Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlar dün kan vermiştim 67 çıkmıştı sağlık ocağında vermiştim. Bugün tekrar karşımızdaki hastaneden verdim 1 günde değer normalde ne kadar artması lazım. Yani 2 gün sonra 2 katı artıyor ya 1 günde peki?

Yok söylemedim , size özendim normalde ben yapmam asla adetimi beklerim gecikse de ama akıntım yok o benim kafamı karıştııyor..
Kanda bile degerin çok güzel çıkmış daha ne olsun, hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah

Kanda bile degerin çok güzel çıkmış daha ne olsun, hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah
Yarın bir daha vereceğim umarım sağlıklı bir gebeliktir.. Rabbim kimsenin gönlünü dualarını boş çevirmesin.. En kısa sürede hayırlısını nasip etsin burda okuyan okumayan dua bekleyen herkese...

Gecen ay yaşadığım şeyden sonra o testleri nasıl korka korka yapıyorum bi bilsen
Aman korksam da aynı korkmasam da sonuç olcak. Korku sonuç değiştirmiyor. Aşko ayrıca sen hamilesin bak diyorum sana hiç korkmana gerek yok senin

Daha sonuçları almaya gitmedim canim akşam eşim bakti hastanenin sisteminden e nabiza da düşmemiş ama takviye almam sart oldu
Ya emin olmamakla birlikte sonucunuz cikmis sanirim. Benim de aynisi olmustu, sonuc <0.100 du. Cikmadi diye almaya gitmistim ama o cikmis haliymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…