç gün kala böyle belirtiler vardı? Daha benim 11 gün var çünkü

Ben nötr hissediyorum canım ne seviniyorum ne sevinmiyorum her sonuca hazırım

Adete 8 gün kala belirtilerim vardı 6 gün kala hamile olduğumu öğrendim ben

Bel ağrısı var canım, sol kasığımda ağrı var bugün sanki bişey cekiyor gibi oluyor bacağıma da vuruyo arada

Bende ilk tüp bebek denememde 22 bin TL verdim. Şimdi devlet hastanesine gidiyorum rapor çıkartıyorlar 5 6 bine yapılıyor tüp bebek isterseniz o şekilde bir araştırma yapın
Ay o kadar olmuş mu ben geçen yılın başında 6500 e yaptırmıştım tabi devlet karşılamıyodu benimkini Allah yardımcımız olsun herşey artık çok pahalı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…